Přejít na obsah

D1 od Humpolce na Brno


Luke288

Doporučené příspěvky

tam žadny stacionar neni, neb se jedna o dalnici na slovensku, né u nás 95-112km to máš větrný jeníkov až jihlava a tam je to sama zatáčka a kopce... radar může být při nájezdu na nouzové letište (panelka-betony uprostřed) tuším 136km mezi sjezdy Meřín a Velké Meziříčí, postaví se na horizont a než ho vidíš má tě (málokdy tam stojí) a pak kolem 160-165km v obou směrech to berou, kde maji radar směr brno sem za X let nezjistil,ale od Brna bud stoji zaparkovana modra Fabia na Motorestu Devět křížu (omezení na 100) nebo pak dál asi 2km před mostem na náspu v křoví...jinak přijemný let :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žádný stacionár tam není... jinak na Brno jsem viděl jednou když jsem jel už zpět na Prahu, bylo to někde za 9křížema., ale kde přesně nevím, podél cesty je křoví a v místě, kde končí, tak tam normálně ze silnice zacouvají za to křoví, nejsou tam svodidla ani strouha, nic, normálně z odstavnýho pruhu nacouvaj na louku vedle dálnice... Když by sis všimnul ve zpětňáku, že tě změřili, tak si hned zpomal a schovej se za kamion a neodchytnou tě, musíš se pěkně přilepit. Fotku mají zezadu, takže pokud tě neuinkasujou hned, na 90% můžeš být v klidu. Já když někde vidím, že stojí s plácačkama a staví, tak to rozjedu na co nejvíc, aby radši neměl odvahu tam vlízt a chtít na mě mávat a i kdyby mával z krajnice, jedu dál... takhle už jsem to x krát udělal a v klidu... To je potom sranda sledovat ty otáčející se hlavy z leva do prava, když to kolem nich proletíš 200 :-) Moje heslo: Nemůžou chytit každýho :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super, takze zejtra to vezmu svižnějc. ale mam info, že je od 6 rána nějaká akce zaměřená na pásy, tak bacha na to.

miccap: to co píšeš s tim zastavením se mi taky jednou stalo, ale neplánovaně. hrnul jsem to po rychlostce před Pískem, moh sem tam mít tak 190km/h(kdo zná, ví že neni problem), na stráni stála Oktavka, vidim blesk, no ale co, rikal jsem si, ze uz to nezachranim a dole jsem akorat videl, jak kluci oteviraj dvere od kasír auta...no nestihli to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luke a kde tě cvakli? Já tuhle cestu jezdím skoro každej veekend, praha - Pt a zpět. Vím jen o pár místech kde dávat bachacha. Čimelice směr Prague, nakonci u pumpy za plotem, nebo opačný směr ještě před zatáčkou před rybníkem u samoobsluhy Fonka, pak předjíždění v klesání před křižovatkou na Lety..., a pak ty dvě vsi první za Čimelicema směr Pha, za posledním stavením na pravo, druhé ves před pumpou OMV, směr Pha za kapličkou... a pak jednou měřili před pumpou, co je po pravé straně směr pha, cca 2-3 km za křižovatkou Lety, stály v levo ve vejvozu na pole. To mi tehdy chyběla přední SPZ a u pumpy kde vybírali, tak jsem předjížděl celou kolonu (protože lidi viděli chlupatý, tak jeli pomalu a v poho se dala vzít celá asi 10 aut) a hoši jen koukali a já jim zamával :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stáli na tý stráni za tim podjezdem(biokoridor nebo co to je), ale byla to nahoda, potkal jsem je tam za 2 roky jednou. tak D1 jsem dneska prolit hodne svizne a doufam, ze ta modrá fabka před devíti křížema měří ten směr po kterým má čumák, protoze jestli ne, jsem bez not

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč bys byl bez not? ty sis snad s tím autem jel? včera jsem viděl stříbrnou krátkou Fabku, tmavý skla, označení žádný, na střeše modrej maják na magnet a za zadním oknem čerbená tabulka STOP a někoho dusili. Tohle se mi stát, tak vylezu z auta, to jejich civil auto bez označení si nafotím a pak bych se zavřel v autě a volal bych 158 s tím, že chci podat trestní oznámení za zneužití pravomoci veřejného činitele, a bay přijeli, to okamžitě vyšetřit, dál bych pak volal media a sehrál scénu, že mi bylo vyhrožováno a byl jsem zastrašován a jak policie překračuje zákony... Jednou to na mě takhle zkoušeli v civil autě v prachaticích, nezastavil jsem a jel jsem až domů před barák, oni za mnou... tam jsem je poslal do prdele, že nevidím důvod, proč bych měl zastavovat civilnímu autu, že jsem jim místa na předjetí udělal dost, takže jako vozidlo s majákem a právem přednosti v jízdě klidně mohli jet, jestli budeme volat policii, že se dál s nima nebudu bavit... docela koukali. pak že jsem jel na padasetátce 80? Jsem se zeptal zda mají nějaký důkaz? Prý jeli za mnou, tak jsem jim řekl, když jim to jako důkaz stačí, ať na mě teda podají oznámení, že se dál s nima odmítám bavit. člověk se s nima nesmí srát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono to neni tak jednoduchý, jezdim firemním autem, tam je to svádění na řízení někoho jinýho trošku komplikovanější, ale taky se dá...

