Přejít na obsah

Odber proudu.


VPetr

Doporučené příspěvky

no jsem trochu zmaten z rozsahu meho Amper metru....to bude zakladni problem...

V.A.G mi vyjel tyto chby je mozne ze by to melo vliv na vybijeni baterie???? :unsure:

1362-zkrat na kostru

1389-zkrat na kostru

00928

00912

00930

na R.J motoru to hodilo chybu

00668

Muzete mi prosim nekdo blize popsat tyto zavady,ci reseni jejich odstraneni...Diky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

00668 - palubne napatie - svorka 30

pricina - napatie na baterke <9.5V - bud je vadny, alebo vadny alternator alebo regulator, je zapnutych viac el. spotrebicov, visi rele priameho vstrekovania

01362 - spinac zadneho veka kufru - zavriet F124 zkrat na kostru

01389 - spinac pre zadne veko, pozri si konektor

skrat to vybijanie vzdy moze ovplyvnit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak zrovna včera večer mi to taky něco vyštavilo baterčičku, kterou mám cca 8měs.... úplně totál..... auto stálo 2 dny :disgust:, někde jsem zaslechl, že snad občas se zblázní počítač....ale nevím....

Editováno: , autor: Tompo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,ja mam odber skoro 0,5A coz je moc to spadne po vyndani pojistky c.14 (centralni zam.,osvetleni,okna).Diag.ukazala chybu u 5dv. tak je zkusim odpojit a uvidim jestli odber klesne....

S tou R.J. se mi to nezda,bud je spatna a vag by to mel ukazat nebo funguje.....

-ale,mozne je vse :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...