Přejít na obsah

rozebrat vycko od nadrze


Schlumpf

Doporučené příspěvky

no stimhle jsem problem taky nemel. vymontovany to mam.

ale potrebuju jeste rozebrat to co ma cislo 3 na tom planku.

sundat tu gumu stim plastem od vicka.

Teď jsem Tě nějak nepochopil, pokud dobře koukám, na tom šématu je pozice 3 zajišťovací mechanismus, ten chceš řešit nebo jak píšeš chceš vlastní víčko oddělit od gumy a vnějšího krytu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schlumpf myslí oddělit tu gumu od celýho plastu - to půjde asi pěkně blbě a navíc ještě blbějc se to bude spojovat protože je to nějakym způsobem na sebe navařený

Když to tak čtu, tak se myslím snaží oddělat to šroubovací víčko od zbytku...

aha - takže nějakym způsobem vycvaknout tu osičku na který se otáčí víčko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože se mi zobrazovalo 0 odpovědí na tento Shlumpfův dotaz, odpověděl jsem mu. K mému překvapení se však moje odpověď vůbec nezobrazuje a stále je 0 odpovědí na tento dotaz. Přihlásil jsem se jako neregistrovaný, odpovědí uvádí topic 8 a přečtení 89, stále se mi však zobrazuje jen Schlumpfův dotaz. Přitom v mém přehledu všech opovědí se můj příspěvek zobrazuje. Kde je chyba? Není na vině nedávno nainstalovaný IE7?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože se mi zobrazovalo 0 odpovědí na tento Shlumpfův dotaz, odpověděl jsem mu. K mému překvapení se však moje odpověď vůbec nezobrazuje a stále je 0 odpovědí na tento dotaz. Přihlásil jsem se jako neregistrovaný, odpovědí uvádí topic 8 a přečtení 89, stále se mi však zobrazuje jen Schlumpfův dotaz. Přitom v mém přehledu všech opovědí se můj příspěvek zobrazuje. Kde je chyba? Není na vině nedávno nainstalovaný IE7?

Není, mám taky IE 7 a no problemo, takže hledej jinde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na chvíli se mi jako nepřihlášenému zobrazily odpovědi, takže pokud to správně chápu, jde ti o vyjmutí samotného víčka z pomyslné osy otáčení kvůli nástřiku.

Takže, nenech se mýlit, nejde o žádnou osičku, která by šla vyrazit. Jsou to jen dva krátké válcovité výstupky, na kterých se víčko s jeho držákem otáčí. Otevři víčko, vsuň nějaký šroubovák mezi držák víčka a černou plastovou kapsu a opatrně plast odehni, až ti vyskočí válcový výstupek nahrazující osičku. Přikládám foto, z kterého by ti měla být konstrukce otáčivého uchycení zřejmá.

post-5-1172186493_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mischicka> Napsal jsem Schlumpfovi odpověď a po jejím odeslání se mi zobrazil celý topic. Bohužel, po restartu IE již vidím opět jen původní Schlumpfův dotaz a nic víc. Jsem s IE7 spokojen, na druhou stranu však musím zkonstatovat, že se tyto problémy objevují až po instalaci IE7. Kdyby někdo přišel na příčinu tohoto problému, budu vděčný za radu, protože jinak chodí PC perfektně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mischicka> Napsal jsem Schlumpfovi odpověď a po jejím odeslání se mi zobrazil celý topic. Bohužel, po restartu IE již vidím opět jen původní Schlumpfův dotaz a nic víc. Jsem s IE7 spokojen, na druhou stranu však musím zkonstatovat, že se tyto problémy objevují až po instalaci IE7. Kdyby někdo přišel na příčinu tohoto problému, budu vděčný za radu, protože jinak chodí PC perfektně.

A co ostatní témata? Taky problémy nebo jen tohle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mischicka> Dnes jsem otevřel bez problémů celý topic, takže doufám, že to byl jen přechodný stav. Každopádně děkuji za účast.

Nemáš zač, jsem rád, že to je OK. Dneska já Tobě, příště Ty mě, i když třeba jen symbolicky. V počítačích se někdy člověk vůbec nevyzná, kolikrát stačí jen vypnout a zapnout a je vše OK, však to určitě znáš.

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...