Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

Ahojky pánové, tak jsem se na Vás zase přišel podívat ...tak co je nového ...povídejte přehánějte.

Jinak kdyby to někoho zajímalo tak u mě nového nic ...tedy koupil jsem si nové ponožky...ale jinak je vše při starém :-)

č....ty trenyrky bys uz mohl taky vymenit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už víš Martine jak to budeš mít v květnu? Myslím škodahome, je to už za měsíc...

No to prave nevim...jediny je ZATIM jisty termin odjezdu 4.5.2008 (Nedele), ale co se bude dit tam....nikdo nevi.... Je to prvni projekt, co s nima delame...spoustu informaci jeste nedodali, takze se to bude asi hroutit tam vsechno...

Ale samozrejme muj zajem je to domluvit tak, abych tu byl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to prave nevim...jediny je ZATIM jisty termin odjezdu 4.5.2008 (Nedele), ale co se bude dit tam....nikdo nevi.... Je to prvni projekt, co s nima delame...spoustu informaci jeste nedodali, takze se to bude asi hroutit tam vsechno...

Ale samozrejme muj zajem je to domluvit tak, abych tu byl...

Tak se hoď marod. Takovej podvrknutej kotník nebo zánět šlach je na dlouho. :kol-138: A jako ten náš tenista budeš chodit na procházky aby ti noha nezlenivěla. A jako bonus 100% platu a pracovní úraz. :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se hoď marod. Takovej podvrknutej kotník nebo zánět šlach je na dlouho. :kol-138: A jako ten náš tenista budeš chodit na procházky aby ti noha nezlenivěla. A jako bonus 100% platu a pracovní úraz. :specool:

1) pri me praci zanet slach nebo podvrknutej kotnik moc nepomuze

2) nevim, kde zijes, ale normalnni clovek prvni tri dny nemoci nedostane ani korunu a pak pouze procenta platu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) pri me praci zanet slach nebo podvrknutej kotnik moc nepomuze

2) nevim, kde zijes, ale normalnni clovek prvni tri dny nemoci nedostane ani korunu a pak pouze procenta platu ;)

Normálně jo. Ale nahrej to jako pracovní úraz a máš první 3 dny O kč ale pak 100% platu + potom z pojistky firmy + dorovnání vejdělku za ty 3 dny.

Takže ještě na tem vyděláš. kol1kol1

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus jsem taky ze zdaru jeste prijimate mezi sebe cleny?nebo nebude zase nejaky sraz ze bych se tam ukazal ACTER uz me zna jsem kamos jeho brachy s tou cihlovou octavkou

Vítej u nás.

Nejbližší sraz asi bude ŠkodaHome 23.-25.5. v Praze v Dolních Chabrech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nejak si s tim budu muset poradit vim ze z toho ereso nikdy nebude ale aspon to malo uz sem objednaval i potahy z eresa a ted schannim radici paku ale tu nikde neni mozno sehnat takze tam budu muset dat asi z fabie ale to je 6ti kvalt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...