Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

Tak pokud naše účast klapne, Káťa si zamlouvá tu houpačku.. :prc::palec2:

OK, tak stodola a houpačka už jsou rezervovaný. Sem zvědavej kdo se vmáčkne ke mě na gauč :smich:

praj Luda ti půjčí tu svou novou,už je prej vycuclej do morku kostí :smich:

Olo,jde o ty podtlakové ty silnější co jsou od boxu vzduchového filtru a pak to vede někam k nějakému ventilu a k bloku motoru nevím přesně jak se to jmenuje,mají průměr asi 5,8 mm,já tady tu origo nemám to bych musel k tatíkovi pokud jí už nevyhodil.

jinak tedy když dostanu vycházku tak já chrápu v autě ,no,jinak moooooc pěknej palác máš,jen co je pravda.

A jak to bude?bude soudeček?dva?a na gril?voleček?vepřík?bo mám srazit nějakého psa?kočku? :smich:

co ti nový?nějak tu nebloudí co?to je vždycky hrc a nai že?jako ti na začátku! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s napájením nevim no. vedle je hned hospoda, tak by se mohlo skáknout pro točený tam, nebo nakoupit nějaký kuželky. tvrdej nepiju takže co si kdo přiveze to si taky vypije. A na gril bych to viděl aby si každej přivezl to co má rád. Na tomhle se chce ještě pořádně domluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

praj Luda ti půjčí tu svou novou,už je prej vycuclej do morku kostí :smich:

Luďa nic NEPUČÍ!! kol8 Je hamoun. Davá mi zabrat,ale vycuclej do morku kostí ne e e. Jen někdy. :p Krátkodobě. :kol-59:

Ale půjčí, aspoň bude pak občas doma a ne furt v pr.. :smich:

a jestli nepůjčí tak bude děvčina jako nejmladší člen běhat se džbánem pro točený a rozlévat bude na zavolání a nahoře bez(má aspon 3 ?) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jestli nepůjčí tak bude děvčina jako nejmladší člen běhat se džbánem pro točený a rozlévat bude na zavolání a nahoře bez(má aspon 3 ?) :D

Bohožel má 6. :p

jojo,3+3 že? :smich: a pokud ne tak to je šenkýřka podle mého gusta :D

jinak si piš že su hornák,moje má 4!

Editováno: , autor: octaviaman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jestli nepůjčí tak bude děvčina jako nejmladší člen běhat se džbánem pro točený a rozlévat bude na zavolání a nahoře bez(má aspon 3 ?) :D

Bohožel má 6. :p

jojo,3+3 že? :smich: a pokud ne tak to je šenkýřka podle mého gusta :D

jinak si piš že su hornák,moje má 4!

Ne e. Má 6+6 :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kristovo-jatra ... co to tu ctu, zeny se 3mi nadry, 6ti nadry ... 4mi nadry ... to moje ma jen 2 a ty bohate staci :palec2:

Kuci, neplete si to s motory? 3, 4 nebo 6ti valce? :kol-98:

A to jsme ještě ani nepili...teda já jo, včera, návštěva nemocné spolužačky a padly 2 litry slivovice, půl litru třešňovice, nějaký piva...ve čtyřech, 3 další nepili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kristovo-jatra ... co to tu ctu, zeny se 3mi nadry, 6ti nadry ... 4mi nadry ... to moje ma jen 2 a ty bohate staci :palec2:

Kuci, neplete si to s motory? 3, 4 nebo 6ti valce? :kol-98:

A to jsme ještě ani nepili...teda já jo, včera, návštěva nemocné spolužačky a padly 2 litry slivovice, půl litru třešňovice, nějaký piva...ve čtyřech, 3 další nepili...

týýýýýýýýýýýýýýýýýýý jo!kam ste to lili?mám pocit že tu někdo těžce trénuje! :D

jinak good návštěva 7 lidí na jednu nemocnou,to musela být liga :prc::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...