Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Stáhnul jsem ten nový návod k navi Columbus (3/08). Oproti návodu co jsem dostal k navi s autem (11/07), tak už je tam psáno, že podporuje zobrazování údajů z climatronicu a parkovacích senzorů. Poměrně často se tady mnozí vyjadřovali ve smyslu, že to bude možné až s novou jednotkou parkovacích senzorů. Tak v tom mám zmatek. A co ty údaje z climatronicu? Bude také nějaká nová jednotka?

Víte o tom někdo něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhnul jsem ten nový návod k navi Columbus (3/08). Oproti návodu co jsem dostal k navi s autem (11/07), tak už je tam psáno, že podporuje zobrazování údajů z climatronicu a parkovacích senzorů. Poměrně často se tady mnozí vyjadřovali ve smyslu, že to bude možné až s novou jednotkou parkovacích senzorů. Tak v tom mám zmatek. A co ty údaje z climatronicu? Bude také nějaká nová jednotka?

Víte o tom někdo něco?

Hmm, ohledne toho climatronicu to je dobra otazka, taky by me to zajimalo. :) Jinak na park. senzory se musi dat RJ ze SUPII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A netušíš jestli už je ta nová jednotka dostupná? Zítra budu dobělávat přední senzory a s tím souvisí i výměna řídící jednotky. Tak bych kdyžtak počkal na tu jednotku ze Superba II.

To taky resim. Ale urcite bude az v cervnu az se zacne novy Superb prodavat.

Ale porad si myslim ze uz to musi davat i do OII...a kdyz to pisou tady v manualu, tak si myslim ze by to meli nove jednotky ktere se davaji do OII zvladnout. Zitra zkusim zjistit cislo dilu a software.

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale porad si myslim ze uz to musi davat i do OII...a kdyz to pisou tady v manualu, tak si myslim ze by to meli nove jednotky ktere se davaji do OII zvladnout. Zitra zkusim zjistit cislo dilu a software.

Moje OII. vyjela z továrny na konci prosince 2007 a ani parkáče ani climatronic na tom nechodí. Firmware mám snad poslední verzi a že by od té doby měnili jednotku parkáčů u OII. nevím. Jen se bojím, že autor návodu byl rychlejší než jeho kolegové. A budeme vážně čekat až na ten Sup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale porad si myslim ze uz to musi davat i do OII...a kdyz to pisou tady v manualu, tak si myslim ze by to meli nove jednotky ktere se davaji do OII zvladnout. Zitra zkusim zjistit cislo dilu a software.

Moje OII. vyjela z továrny na konci prosince 2007 a ani parkáče ani climatronic na tom nechodí. Firmware mám snad poslední verzi a že by od té doby měnili jednotku parkáčů u OII. nevím. Jen se bojím, že autor návodu byl rychlejší než jeho kolegové. A budeme vážně čekat až na ten Sup.

Kde si cetl v tom navodu o zobrazovani te teploty apod.? No, zkusim zjistit to cislo a software. Nejsem si jist jestli nejde dokonce prehrat pres VAS soft na RJ parkovaku-to by bylo dobry. (pokud by slo jen o software) Nebo zkusit zjistit vyrobce, pry by to mel byt Siemens VDO

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strana 9:

Speciální funkce*

Pomoc při parkování

Je-li Vaše vozidlo vybaveno „pomocí při parkování“ zobrazí se při její aktivaci na

obrazovce vzdálenost od překážky.

Climatronic

Je-li Vaše vozidlo vybaveno jednotkou Climatronic zobrazí se při její aktivaci na

obrazovce změna nastavení.

Zobrazení hodin

V nabídce System-nastavení můžete vypnout nebo zapnout zobrazení času na

obrazovce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nastavení systému možnost nastavení času na obrazovce také nemám.

V návodu píší:

Zobrazení času *

– V nabídce System-nastavení stiskněte funkční tlačítko .

– Možnost zobrazení hodin v režimech rádio, média a mapa.

Nastavení „Čas“ a „Datum“ se musí nastavit manuálně jen v některých případech.

Normálně se čas a datum do přístroje přebíraj z vozidlaí automaticky.

Editováno: , autor: Roxy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, je to zajimavy. Ted navi nemam. Ale ten cas taky myslim ze tam nebyl.

Dnes jsem si s ní hrál skoro hodinu, projel jsem všechny možný nastavení, zjistil, že je to připravený na digitální signál rádia, ale o možnosti zobrazit hodiny nikde nic. Ten starý návod to také neuváděl. Vypadá to na existenci nového SW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si s ní hrál skoro hodinu, projel jsem všechny možný nastavení, zjistil, že je to připravený na digitální signál rádia, ale o možnosti zobrazit hodiny nikde nic. Ten starý návod to také neuváděl. Vypadá to na existenci nového SW.

jaky mas cislo SW?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SW : 1020

Na nic novějšího jsem zatím nenarazil.

Hmm, tak to mas aktualni. Ja taky nic.

Navic jsem ted drzel navi pro VW (primo od lidi z Continentalu) s HW04 a SW1020. Takze to vyvraci ze by bylo neco aktualniho protoze navigace byla vyrobena 8.4.2008

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až někde potkám novýho Superba s Columbusem, tak ho stopnu, navážu kontakt a nechám si to ukázat na vlastní oči.

:D Dobrej napad! ;) Se jeste zeptam v servise tam rikali ze jednoho Scouta s navi uz prodali...

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...