Přejít na obsah

Jak se chová US armáda


TomasB

Doporučené příspěvky

ukamenujte mě třeba, ale myslím si o Češích, že jsme národ zakomplexovaných, netolerantních zaprděnců, co umí jen nadávat v hospodě jak všechno stojí za hovno a chlemtat pivo... Názory typu nejdu k volbám, protože všichní jsou gauneři... a pak nadávat, jak nás ti politici serou, to je typický český přístup. a pak jsme národ (včetně mě osobně) špekulantů, jak nad něčím vyzrát a ošidit to, a zákony jsou pro nás jen snůška vět na papíře (většina jich si bohužel lepší přirovnání nezaslouží) a pak se strašně rozčilujem, že politika je špína, že politici jsou zkorumpovaní a berou úplatky, ale nikdo si neuvědomí, že on sám by se nechoval jinak jen v bledě modrým... Takže to jakou máme vládu a parlament jen ilustruje v jakém stavu je naše společnsot a představuje typický vzorek české společnmosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ukamenujte mě třeba, ale myslím si o Češích, že jsme národ zakomplexovaných, netolerantních zaprděnců, co umí jen nadávat v hospodě jak všechno stojí za hovno a chlemtat pivo... Názory typu nejdu k volbám, protože všichní jsou gauneři... a pak nadávat, jak nás ti politici serou, to je typický český přístup. a pak jsme národ (včetně mě osobně) špekulantů, jak nad něčím vyzrát a ošidit to, a zákony jsou pro nás jen snůška vět na papíře (většina jich si bohužel lepší přirovnání nezaslouží) a pak se strašně rozčilujem, že politika je špína, že politici jsou zkorumpovaní a berou úplatky, ale nikdo si neuvědomí, že on sám by se nechoval jinak jen v bledě modrým... Takže to jakou máme vládu a parlament jen ilustruje v jakém stavu je naše společnsot a představuje typický vzorek české společnmosti...

tak nějak jsem nepobral, jak to souvisí s tématem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ukamenujte mě třeba, ale myslím si o Češích, že jsme národ zakomplexovaných, netolerantních zaprděnců, co umí jen nadávat v hospodě jak všechno stojí za hovno a chlemtat pivo... Názory typu nejdu k volbám, protože všichní jsou gauneři... a pak nadávat, jak nás ti politici serou, to je typický český přístup. a pak jsme národ (včetně mě osobně) špekulantů, jak nad něčím vyzrát a ošidit to, a zákony jsou pro nás jen snůška vět na papíře (většina jich si bohužel lepší přirovnání nezaslouží) a pak se strašně rozčilujem, že politika je špína, že politici jsou zkorumpovaní a berou úplatky, ale nikdo si neuvědomí, že on sám by se nechoval jinak jen v bledě modrým... Takže to jakou máme vládu a parlament jen ilustruje v jakém stavu je naše společnsot a představuje typický vzorek české společnmosti...

Nebudu Tě kamenovat, bohužel s Tebou musím souhlasit. Měl jsem možnost, na svůj věk poměrně dost, cestovat a pobývat po světě (Holandsko, Rakousko, USA, Francie) a nemůžu než souhlasit, neb to se děje u nás jinde neuvidíš.

A jak to souvisí s tématem? Tak, že někdo mluví a kritizuje něco, o čem moc nebo (téměř) nic neví ale v žádném případě nehodlá udělat nic čím by ten kritizovaný stav mohl změnit.

kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dle mého to souvisí s tím, jak se tady mnozí vyjadřovali k Američanům jako takovým... ve smyslu, že jde o národ kreténů, kteří krom toho, že nebýt Rudé armády, tak nás osvobodili, pomohli poválečnou Evropu postavit na nohy, vydávají nemalé prostředky na to, aby Arabáši nerozprášili celou Evropu, krom toho, že zabránili rudým aby se ve střední a východní Evropě mluvilo jen Rusky, snaží se byt ne vždy zcela košer prostředky o to, aby ve světě byl mír, tak krom toho všeho jsou to arogantní kreténi a nic dobrého nepřinesli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dle mého to souvisí s tím, jak se tady mnozí vyjadřovali k Američanům jako takovým... ve smyslu, že jde o národ kreténů, kteří krom toho, že nebýt Rudé armády, tak nás osvobodili, pomohli poválečnou Evropu postavit na nohy, vydávají nemalé prostředky na to, aby Arabáši nerozprášili celou Evropu, krom toho, že zabránili rudým aby se ve střední a východní Evropě mluvilo jen Rusky, snaží se byt ne vždy zcela košer prostředky o to, aby ve světě byl mír, tak krom toho všeho jsou to arogantní kreténi a nic dobrého nepřinesli...

no, tak zas takoví svatoušci to nejsou, celkem na ostatní serou, hájí si jen své zájmy a maskujou to blahem pro druhé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

nevim jestli američanum jde jenom o ropu, kdyby tomu tak bylo tak by irak vymazali hned v první valce když napadl kuvajt a i kdyby to byla pravda tak mužem byt radi že svym pobytem v iraku udrží cenu ropy v nějake cenove hranici ,protože kdyby tomu tak nebylo tak jezdime všichni na kolech jak vseverní korei a prosime nějake magory o ropu. Taky dost pochybuju že by jste se chovali ve valce jinak ,kdyby vedle vas umirali nebo byli zmrzačeni kamoši tak byste nebyli ochotni jen čekat až to dostanete taky a řezali to hlava nehlava. Co se tyka mučení tak si myslim, že i ti ,,zlí" američani by se od iračanu mohli hodně učit , stačí si uvědomit tresty typu ukamenovaní atd. a navic kdyby taktikou američanů mělo byt mučení nevinych lidí tak pochybuju že by za to chtěli někoho ze svych vojaku zavřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...