Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

práce na chalupě jak na kostele. Musim to ještě drobátko poladit na tu grilovačku. Se s tim teď budu dřít a vy mi to tam potom stejně rozmlátíte lol Tak nevim jestli se na ty úpravy radši nevyprdnu :smich:

:palec2::palec2::palec2::smich::smich::smich:

nazdárek,

víkend byl umorný a pracující tak jsem musel pustit skodahome z hlavy!

taky už jsem vyřešil ten problém s vypadávajícím turbem ....... kura,tehdá jak jsem měl tu nehodu,mi prdnul ten vrchní plast od intercooleru,no to je celý problém,zalepeno,hotovo :D ,provedena zkouška rychlosti a byl jsem na 195 km/h,akorát po výměně těch silnějších podtlakových hadiček je čůza líná jak veš,co s tím?řekl bych že výkon turba se posunul z 1900 na 2200 ot/min,a to není ono,hlavně neslyším že zapíská,prostě je línější,asi jí propustím a bude!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luďa byl 3 dny s novou přítulkou v Chebu, ještě ani není doma, prt. zapomněl odbočit a místo na Prahu jel na Louny :smich: :smich: Ne, vážně, není doma, ale ráno mu o tom řeknu, myslím, že nebude proti.

Nová přítulkyně mi dává zabrat. kol5 Nějak mi nezbejvá čas. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus chlapi sraz byl super piva dost a slivovice taky.ráno jsme museli zmizet protože začínalo vedro jako .....a ject po opici nic moc.v praze jsme stáli na nuseláku dost poldů a záchranka asi nějakej hopsal.teď už bude snad dost času tak budeme jezdit když nás teda vemete. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus chlapi sraz byl super piva dost a slivovice taky.ráno jsme museli zmizet protože začínalo vedro jako .....a ject po opici nic moc.v praze jsme stáli na nuseláku dost poldů a záchranka asi nějakej hopsal.teď už bude snad dost času tak budeme jezdit když nás teda vemete. -_-

Nene, žádný hopsal, ale Pražský maraton...taky jsem rychle mizel z Phy, prt. těžká rána opilcova :p:p

Chtěl jsem za váma přijít v So večer na zahrádku do hospy, ale pak jsme zvrdli ve stanu vedle a odlepili se až po půlnoci když nás vyhazovali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus chlapi sraz byl super piva dost a slivovice taky.ráno jsme museli zmizet protože začínalo vedro jako .....a ject po opici nic moc.v praze jsme stáli na nuseláku dost poldů a záchranka asi nějakej hopsal.teď už bude snad dost času tak budeme jezdit když nás teda vemete. -_-

A proč vás nemáme brát, aspoň nás bude víc :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Á, pan Mlha se taky ozval :)

tot,to je dost,ještě ten druhej chybí ten co prý nedělá od pondělí do pátku a o víkendech jen :prc: a -_-:smich:

jiank jasné berem do party další a další a další a další a další a ......... - oggy jak máš velkou tu chatu? :D

jinak jsem přišel na ten posun turba až za hranici 2000 ot/min. jsou to ty silnější hadičky které se údajně smrštují páč jsou celo gumové a to je chyba!Olo za kolik jí máte tu silnější?asi 2m páč 1m je málo a 1 1/2 m mi asi nikdo neprodá!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no klucka, na chalupě mám 6 lůžek. Ale někdo by se ke mě musel přitulit na rozkládací gauč :smich:

Šest nás je jen z Vysočiny:-) Dobrovolně se ale hlásím, že spím ve spacáku na zápraži:-D

pod bránou je místa dost, je tam sucho, ale občas se tam uprdnou jiřičky lol jo a ještě mám ve stodole rozkládací postel a houpačku v případě nouze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A o jaký hadičky jde? Jinak zaručeně seženeš super hadice jakýkoli délky v Agrozetu tady v Budějkách...

k tomu srazu to vypadá, že to snad klapne...jen to musim všechno stihnout

tot,to je dost,ještě ten druhej chybí ten co prý nedělá od pondělí do pátku a o víkendech jen :prc: a -_-:smich:

jiank jasné berem do party další a další a další a další a další a ......... - oggy jak máš velkou tu chatu? :D

jinak jsem přišel na ten posun turba až za hranici 2000 ot/min. jsou to ty silnější hadičky které se údajně smrštují páč jsou celo gumové a to je chyba!Olo za kolik jí máte tu silnější?asi 2m páč 1m je málo a 1 1/2 m mi asi nikdo neprodá!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...