Přejít na obsah

Jihočeši & Jihočešky


Doporučené příspěvky

a máte tam aspoň něco :rolleyes:

hlavně jestlimají záchod,klido i suchý,a stromečky abychom měli kam chodit zvracet :smich::smich::smich:

tak chlapci,já jedu ted na chalupu tak kdyby byla nějaká změna tak prosím na mobil,stačí sms,jinak počítám s tím že v 15:30 o5 u výstaviště!jo a kupte si antiethanol at se neožerete hned na začátku celé akce :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a máte tam aspoň něco :rolleyes:

hlavně jestlimají záchod,klido i suchý,a stromečky abychom měli kam chodit zvracet :smich::smich::smich:

tak chlapci,já jedu ted na chalupu tak kdyby byla nějaká změna tak prosím na mobil,stačí sms,jinak počítám s tím že v 15:30 o5 u výstaviště!jo a kupte si antiethanol at se neožerete hned na začátku celé akce :D :D

:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zmena ... nepojedu z CB, ale z Hluboke tak bych mel navrh, treba 16:00 na Benzine na Hluboke????

óká, tak v 16.00 na benzíně. Jináč záchod tam je a dokonce splachovací. Ale já budu chodit za stodolu, dokoupil sem parcelu a zatim tam je akorát bordel, tak to tomu neuškodí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zmena ... nepojedu z CB, ale z Hluboke tak bych mel navrh, treba 16:00 na Benzine na Hluboke????

óká, tak v 16.00 na benzíně. Jináč záchod tam je a dokonce splachovací. Ale já budu chodit za stodolu, dokoupil sem parcelu a zatim tam je akorát bordel, tak to tomu neuškodí :)

Parada ... budu tam na vas cihat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zmena ... nepojedu z CB, ale z Hluboke tak bych mel navrh, treba 16:00 na Benzine na Hluboke????

óká, tak v 16.00 na benzíně. Jináč záchod tam je a dokonce splachovací. Ale já budu chodit za stodolu, dokoupil sem parcelu a zatim tam je akorát bordel, tak to tomu neuškodí :)

Parada ... budu tam na vas cihat :)

;)

Editováno: , autor: Miha77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už mám vše nakoupeno a připravuju se B)

mischicka: no to teda čučim

Na co čučíš? Měl bys na telefon, včera jsem Ti volal a nedovolal se :help:

A kdy??? Měl jsem to vypnutý až večer, když jsem do 2:00 ráno trénoval na dnešek... :palec2:

Asi v 16:15, zvonilo to a nic, tak si říkám, že se ozveš až budeš moct a nic :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha,to jsem zrovna řídil, tak jsem to nebral, ale neměljsem číslo uložený, tak jsem nevolal zpátky, ... sry...cos potřeboval?

Svou novou filcku jo :smich: Ne vážně, vzpomínáš si jak jsem se ptal na to sklo na mou Okinku? Včera jsem si ho objednal u nás, ale pak jsem si vzpomněl na těch Tvých 20%, platí to? Na 5000,- by to bylo znát, jen nevím jestli by to u vás i udělali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha,to jsem zrovna řídil, tak jsem to nebral, ale neměljsem číslo uložený, tak jsem nevolal zpátky, ... sry...cos potřeboval?

Svou novou filcku jo :smich: Ne vážně, vzpomínáš si jak jsem se ptal na to sklo na mou Okinku? Včera jsem si ho objednal u nás, ale pak jsem si vzpomněl na těch Tvých 20%, platí to? Na 5000,- by to bylo znát, jen nevím jestli by to u vás i udělali...

JJ,vzpomínám si, musim se ještě kouknout jesli to tak vycházelo a asi by to šlo :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha,to jsem zrovna řídil, tak jsem to nebral, ale neměljsem číslo uložený, tak jsem nevolal zpátky, ... sry...cos potřeboval?

Svou novou filcku jo :smich: Ne vážně, vzpomínáš si jak jsem se ptal na to sklo na mou Okinku? Včera jsem si ho objednal u nás, ale pak jsem si vzpomněl na těch Tvých 20%, platí to? Na 5000,- by to bylo znát, jen nevím jestli by to u vás i udělali...

JJ,vzpomínám si, musim se ještě kouknout jesli to tak vycházelo a asi by to šlo :palec2:

V poho, nehroť to Olo, nechám si to vyměnit u nás, nechci Ti způsobovat problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...