Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Zdar kucí. Tak dneska jsem to přehodil na letní, doufám že už nebude padat žádný svinstvo <_< Jináč k hokeji. Dneska zase hráli budějce ja banda dementů, ale ta sebranka z toho ruskýho okresního města neni o nic lepší. Kdyby tem neměli toho "dementora" tak už by byli budějky dávno ve finále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar kucí. Tak dneska jsem to přehodil na letní, doufám že už nebude padat žádný svinstvo <_< Jináč k hokeji. Dneska zase hráli budějce ja banda dementů, ale ta sebranka z toho ruskýho okresního města neni o nic lepší. Kdyby tem neměli toho "dementora" tak už by byli budějky dávno ve finále.
Jestli vydrží domácí neporazitelnost, tak jsme ve finále lol

Jj, Mensator je hodně drží, ale ještě uvidíme kdo z koho, ty zápasy jsou hodně vyrovnanéé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pic, tak zejtra na hokej ZDAR :palec2:

Jinak jsem se taky snazil prezout na letni, ale nastal velkej problem, misto kulatych kol mam hnusne sisate ctverecky ... nechavam je narovnat, tak snad to nejak pujde ... pristi rok budou nove i s gumama :)

Kde to nechavas rovnat? Stepanovice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...