Přejít na obsah

Mobilky.cz PODVODNICI


zabiak

Doporučené příspěvky

Pozor na firmu mobilky.cz před rokem a půl jsem zde nakoupil mobilní telefon za 6500,-Kč protože to byla nejlepší cena. Po roce a půl mobilní telefon začal mít velké problémy vypadával signál tak jsem ho šel reklamovat do obchodu ve, kterém jsem ho koupil. Tam mi bylo řečeno, že firma satron od, které jsem mobil koupil skončila a, že oni tento obchod převzali koupili, že se menují pagea .s.r.o. Ale, že se dohodli, že jim budou dělat servis, ale že pokud závada nepude opravit přehráním softwaru tak, že si budu muset sehnat firmu satron a vymáhat vrácení peněz od nich. A mobil si převzali na reklamaci . Po několika týdnech my napsali, že je reklamace vyřízena ať si jdu vyzvednout telefon. Šel jsem si teda vyzvednou vyreklamovaný telefon a v protokolu o reklamaci bylo napsáno. Důvod nevyřízení reklamace: nedostatek náhradních dílů. Po otázce co je to za vyjádření co to má být? Prodavač povídá to je vyjádření servisu. Přitom pod vyjádřením servisu bylo jejich razítko firmy pagea.s.r.o a né servisu. A zdělil nám, že jsme hloupý, že jsme si u nich koupili mobilní telefon. Další rána pro mě byla ta, že když jsem doma nabil baterku, tak jsem zjistil, že mi můj mobilní telefon, který fungoval, ale vypadával signál, totálně zničili, že teď už NEFUNGUJE VŮBEC!!! Po zapnutí jen chaoticky bliká. Zajímavé také je, že firma pagea.s.r.o, která tvrdí, že s firmou santron nemá nic společného má stejné webovky a to dokonce satron.cz ! Dále má stejnou prodejnu, stejné telefoní čísla a dokonce stejné mobilní čísla! Takže to spíše vypadá, že se někdo chtěl zbavit svých závazků, ale o tom si udělejte názor samy.

Takže si zapamatujte arogantní vyjádření prodavače z obchodu mobilky.cz Praha 2 - Rumunská 9.

Vy jste si u nás koupil mobilní telefon to jste pěkně hloupý.

post-3-1171543333.jpg

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Satron je na mobilmanii známá firma... :(

Teď se přejmenovali tekže bacha na ně! Maj těch internetových obchodů asi 8!

Kdyby ten mobil aspon fungoval tak jako když sem jim ho dal sice vypadával sygnál ale jinak fungoval teď je totálně dojebanej.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Satron je na mobilmanii známá firma... :(

Teď se přejmenovali na pagea tekže bacha na ně! Maj těch internetových obchodů asi 8!

Kdyby ten mobil aspon fungoval tak jako když sem jim ho dal sice vypadával sygnál ale jinak fungoval teď je totálně dojebanej.

já naštěstí neměl tu "čest", mám každej 10. měsíc novej stroj od T-Debil, ale spousta kamarádů tam "nakoupilo" :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nemaj dostatek nahradnich dilu tak je to jejich problem a musi Ti vratit penize. Kazdej pravnik to vyhraje  ;)

Jenže oni řikají, že s firmou satron od které jsem mobil koupil nemají nic společného. Ale teď jsem našel na jejich stránkách tohle vis přízpěvek pod

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Společnost PAEGA s.r.o. zajišťuje přijímání výrobků prodaných společností SATRON s.r.o. do servisního řízení a v případě odstranitelných vad provádění odborných servisních oprav v rozsahu záručních podmínek uvedených v záručním listě u výrobků prodaných spotřebitelům společností Satron, s.r.o. V případě zjištění neodstranitelné vady, vydáme spotřebiteli písemné potvrzení, na základě kterého může uplatnit svá práva z odpovědnosti za vady u prodávajícího, u kterého byla věc zakoupena (§ 625 OZ).

Nedostatek náhradních dílů je podle společnosti pagea neodstranitelná vada!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Společnost PAEGA s.r.o. zajišťuje přijímání výrobků prodaných společností SATRON s.r.o. do servisního řízení a v případě odstranitelných vad provádění odborných servisních oprav v rozsahu záručních podmínek uvedených v záručním listě u výrobků prodaných spotřebitelům společností Satron, s.r.o. V případě zjištění neodstranitelné vady, vydáme spotřebiteli písemné potvrzení, na základě kterého může uplatnit svá práva z odpovědnosti za vady u prodávajícího, u kterého byla věc zakoupena (§ 625 OZ).

Nedostatek náhradních dílů je podle společnosti pagea neodstranitelná vada!!!!

od paegy sem ted koupil telefon na rumunsky tak doufam ze to bude OK

ceny maj nejnizsi no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj já byl taky na rumunský.No tak to hodně štěstí ať se nerozbije protože reklamace se u nich nedomužeš.

By mě zajímalo jak se chovali k tobě jako k zákazníkovi protože ke mě se teď chovali strašně měl jsem chuť jim to tam roztřískat ty prodavači fakt čuráci takovou aroganci jsem snad ještě neviděl. Ještě se smáli jak sem naletěl. Fakt napřezdržku.

Ale přijde mi, že ty mobily dělaj čím dál tím horší to třeba stará Nokie 5110 tu má někdo do teď. Už mě to sere srát peníze do mobilů. Každej telefon my odešel. Asi skusím opravnu, ale víc jak litr do toho nedám.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale přijde mi, že ty mobily dělaj čím dál tím horší to třeba stará Nokie 5110 tu má někdo do teď. Už mě to sere srát peníze do mobilů. Každej telefon my odešel. Asi skusím opravnu, ale víc jak litr do toho nedám.

