Přejít na obsah

1.6 SR 74KW Otáčky


Laci

Doporučené příspěvky

Čau chlapi, tak jsem koupil manželce Golfa IV 1.6 16V a už to začíná. Včera jsem s tím jezdil a když jsem přijel domu a vyřadil jsem,tak začly kolísat otáčky až to chcíplo. Když jsem to chtěl znovu nastartovat, tak bez přidání plynu to nechytne ani náhodou. Za jízdy se to chová v pohodě. Někdy se povede, že to běží pěkně, ale jakmile zase přidám plyn, tak to začne nanovo. Diagnostika opět mlčí, vlastně jako obvykle, takže jsem zase odkázanej na pokusy a na vaše zkušenosti s tímto motorem. Tak chlapi poraďte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se k tomu ještě nedostal, ale včera jsem s tím zase jezdil a do doby než se motor zahřál na provozní teplotu,tak bylo všechno v pohodě. Jakmile se ale motor zahřál, tak to začalo dělat znovu. Dneska snad budu mít čas se na to mrknout. Jinak mě to celkem překvapilo,že tam nemohli dát aspoň těch ventilů 16 když už jich mám v octávce 20 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krysaři, to se mě docela dotklo, prej pravěkej motor. Člověk za to dá takovejch peněz a ty mě takhle zpražíš lol

:D Si to tak neber clovece, ja ho mam taky ;)

Jinak pokud klapka nahodou bude ok, menil jsem kvuli otackam jeste cidla, ale to nech po klapce...

Tvůj příběh znám moc dobře, já jsem si s tím taky na octě užil ažaž, no uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si taky myslim, ze by to mohla byt ta skrtici klapka!!!neco podobneho mi zezacatku delala ma prvni octule... ;) jinak gratulace k novymu autii :palec2:

btw....taky bych potreboval napichnout na vag, ale do skodovky se mi to davat nechce... :(

Novi díky za gratulaci, a co se týče VAGu, tak já mám doma jenom nějaké demo, ale závady to přečte. Ale kamarád mi to jinak napíchne u něj na dílně, když potřebuju něco víc. Není problém to s ním dohodnou. Má v Hořovický nemocnici autodílnu a ceny lidové, pro mě ještě lidovější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krysaři, to se mě docela dotklo, prej pravěkej motor. Člověk za to dá takovejch peněz a ty mě takhle zpražíš lol

:D Si to tak neber clovece, ja ho mam taky ;)

Jinak pokud klapka nahodou bude ok, menil jsem kvuli otackam jeste cidla, ale to nech po klapce...

Tvůj příběh znám moc dobře, já jsem si s tím taky na octě užil ažaž, no uvidíme.

Mno jo, to byla estrada :) Ani nevim, jestli to tu jeste nekde je. Ale to bylo horsi, nez ty otacky, ty mi ted zacinaj litat znova, ale vim stopro, ze je to klapka. Budu tam davat Oil Catch Tank, treba to pomuze, ale az po vycisteni. Dej vedet, jak to dopadlo -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si taky myslim, ze by to mohla byt ta skrtici klapka!!!neco podobneho mi zezacatku delala ma prvni octule... ;)  jinak gratulace k novymu autii  :palec2:

btw....taky bych potreboval napichnout na vag, ale do skodovky se mi to davat nechce... :(

Novi díky za gratulaci, a co se týče VAGu, tak já mám doma jenom nějaké demo, ale závady to přečte. Ale kamarád mi to jinak napíchne u něj na dílně, když potřebuju něco víc. Není problém to s ním dohodnou. Má v Hořovický nemocnici autodílnu a ceny lidové, pro mě ještě lidovější.

to by bylo super, ale ja fabku ani nenastartuju, takze nikam jet nemuzu, sakra!!! :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten samý motor a dělalo to samé. Za studena O.K., ale jak se to zahřálo tak to na křižovatkách chcípalo a startování jen pod plinem. Výměna teplotního čidla cca 420 kč, 10 minut času a vše O.K. již asi půl roku. -_-

pardon PLYNEM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No uvidíme jak se to bude projevovat dál, ale snad zatím ok. Klapka byla zasraná jako prase, tak jsem ji lihem na hadříku vyčistil, nechal nastavit základní nastavení a zatím to neudělalo. I když teď se nechce moc otáčkám rychlejš dolu, ale nic divokýho, někdy to zůstane na tisíci otáčkách a pak si to sedne. Uvidím časem jestli se to srovná.

Ještě tam mám závadu- vadné čidlo servořízení, to na běh motoru asi nemá vliv či se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten samý motor a dělalo to samé. Za studena O.K., ale jak se to zahřálo tak to na křižovatkách chcípalo a startování jen pod plinem. Výměna teplotního čidla cca 420 kč, 10 minut času a vše O.K. již asi půl roku. -_-

Jesli to bude dělat dál, tak to bude další možnost na řadě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si taky myslim, ze by to mohla byt ta skrtici klapka!!!neco podobneho mi zezacatku delala ma prvni octule... ;)  jinak gratulace k novymu autii  :palec2:

btw....taky bych potreboval napichnout na vag, ale do skodovky se mi to davat nechce... :(

Novi díky za gratulaci, a co se týče VAGu, tak já mám doma jenom nějaké demo, ale závady to přečte. Ale kamarád mi to jinak napíchne u něj na dílně, když potřebuju něco víc. Není problém to s ním dohodnou. Má v Hořovický nemocnici autodílnu a ceny lidové, pro mě ještě lidovější.

to by bylo super, ale ja fabku ani nenastartuju, takze nikam jet nemuzu, sakra!!! :disgust:

Jó, to bys musel vyndat z kufru takovej ten špagát (správně se tomu říká tažné lano)a vzít to do vleku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si taky myslim, ze by to mohla byt ta skrtici klapka!!!neco podobneho mi zezacatku delala ma prvni octule... ;)  jinak gratulace k novymu autii  :palec2:

btw....taky bych potreboval napichnout na vag, ale do skodovky se mi to davat nechce... :(

Novi díky za gratulaci, a co se týče VAGu, tak já mám doma jenom nějaké demo, ale závady to přečte. Ale kamarád mi to jinak napíchne u něj na dílně, když potřebuju něco víc. Není problém to s ním dohodnou. Má v Hořovický nemocnici autodílnu a ceny lidové, pro mě ještě lidovější.

to by bylo super, ale ja fabku ani nenastartuju, takze nikam jet nemuzu, sakra!!! :disgust:

Jó, to bys musel vyndat z kufru takovej ten špagát (správně se tomu říká tažné lano)a vzít to do vleku :D

:p:p:p no tak teda uvidime.....kazdopadne diky a dal bych ti kdyztk vedet, jo? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...