Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

Info č. 3)

Ten "náborový leták" byl jen takový šprým, když vidím jak někteří v admin sekci řeší Letku, tak se musím jen smát a až mě nakrknou, dám to do hospody jak říkal bruder.

To abych se tam hned podival ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám, že jsem tu sám, tak aspoň foto Janinky když jsem jí minulý týden myl auto a ona byla vevnitř...(čekám vtipné komentáře :p)

Tak abych tady nepsal OT tak to musím okomentovat nějak dle představ některých ...

Tak jak tak koukám na tu fotku tak to bude asi nějaký soukromý sraz Letky s Janinkou pojmenovaný "za sklem"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám, že jsem tu sám, tak aspoň foto Janinky když jsem jí minulý týden myl auto a ona byla vevnitř...(čekám vtipné komentáře :p)

Tak abych tady nepsal OT tak to musím okomentovat nějak dle představ některých ...

Tak jak tak koukám na tu fotku tak to bude asi nějaký soukromý sraz Letky s Janinkou pojmenovaný "za sklem"

Jj, byl to malý tuning sraz škoda-fiat-škoda, ale víc fotek sem nedávám, ať téma nemá moc stránek :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malá lekce Angličtiny:

Věty a fráze:

* she is lubricated like a fox = je mazaná jako liška

* he vomitted a long postcard on her = vrhl na ni dlouhý pohled

* your eyes September = tvé oči září

* she was sitting on between = seděla na mezi

* I am not smelling myself in my leather today = necítím se dnes ve své kůži

* world champion in tanks on ice = mistr světa v tancích na ledě

Rčení:

* damage to speak = škoda mluvit

* don‘t wake up a swan = nebuď labuť

* relax in the living room = odpočívej v pokoji

* where she married herself, here she married herself = kde se vzala, tu se vzala

* sausage of lovers - párek milenců

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikož toto téma už se srazy nemá nic moc společného a jedná se spíše o pokec bude zrušeno jeho vyvěšení a zároveň bude přeesunuto

vyberte si bud lamparna nebo hospoda, pokud si nevyberete nebo se budete hadat bude automaticky přesunuto do lampárny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikož toto téma už se srazy nemá nic moc společného a jedná se spíše o pokec bude zrušeno jeho vyvěšení a zároveň bude přeesunuto

vyberte si bud lamparna nebo hospoda, pokud si nevyberete nebo se budete hadat bude automaticky přesunuto do lampárny

Srazy a akce se tu řeší a po sleze se na ně reaguje. Nemůžem za to že se vidíme častěji než někdo z jiné části republiky. Jestli to nějak zásadně ovlivnuje chod fora tak potom mlčím ale pokud ne tak nevidím důvod to přesouvat. Když se sem potom přihlásí někdo ze Ždáru tak bude hledat patru lidí v sekci Srazy a akce a ne někde v Lampárně. Mám pravdu??

Zamyslete se taky už trochu a hodtě princip stranou. Ždárská letka je kus republiky a každy kdo je z tohoto kousku tak nás bude hledat v sekci Srazy a akce. A to že se tu něco nemotá uplně tak kolem srazů a akcí snad není zase takový hřích.

Nebo je v tom něco jiného proč to chcete šoupnout jinam???

Editováno: , autor: Geoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem si tu práci a pročítal jsem tady v sekci Srazy a akce více témat a jak tak koukám tak v Lampárně nás tedy tím pádem bude hodně. Mám pocít že nikdo neřeší jenom kdy se uvidí ale taky se baví s kamarádama kteří patří do stejné škatulky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se zpetám .....v Admin sekci se to taky řeší a jeden tan taky prohlásil že problémeme je to že jsme pořád nahoře a nejsou vidět aktuální akce kde se nepřispívá každý den. Byl by tedy problém to nechat uplně tak jak to je teď ? Tady nahoře nikomu snad neblokujem nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nemam naladu ani cas tohle dopodrobna resit a uz vubec ne cist 148 stranek

je to prani vice lidi a protoze se s jejich nazory ztotoznuji i admini a moderatori kteri se k tomu vyjadrili tak jsem napsal to co jsem napsal

tema o srazech ve srazech muze bejt, kdyz je poradate casteji muze tu byt neustale to tema, ale bude tam pouze kdy a kde je sraz a bude se aktualizovat kdy je dalsi a ne resit milion hovadin okolo vzdyt uz i nadpis tematu "trickaaa" mlati do voci

jestli jste klub co potrebuje tema na pokec opet se odkazuji na hospodu nebo lamparnu nebo na TF kde jsou takoveto sekce vyhrazeny

co je s tim porad za problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikož toto téma už se srazy nemá nic moc společného a jedná se spíše o pokec bude zrušeno jeho vyvěšení a zároveň bude přeesunuto

vyberte si bud lamparna nebo hospoda, pokud si nevyberete nebo se budete hadat bude automaticky přesunuto do lampárny