Jj, je to tak, míň kvalitní, hůř chytají signál,...no prostě abys každej rok, nebo max. obrok přišel pro novej :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj já byl taky na rumunský.No tak to hodně štěstí ať se nerozbije protože reklamace se u nich nedomužeš.

By mě zajímalo jak se chovali k tobě jako k zákazníkovi protože ke mě se teď chovali strašně měl jsem chuť jim to tam roztřískat ty prodavači fakt čuráci takovou aroganci jsem snad ještě neviděl. Ještě se smáli jak sem naletěl. Fakt napřezdržku.

Ale přijde mi, že ty mobily dělaj čím dál tím horší to třeba stará Nokie 5110 tu má někdo do teď. Už mě to sere srát peníze do mobilů. Každej telefon my odešel. Asi skusím opravnu, ale víc jak litr do toho nedám.

no, jak jsi tady psal, v noci cihla do výlohy dobré řešení ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sdružení na ochranu spotřebitelů na ně podalo trestní oznámení, ale to je běh na dlouhou trať. Jinak na SOS je tech příběhů tak 100 možná víc. Většinou člověk ušetřil tak 2-3 stovky a pak problém za problémem.

Já byl jednou na jejich prodejně a děs a hrůza na první pohled. To co prodávali nebyla žádná šedivka, ale jetý překrytovaný founy :ble .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si z internetového obchodu telefon, elektroniku, boty, oblečení a podobné nikdy nekoupil. Už jsme sice kupovali učebnice a jiné knihy a byli jsme spokojeni. Myslím si, že to, co na jedné straně ušetřím na ceně výrobku, zaplatím za poštovné. Takže radši zajdu do obchodu a koupím si to přímo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si z internetového obchodu telefon, elektroniku, boty, oblečení a podobné nikdy nekoupil. Už jsme sice kupovali učebnice a jiné knihy a byli jsme spokojeni. Myslím si, že to, co na jedné straně ušetřím na ceně výrobku, zaplatím za poštovné. Takže radši zajdu do obchodu a koupím si to přímo.

No tak konkrétně u mobilů se dá ušetřit dost a poštovné řádově 80,-Kč.Akorát vybrat dobrý obchod a není problém. Sám nakupuji na netu max. elektroniky včetně bílé a v poho (včetně reklamací)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si z internetového obchodu telefon, elektroniku, boty, oblečení a podobné nikdy nekoupil. Už jsme sice kupovali učebnice a jiné knihy  a byli jsme spokojeni. Myslím si, že to, co na jedné straně ušetřím na ceně výrobku, zaplatím za poštovné. Takže radši zajdu do obchodu a koupím si to přímo.

No tak konkrétně u mobilů se dá ušetřit dost a poštovné řádově 80,-Kč.Akorát vybrat dobrý obchod a není problém. Sám nakupuji na netu max. elektroniky včetně bílé a v poho (včetně reklamací)

souhlas jedine na internetu kdyz clovekhleda tak ma slevu vradech tisicu kc -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja doporucuju nenakupovat na www.gsmtelefony.cz ... Koupil jsem tam Siemens SX1, pak jsem ho sel reklamovat - jenze v dobe, kdy Siemens krachnul a vyjadreni servisu - reklamace neuznana, nalil jste do pristroje vodu. Pak mi telefon vraceli jeste se spinou pod displejem, ktery byl navic dost poskrabany. Ted pujdu za soudnim znalcem a hodim jim to na krk znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem hodím kámošův kšeft http://www.mobilka-servis.cz/ Taky se to jmenuje mobilka, ale nemá to nic společného ani s mobilkou ani s mobilky! Je to seriózní podnikatel. A v elektronice se kurevsky vyzná. Jinak podniká dneska už v hodně věcech, nejen kolem mobilů.

Mimochodem třeba baterky do mobilů, tak ty než prodá, tak všechny testuje a špatné rovnou vrací dodavateli/výrobci. A že těch baterek vrací fest. Je vybavenej velice slušnou servisní technikou, do těchhle věcí investuje ranec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teď reklamoval telefon zakoupenej u Cybexu.cz,přístup taky na zblití,utekl měsíc,teda doba kdy musí vyřídit reklamaci a nic se nedělo,na mejly neodpovídali,tak jsem tam musel volat a trochu je srovnat,no a hned to šlo

No pokud ti reklamaci nevyřídí do měsíce tak máš právo na vrácení peněz nebo na nový výrobek. Takhle mi to jednou vyšlo z tuning žárovkama.

Jinak mobil jsem nekupoval přez net, ale osobně. Na netu jsem si ho jen našel. Žaloba je a přidám se k ní. Ale myslím, že si to nějak ošéfovali s tou změnou jména firmy, aby nemusel nic platit i když prohrajou soud. Ale ty prodavači mě fakt nasrali se mi smáli do ksichtu jak mě vochcali zmrdi nakopat je do hlavy. A taky to že ti reklamujou mobil tak že ti tam sami napíšou takovejhle hlod. Nedostatek součástek. A taky že ho skurvily ještě více.

Jenže ze skušeností kamarádů a spoustu lidí je reklamovat mobil téměř nemožné protože tam napíšou že tam vnikla vlhkost nebo jiná tekutina a že máš smulu nebo že si sním někde fláknul.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...