jinak koukam, ze mas díry v zákonech docela zmáklý :), ale na mě taky jednou zkouseli policajti, kdyz jsem ve 160ti na 90tce, rovine dojel, protoze jsem predjizdel nakladak, dobrzdil jsem je, diskoteka, co prej to sem za hovado, ze on jede kilo a ja ho dojel, zkrátim to, zadnej důkaz, projeli mi povinnou vybavu, vse samozrejme v poradu a jeli jsme domu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím jak to je přesně,ale myslím si,že byměli fotit čumák auta,aby byl vidět obličej.Jinak u služebního auta je to horší,tam prej musíš udat řidiče,ale možná se to dá obejít.No a když jedeš soukromím autem?Kamarád půjčil auto bráchovi,a toho vyfotili,kámoš jako majitel jim řekl,že auto řídila osoba blízká a že nebude proti ní vypovídat,a tak si policajti vyjeli řidičáky osob jemu blízkých a ejhle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u firemniho auta mas pruser, ze je povinnost vést knihu jízd, z tý vyčtou všechno, když budou chtít a když ne, tak to jde za majitelem firmy, ale i tam existujou nějaký kličky.

jinak to s tim, ze si vyjeli řidičáky osob jemu blízkých je mi nějaký divný. jaká je definice osoby blízké? to je čistě jenom rodina? a i kdyz měli vyety všechny řidičáky, tak pak mam pocit, ze neni zadna povinnost udat o koho jde. ale samotnýho mě tahle možnost pěkně sere, je to srabárna a podle me nebude trvat dlouho a něco s tim udělaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u firemniho auta mas pruser, ze je povinnost vést knihu jízd, z tý vyčtou všechno, když budou chtít a když ne, tak to jde za majitelem firmy, ale i tam existujou nějaký kličky.

jinak to s tim, ze si vyjeli řidičáky osob jemu blízkých je mi nějaký divný. jaká je definice osoby blízké? to je čistě jenom rodina? a i kdyz měli vyety všechny řidičáky, tak pak mam pocit, ze neni zadna povinnost udat o koho jde. ale samotnýho mě tahle možnost pěkně sere, je to srabárna a podle me nebude trvat dlouho a něco s tim udělaj

Prej si vyjeli tátu,mámu,bráchu,no a když se brácha shodoval,bylo to jasný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U služebních vozidel se musí vést kniha jízd, z které je zřejmé kdo auto řídil. V případě více členů vozidla a střídání řidičů, je to pouze věc posádky jak se domluví. V případě že není jasné kdo auto řídil, nebo posádka se nechce přiznat je automaticky na firmu uložená pokuta v min. výši 50000kč za ten nejnižší přestupek. U služebního auta je platná i fotka ze zadu.

To že si vyjeli databazi blízkých. Vím že se už celkem používá digitální vyhledavání podle fotografii v databazi občanek. Jednou to dokonce bylo ukazané v TV jak rychle jsou schopni najít vinika - když je dobrá fotka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U služebních vozidel se musí vést kniha jízd, z které je zřejmé kdo auto řídil. V případě více členů vozidla a střídání řidičů, je to pouze věc posádky jak se domluví. V případě že není jasné kdo auto řídil, nebo posádka se nechce přiznat je automaticky na firmu uložená pokuta v min. výši 50000kč za ten nejnižší přestupek. U služebního auta je platná i fotka ze zadu.

To že si vyjeli databazi blízkých. Vím že se už celkem používá digitální vyhledavání podle fotografii v databazi občanek. Jednou to dokonce bylo ukazané v TV jak rychle jsou schopni najít vinika - když je dobrá fotka.

Z toho plyne,že až domů přijde fotka,tak jsem v prdeli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to nemyslel, mě šlo o to, že když by si vyjeli nějaký osoby blízký, tak jestli by uspěl argument, že osob blízkých mám daleko víc?

já bych řekl, že osoba blízká je definovaná a myslím, že přítelkyně mezi ně nepatří

http://www.zakonik.wz.cz/0249.htm

http://encyklopedie.seznam.cz/heslo/78587-osoby-blizke

a stejně nevim kdo je vlastně ta osoba blízká

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osoba blízká nemusí nutně znamenat osoba v příbuzenském poměru, ale může to klidně být milenka... jinak co se firem,vozidla týče... no neměl bych prozrazovat veřejně svůj fígl, ale budiž. Z důvodu náhlé nevolnosti a nemožnosti bezpečně řídit, jsem řízení předal osobě, která se mnou ve vozidle cestovala, jelikož šlo o soukromou jízdu, nic proti ničemu, v knize jsem ale samozřřejmě uveden jako řidič já, ale to není důkaz, že jsem skutečně řídil... (kdyby šlo o vyšetřování trestného činu, tak by soudu taky jako důkaz proti mě nestačila jen kniha jízd, ale muselo by prokázat, kdo byl skutečným řidičem v době spáchání trest.činu... to jen na okraj), a ta osoba, která se mnou cestovala, byla osobou mně blízkou :-), anebo klidně uvedu, kdo řídil, byl to švagr z Ameriky, který tu byl na návštěvě, pošlete mu to do USA :-) Jinak ve finále hlavně jde o body, a firmě můžou těžko přidělit body, takže i kdyby se neprokázalo kdo řídil a zodpovědnost by spadala na firmu, což by asi znamenalo, že pokutu platí firma, pořád to zachránilo body... ale tohle ještě nemám zmáklé, spíš si myslím, že podle výše uvedeného postupu k tomu, že by to spadlo na firmu nemůže ani dojít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...