Nevim, jestli jsi to cetl, ale s P2M tu byla vedena dlouha diskuze prave ne toto tema....a vysledek cele debaty byl ten, ze pockame na besidku ve Zdare a tam se o tom pobavime nazivo s Vittem, potazmo celym "vedenim".

Tak to, prosim, jeste neres, at se neudela unahleny krok....

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám dneska zatím čas to tu pročíst a reagovat, ale debata a slib, že bude probráno na besídce je pro ty, co mají zájem tady Osobně ale od začátku nechápu, proč to chcete řešit na besídce a ne přes telefon nebo PMka, navíc Vitto je jen jeden z mnoha adminů a řekl bych, že to nebude jen na něm a proto jsem vyzval všechny administrátory aby se tu na to podívali a něco s tím udělali.

Takže díky Amoghovi a i Martinoslavovi (kterej se vyjádřil v admin sekci), že se to hýbe aspoň takhle. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nemam naladu ani cas tohle dopodrobna resit a uz vubec ne cist 148 stranek

je to prani vice lidi a protoze se s jejich nazory ztotoznuji i admini a moderatori kteri se k tomu vyjadrili tak jsem napsal to co jsem napsal

tema o srazech ve srazech muze bejt, kdyz je poradate casteji muze tu byt neustale to tema, ale bude tam pouze kdy a kde je sraz a bude se aktualizovat kdy je dalsi a ne resit milion hovadin okolo vzdyt uz i nadpis tematu "trickaaa" mlati do voci

co je s tim porad za problem?

Neřekl bych,že v tématech o srazech je napsáno jen kdy a kde. Jsou tam i jiný věci.

Správně jsi napsal,že nemáš náladu,možná ani chuť to řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám dneska zatím čas to tu pročíst a reagovat, ale debata a slib, že bude probráno na besídce je pro ty, co mají zájem tady Osobně ale od začátku nechápu, proč to chcete řešit na besídce a ne přes telefon nebo PMka, navíc Vitto je jen jeden z mnoha adminů a řekl bych, že to nebude jen na něm a proto jsem vyzval všechny administrátory aby se tu na to podívali a něco s tím udělali.

Takže díky Amoghovi a i Martinoslavovi (kterej se vyjádřil v admin sekci), že se to hýbe aspoň takhle. :palec2:

Je vidět, že nemáte co dělat. To, že se na forum vybíraly prachy a jde snad ještě pomaleji než předtím neřešíte, ale rejpat tady do Žďárské Letky Vám jde. Fajn. Založíme téma na každou akci zvlášť, do čtvrt roku jsme ve srazech a akcích na celé první stránce jen my. Fajn. A nevím, když se 150 stránek odsud přesune do lampárny, bude to mít nějaký vliv na chod fora?

A jinak se těším, až v Lampárně budou i Jihočeši, Briťáci, Ústí,...

PS: Když už jsme u OT, neplň(te) nám to tady OT, chod fóra řeš(te) v admin sekci, ať si zas pak někdo nestěžuje, že to tu není o srazech :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám dneska zatím čas to tu pročíst a reagovat, ale debata a slib, že bude probráno na besídce je pro ty, co mají zájem tady Osobně ale od začátku nechápu, proč to chcete řešit na besídce a ne přes telefon nebo PMka, navíc Vitto je jen jeden z mnoha adminů a řekl bych, že to nebude jen na něm a proto jsem vyzval všechny administrátory aby se tu na to podívali a něco s tím udělali.

Takže díky Amoghovi a i Martinoslavovi (kterej se vyjádřil v admin sekci), že se to hýbe aspoň takhle. :palec2:

Hele, kolik chceš? Normálně napiš kolik chceš, já myslím, že se domluvíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslim, že tolik nevyděláváš...

Vyřeš to s Vittem a ostatníma adminama, donuť je aby sem svoje stanoviska napsali tak jako to udělal Martinoslav a Amogh a budu držet hubu. To je celý...

