Přejít na obsah

PLIVÁRNA


amogh

Doporučené příspěvky

já myslel ,že jsi zaměstnanec . Jestli si tě najímal a ty jsi chtěl dělat za jinou částku ,tak to je bohužel obchod . Když mi někdo nabídne služby za cenu ,která je pro mě vysoká ,kouknu po někom jiným .To je bohužel obchod . A to že je někdo někde dlouho ještě neznamená , že mu proto přidám . Mám kámoše co jezdí pro město za 14000 hrubého , je pořád v práci krom soboty a neděle .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

*** smáznul jsem to sám mohlo by se to otočit proti mně

Audinou teď jezdí nevím kdo, hrál jsem vabank a chtěl jsem přidat, ten blb nediskutoval, tak jsme se dnes po třech letech věrné služby rozešli.

Tak to vypadá, že jsi taky jako já na dlažbě. Sem vylít před vypršením zkušebky. Pěknej dárek k vánocům. Takže svět elektra mě může :prc: Holt jim asi stačej brigádníci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak do prdele.Nejak jsem nechapal vzdy jak jste nadavali na Ceskou Postu,ale uz i ja jsem nasrany ..... do prdele,prace zasrana...cekal jsem bali ( darecek na vanoce ) a oni ti zmrdi ho jeste nedodali... kurvy...uz to vidim,bude nekde rozjebany :(

nezoufej a jen doufej, že to stihnou do těch letošních. :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

taky je me zle - jdu na nocni smenu jenom diky tomu aby clovek mel many a delam na cerno přesčasy - hruza a furt mam dluh jako prase :feve:

Vubec se ty nahore nestaraji o nas mladsi a kdyz posloucham - Platy v ČR rostly nejrychleji z nových zemí v EU je me BLBE

U doktora hold zaplatim - ale sakra jeste jsem nepotkal chudeho doktora lol abych mu musel platit :feve:

Jinak jeste az pujdu pote se uschopnit - tedy na kontrolu - tak zase platit 30 kc - kokoti

na slovensku se tohleto placeni zrusilo - proste casem se ukazalo ze to nefunguje - cekam to i tady

:....

Před pěti lety se tam objevily poplatky u lékaře. Tím došlo ke snížení návštěv u doktorů asi o deset procent. Placení u lékaře však bylo později zrušeno.

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky je me zle - jdu na nocni smenu jenom diky tomu aby clovek mel many a delam na cerno přesčasy - hruza a furt mam dluh jako prase :feve:

Vubec se ty nahore nestaraji o nas mladsi a kdyz posloucham - Platy v ČR rostly nejrychleji z nových zemí v EU je me BLBE

U doktora hold zaplatim - ale sakra jeste jsem nepotkal chudeho doktora lol abych mu musel platit :feve:

Jinak jeste az pujdu pote se uschopnit - tedy na kontrolu - tak zase platit 30 kc - kokoti

na slovensku se tohleto placeni zrusilo - proste casem se ukazalo ze to nefunguje - cekam to i tady

:....

Před pěti lety se tam objevily poplatky u lékaře. Tím došlo ke snížení návštěv u doktorů asi o deset procent. Placení u lékaře však bylo později zrušeno.

Jenže naši kokoti se nepoučí. Možná až lidi začnou chcípat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zasraná česká pošta, někam mi zasrali složenku s 20t kč, co jsem si přes ně posílal na účet, svině vymrdaný, teď jsme byl 2h na fízlárně s trestnim oznámenim (zatim nepodaný, prý to zítra bude vše OK), mrdky fuck

číslo složenky mají,a le neví, co se s ní stalo a bez ní nemohou peníze doručit, kurvy a to jsem an to přišel náhodně při kontrole účtu, mělo to tam být už před týdnem

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zasraná česká pošta, někam mi zasrali složenku s 20t kč, co jsem si přes ně posílal na účet, svině vymrdaný, teď jsme byl 2h na fízlárně s trestnim oznámenim (zatim nepodaný, prý to zítra bude vše OK), mrdky fuck

číslo složenky mají,a le neví, co se s ní stalo a bez ní nemohou peníze doručit, kurvy a to jsem an to přišel náhodně při kontrole účtu, mělo to tam být už před týdnem

chlapi,neni na ucet po netu.zadas ciselka a uz to frci, esce kdyz to mas osefovane pomoci sms, tak je to excelentni :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mně včera přišli dom dva fantastický dopisy:

1. Mateřská mojí přítelkyně se snižuje na polovic.

2.Přídavek na dítě Vám odebíráme.

CHce se mně nad tímto zřízením v ČR zvracet ,vždycky jsem byl patriot,ale teď se pomalu začínám stydět za to že žiji v České republice. Zasraný zřízení. Vydělal jsem o 1000,- Kč měsíčně víc tak jako odměnu mně stát odrbal o 4 500,-.

Do toho se mně vysrala spojka na mé oktě a ještě stávkuje startér,budu na léto potřebovat nové gumy a čeká mně STK.

Dolce vita Honza Ororo. Kurváááááááá........... :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...