Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

JJ, v3, ikdyž V2 je už docela dobrá, být tam možnost definovat vlastní poi - radary, tak to nemá chybu

No musi se tam rucne pridat do navi. cedecka.

Jsem si rikal kdybychom se slozili na ty mapy a pak si to nejak jak se rika rozmnozili...uz jsem je tam videl za nejakych 60eur ve drazbe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, taky mam Columbus montovany v seriove vybave ( auto prebrano v polovine dubna) , ale udaje z climatroniku a

parkovaci senzory nezobrazuje, prolezl jsem vsechny menu a nikde nic.

Jedna otazecka, uz jste koumali zabezpeceni proti kradezi, kdyz jsem koukal do nekterejch sekci, tak jsem se docela vydesil,

co jsou nektery hovada schopny udelat, aby se k navi dostali.

P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, taky mam Columbus montovany v seriove vybave ( auto prebrano v polovine dubna) , ale udaje z climatroniku a

parkovaci senzory nezobrazuje, prolezl jsem vsechny menu a nikde nic.

Jedna otazecka, uz jste koumali zabezpeceni proti kradezi, kdyz jsem koukal do nekterejch sekci, tak jsem se docela vydesil,

co jsou nektery hovada schopny udelat, aby se k navi dostali.

P.

No je to cely nejaky zajimavy, podle me to bude zobrazovat informace z Climatroniku az u Superba jak ma ten jiny panel ovladani. Tak mozna na facelift taky neco prijde do OII co by to vyresilo. Pry ma Superb CAN2.0 + nastavbu (nevim jak se jmenuje) a faceliftova OII by pry uz mela mit take tu nastavbu totoznou se SUPII. Takze se nechame prekvapit.

No cislo RJ park. senzoru uz vim. Ale zatim nejde objednat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo na které pozici je výstup AV signálu na RNS navi Columbus ?? Teoreticky převodník nepotřebuju pokud to už AV-výstup má. To co tady píšete jsou vše převodíky na vstup do navigace, ani jeden nenabízí výstup. Mám tu verzi co Doli, která již nabízí přímo v menu AV-výstup, jde o to na jaké pozici ve svorkovnici je a zdali stačí pouze napinovat na Cinch AV a zapojit externí monitor.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, samozrejme RNS 510

Zdravim, kdyz procitam temata a koukam na fotky vymlacenych aut, tak cim dal tim vic premyslim, proc ja vul toho Columbuse vubec kupoval. Privitam jakekoliv namety na zvyseni zabezpeceni proti kradezi. Ruzny kryci panely, extra srouby nebo tak podobne.

Diky

Editováno: , autor: herutaur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V servisním režimu, do kterého se dostanu držením SETUP při restartu jsem objevil, že signál o zařazení zpátečky a signály o couvání Columbus přijímá. Vždy když pípne couvák, změní se jedna z hodnot. Sháním nejnovější verzi SW a uvidím co s tím půjde dělat dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okna mám zatmavená za povolenou mez, ale Nexuse mi stejně vybrali. Teď tam mám Audienci, která snad tolik neláká, ale pro jistotu jsem stejně po instalaci vzal vrtačku a dva ze čtyřech šroubů, které ji drží na místě jsem upravil - strhnul jsem vnitřek těch torxů. Až ji budu chtít vyndat, odvrtám hlavy - za 5 minut hotovo, ale nepředpokládám, že by s sebou kdejaká smažka tahala akuvrtačku ;) Je pravda, že když se nase*e, tak to vyndá pajcrem i s půlkou palubky, ale to už asi neovlivním :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okna mám zatmavená za povolenou mez, ale Nexuse mi stejně vybrali. Teď tam mám Audienci, která snad tolik neláká, ale pro jistotu jsem stejně po instalaci vzal vrtačku a dva ze čtyřech šroubů, které ji drží na místě jsem upravil - strhnul jsem vnitřek těch torxů. Až ji budu chtít vyndat, odvrtám hlavy - za 5 minut hotovo, ale nepředpokládám, že by s sebou kdejaká smažka tahala akuvrtačku ;) Je pravda, že když se nase*e, tak to vyndá pajcrem i s půlkou palubky, ale to už asi neovlivním :)

Co urcite ovlivnis je ta skoda kolem, kdyz tam pude a nepude mu to vyndat tak dojebe vse kolem a vzteky treba jeste neco navic... me to prijde jako nesmysl to at si to radeji vynda a zacaluju okno a radio ...

Jinak samozrejme sekat ruce ale to u nas v CR nehrozi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi je jasne, ten firmware aj mam...

Mam totiz ten prblem, ze mam seat cupra s ovladanim na volante, a nedari sa mi to dako nakodovat. Vzdy mi ide len ovladanie hlasitosti. Ostatne gombiky na volante nefunguju. Tak som si myslel, ci to nebude problem, ze to nie je pre seat. Ba dokonca, ked tam aj dam, ze je to radio pre seat, tak mi ostane radio hluche. System bezi, ale nie je nic pocut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi je jasne, ten firmware aj mam...

Mam totiz ten prblem, ze mam seat cupra s ovladanim na volante, a nedari sa mi to dako nakodovat. Vzdy mi ide len ovladanie hlasitosti. Ostatne gombiky na volante nefunguju. Tak som si myslel, ci to nebude problem, ze to nie je pre seat. Ba dokonca, ked tam aj dam, ze je to radio pre seat, tak mi ostane radio hluche. System bezi, ale nie je nic pocut.

Pokud ti jde o ovladani na volantu musis vymenit podvolantovou RJ pak ti to pujde v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...