Přejít na obsah

Opět new car


TomasB

Doporučené příspěvky

No za 620 se asi bude těžko hledat 2,0 TDI combi s navigací

No, je to +/-. Taky záleží v jaké bude náladě ;) Ale dostal jsem nějakou nabídku na černou OII 2,0TDI L@K v bílé kůži, r.v. 1/2007, původní cena nějak 875.000,-, po slevě 735.000,- a nějaká sleva by ještě byla možná, což bych viděl i reálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No za 620 se asi bude těžko hledat 2,0 TDI combi s navigací

No, je to +/-. Taky záleží v jaké bude náladě ;) Ale dostal jsem nějakou nabídku na černou OII 2,0TDI L@K v bílé kůži, r.v. 1/2007, původní cena nějak 875.000,-, po slevě 735.000,- a nějaká sleva by ještě byla možná, což bych viděl i reálně.

Ty voe Lakos za takovy love, to je pekny, ale ja bych radsi ORSII TDI ta by se dala naka referencka za 700tis,- :palec2:

...nebo Supa 2,5TDi Elegance, ten je vo hodne pohodlenejsi...

post-31-1172679758.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No za 620 se asi bude těžko hledat 2,0 TDI combi s navigací

No, je to +/-. Taky záleží v jaké bude náladě ;) Ale dostal jsem nějakou nabídku na černou OII 2,0TDI L@K v bílé kůži, r.v. 1/2007, původní cena nějak 875.000,-, po slevě 735.000,- a nějaká sleva by ještě byla možná, což bych viděl i reálně.

Ty voe Lakos za takovy love, to je pekny, ale ja bych radsi ORSII TDI ta by se dala naka referencka za 700tis,- :palec2:

...nebo Supa 2,5TDi Elegance, ten je vo hodne pohodlenejsi...

O II RS TDi se dá sehnat za 700 tis. funglovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty voe si za 620 kup OI a je to ;) navigaci si kup TT a bude Tome ne a ne pořád nějaký vymejšlení

Honzo, ona ta částka není pevně stanovená. A L@K se mi vždycky líbil, ale soukromě to je celkem blbost to kupovat, protože ti defacto nic navíc za ty prachy navíc nepřinese, tedy vlastně vyhozený prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty wole...to sou problemy... :smich:  :smich:

no, myslím, že bys tohle taky rád řešil ;)

Kdyby mi to rikalo "pane"..tak jo... -_--_-

no, tak to mně vůbec netrápí, naopak, protože mi může být relativně úplně fuk i kdyby to někdo ukradl. Navíc do toho nedám ani korunu a veškerý i soukromý provoz platí firma ;)

Vidis to moc ruzove....vis,jak se to rika o tom ptackovi....Moji znami taky delaji u firem,kde maji sluzebni auta a bylo jim receno,ze muzou jezdit i soukromne a nic se nedeje..Dneska si ty kilaky plati a maji v aute GPS moduly...Asi u vas to je jiny,to vsak poznas po delsi dobe... -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty voe si za 620 kup OI a je to ;) navigaci si kup TT a bude Tome ne a ne pořád nějaký vymejšlení

Honzo, ona ta částka není pevně stanovená. A L@K se mi vždycky líbil, ale soukromě to je celkem blbost to kupovat, protože ti defacto nic navíc za ty prachy navíc nepřinese, tedy vlastně vyhozený prachy.

ale jo je mito jasný, ale já bych tak moc nevymýšlel ;) víš sám co si můžeš požadovat až na tohle třeba jednou u mě taky nebudu vědět co ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nechapu...pred mesicem shanis auto a ted jako zacinas znova nebo co???

Jiříku, asi jsi něco přehlídnul, protože tam to dopadlo tak, že mi v 7 večer před podpisem smlouvy volal ředitel, že to místo padá. Tehdy jsem si měl připravit návrh na auto a další věci. To mně nasrali, protože mně 2 měsíce tahali za nohu, a pak tohle. V tuto chvíli už mám smlouvu s úplně jinou firmou a za mnohem lepších podmínek než mi nabízela ta předešlá firma ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady mám tu nabídku:

Konkrétní nabídka referentských vozů:

Škoda Octavia Laurin a Klement 2.0 TDi / 103 kW

Cena modelu 839.900,-

Černá Magická s perleťovým efektem 0,-

Elektricky ovl. sedadlo řidiče s pamětí 12.000,-

TPM ( kontrola tlaku v pneumatikách ) 1.800,-

Parkovací senzory vpředu a vzadu 17.000,-

Nekuřácký paket 0,-

Vyhřívané trysky ostřikovačů 700,-

Dvojitá sluneční clona 650,-

Multifunkční kožený volant 4.000,-

Construct 7.500,-

Mezisoučet 876.050,-

Sleva „referentský vůz“ -141.050,-

Konečná cena 735.000,-

(najeto cca 6000 km – není přihlášeno do evidence)

Najeté kilometry jsou pouze orientační. Vozy jsou používány jako předváděcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak mi dorazila specifikace toho auta a je tam napsanej nějakej nekuřáckej paket, co to proboha je za pi*ovinu?

nechtěj tím snad naznačit něco o absenci popelníku? :angry: Bez prdele, to by pro mně byla velká vada na funkčnosti.

TAk tak. A ty potrebujes ve voze popelnik? Ja tam kourim jen kdyz stojim v kolone s otevrenym okne a ventilatorem na plno.

post-31-1172690558_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidis to moc ruzove....vis,jak se to rika o tom ptackovi....Moji znami taky delaji u firem,kde maji sluzebni auta a bylo jim receno,ze muzou jezdit i soukromne a nic se nedeje..Dneska si ty kilaky plati a maji v aute GPS moduly...Asi u vas to je jiny,to vsak poznas po delsi dobe... -_--_-

Georg: V male firme, jak o ni pise nebude problem se sluzebakem. Zvlaste, kdyz je firma tvrde v zisku ;).

Horsi jsou velke kolosy, kde se optimalizuje kazda kacka.

Mam to ze zkusenosti, pri praci pro reklamni agenturu jsem mel auto k vlastnimu uziti vc. benalu. Nikdo nic neresil, jen proplacely uctu.

Dneska bych to ani v bance nechtel, aby mne nekdo volal, ze jedu pres 160, bla, bla... no fuuuuj.

Zlom vaz Tomasi :).

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak mi dorazila specifikace toho auta a je tam napsanej nějakej nekuřáckej paket, co to proboha je za pi*ovinu?

nechtěj tím snad naznačit něco o absenci popelníku? :angry: Bez prdele, to by pro mně byla velká vada na funkčnosti.

Jo, nema to popelni vpredu, je tam polstrovana prihradka, tak akorat na penezenku s doklady.

V zadu je z popelniku udelana podobna prihradka.

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...