Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Tak mel by to bejt podvozek TT-01R kterej uz je vicemene vytunenej od vyroby, jen mu upravit svetlou vejsku aby mohl jezdit rally :) a na to kastli Fabia WRC zatim bez polepu (ty jeste nemam rozmyslene)

jo a kdyby nekdo vedel jak levneji sehnat kastli ty fabky u skodovky tak mi dejte vedet : ICQ 58334774 (tam i sdelim cislo na telefon :-D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem jel na autoškolu vyzkoušet svojí novou mašinu... něco jako RC model o jakém je tu řeč lol dostal sem jí v krabici rozebranou do posledního šroubku, tak to byl takovej hlavolam z číny :) jede pěkně z vostra, a když je dobrej vítr, nemusím jí pomáhat při rozjezdech odpichováním 8)

obr(197).jpg

obr(198).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrá, zde je tedy příběh o tom, jak jsem si hrál s přímočarou pilkou :palec2:

obr(202).jpg

zadní strana

obr(203).jpg

odlepim koberec, ten čtvereček sem dal na suchej zip

obr(204).jpg

sklopím opěrku

obr(205).jpg

odcvaknu plastík

obr(206).jpg

a už je tam díra :)

obr(207).jpg

lyže zezadu

obr(208).jpg

lyže zepředu

obr(209).jpg

etě jen natáhnu gumu kolem toho okénka a bude to špica ;)

Samo že lyže se budou ukládat do origo vaku škoda kol5

Editováno: , autor: lisky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe... mrkni pod koberec co je pod sedačkou... nadeš pořádnej plátek železa :-D nehne s ním jen tak ledjakej látek, na všech co jsem měl jsem vylámal zuby... pka jsem kouil za 295kč plátek do přímočarky na železo a plech od DEWALT a ten to zkousnul a vyřezal...jsou tam dvě výstuhy profilu L a dvojitý plech... zítra dyžtak sem hodim ten kus plechu co sem vyříznul, abys věděl s čím jsem nejvíc bojoval..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe... mrkni pod koberec co je pod sedačkou... nadeš pořádnej plátek železa :-D nehne s ním jen tak ledjakej látek, na všech co jsem měl jsem vylámal zuby... pka jsem kouil za 295kč plátek do přímočarky na železo a plech od DEWALT a ten to zkousnul a vyřezal...jsou tam dvě výstuhy profilu L a dvojitý plech... zítra dyžtak sem hodim ten kus plechu co sem vyříznul, abys věděl s čím jsem nejvíc bojoval..

Vyfoť hlavně výsledek, ten nám řekne víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:doh

Tak to je výzva...ale rád se jí vzdám a dám příležitost ostatním :prc:

A myslíš, že by ani patřičná motivace nestačila na ty lyže :p?

fuj tajbl, na co to nemyslíš lol

Tohle mi dneska poslala jedna barmanka z fitka, fčéra vlezla k nám do šatny a chtěla něco vyblejsknout. Bohudík stihla jenom mojí prdel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...