Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Ta co teď přijde. Dej na mě. V břenu bude taková zima až ti zamrzne nafta.

nestraš,tohle jsem nedávno řešil,roźebíral jsem koš v nádrži asi na 5x,pak jsemzjistil že to dělají aditiva zn.sheron :(

nejhorší bylo když jsem zůstal se synkem v nepojízdném autě 30 km od baráku!venku -7C v autě -5C,akorát jsme do auta sedli a ujeli 4 km a ende!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnešní sraz padnul,náhradní termín je tuto neděli v 15.00 hod. nejspíš v Igy v kavárně,koho jsem mohl jsem obvolal,koho ne má smůlu :p

kecám,nemám číslo na všechny,respektive ne na zdemara,mishcu :D,Ludu,Marcela(údajně je na horách),ještě někdo?

mischa je údajně na deploymentu abroad, takže ho neřeš :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co,co? Dneska jsem jezdil po CB. Myslim ze se to odvolalo pro neucast?! :help:

mohl jsi zavolat,mohli jsme zajít na kafe aspon spolu!

jasně,slibotechny slíbily téměř všichni a nakonec dal vědět jen oggy,aspon sem!byl jsem zde v dopoledních hodinách a krom mischicky a oggyho tu nikdo ani nepípnul!

chjo,tohle je ale sebranka lenochů,ani sem nezajdou ... to jsou tedy kamarádi že?to mischicka by určitě zajel kdyby to neměl tak daleko.

no nic,aspon jsem si umyl autí a nalepil samolepku octaviaclub

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohl jsi zavolat,mohli jsme zajít na kafe aspon spolu!

jasně,slibotechny slíbily téměř všichni a nakonec dal vědět jen oggy,aspon sem!byl jsem zde v dopoledních hodinách a krom mischicky a oggyho tu nikdo ani nepípnul!

chjo,tohle je ale sebranka lenochů,ani sem nezajdou ... to jsou tedy kamarádi že?to mischicka by určitě zajel kdyby to neměl tak daleko.

no nic,aspon jsem si umyl autí a nalepil samolepku octaviaclub

Byl jsem za dědou v nemocnici. To bylo pro mě momentálně důležitejší než kafíčko. Ale příště už se snad nějak dohodneme, i když tady je domlouvání na prd. Už abych stanovil pevnej datum grilovačky, jináč se asi nedomluvíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...