EDIT: Teď jsem si všiml tohodle "Je vidět, že nemáte co dělat. To, že se na forum vybíraly prachy a jde snad ještě pomaleji než předtím neřešíte, ale rejpat tady do Žďárské Letky Vám jde. Fajn. Založíme téma na každou akci zvlášť, do čtvrt roku jsme ve srazech a akcích na celé první stránce jen my. Fajn. A nevím, když se 150 stránek odsud přesune do lampárny, bude to mít nějaký vliv na chod fora?"

Je vidět, že ty seš naprosto mimo chytrolíne. Ten příspěvek šel na paměti do serveru na kterym tohle forum jede a s tím my, moderátoři (což jsi bohužel i ty) nemáme společnýho ani zbla... navíc šlo o dobrovolný příspěvky... Pokud narážíš na členský poplatky, to je o něčem jiným a tady s fórem snad nemají nic společnýho. Jinak ještě selským rozumem...čím víc stránek, tím víc paměti zabírají a tím víc se vytíží server při jejich načítání...to jen k tý rychlosti v přímý úměře k tématům o x-desítkách stránek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nemam naladu ani cas tohle dopodrobna resit a uz vubec ne cist 148 stranek

je to prani vice lidi a protoze se s jejich nazory ztotoznuji i admini a moderatori kteri se k tomu vyjadrili tak jsem napsal to co jsem napsal

tema o srazech ve srazech muze bejt, kdyz je poradate casteji muze tu byt neustale to tema, ale bude tam pouze kdy a kde je sraz a bude se aktualizovat kdy je dalsi a ne resit milion hovadin okolo vzdyt uz i nadpis tematu "trickaaa" mlati do voci

co je s tim porad za problem?

Neřekl bych,že v tématech o srazech je napsáno jen kdy a kde. Jsou tam i jiný věci.

Správně jsi napsal,že nemáš náladu,možná ani chuť to řešit.

vsude je naky OT ale ne na 150 stranek !!!!!!!!!!

tobe by se chtelo zpetne procitat 150 stranek plku a dedukovat na ci strane je pravda

proto povazuju za rozumne mit takoveto kecaci tema bud v hospode nebo lamparne a tam at to ma stranek treba 1000, stejne tak Vam nabizim ze letka stale muze bejt ve srazech ale jiz pouze jako upoutavka na dalsi poradany sraz a stejne tak jsem i pristoupil na konzultaci s vittem

myslim si ze toto moje jednani neni nijak ukvapeny ani jednostranny ani zamereny proti Vam, jenom snazim vyresit konkretni vec

znate moje stanovisko, martinovo, pockejem na ostatni a uvidime kdyz budou vsichni ostatni admini s vama, bez problemu ustoupim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mě to nebaví to řešit, místo aby se člověk na forum těšit jako dřív, jen se tu rozčílí :doh

P2M: Jsi moderátor, už jsi udělal víc než musel, teď to nech na adminech, na které se furt tak dovoláváš. Jen se zamysli nad tím, jestli 1000 příspěvků ve Srazech nebo 1000 příspěvků v Hospodě je rozdíl pro běh fóra. A jinak nejsem úplně blbej, abych si pletl členské příspěvky OC a škodahome.

amogh: Nevím proč to tu tak vadí, ale pokud je to stanovisko adminů, jdem klidně do Hospody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nemam naladu ani cas tohle dopodrobna resit a uz vubec ne cist 148 stranek

je to prani vice lidi a protoze se s jejich nazory ztotoznuji i admini a moderatori kteri se k tomu vyjadrili tak jsem napsal to co jsem napsal

tema o srazech ve srazech muze bejt, kdyz je poradate casteji muze tu byt neustale to tema, ale bude tam pouze kdy a kde je sraz a bude se aktualizovat kdy je dalsi a ne resit milion hovadin okolo vzdyt uz i nadpis tematu "trickaaa" mlati do voci

co je s tim porad za problem?

Neřekl bych,že v tématech o srazech je napsáno jen kdy a kde. Jsou tam i jiný věci.

Správně jsi napsal,že nemáš náladu,možná ani chuť to řešit.

vsude je naky OT ale ne na 150 stranek !!!!!!!!!!

tobe by se chtelo zpetne procitat 150 stranek plku a dedukovat na ci strane je pravda

proto povazuju za rozumne mit takoveto kecaci tema bud v hospode nebo lamparne a tam at to ma stranek treba 1000, stejne tak Vam nabizim ze letka stale muze bejt ve srazech ale jiz pouze jako upoutavka na dalsi poradany sraz a stejne tak jsem i pristoupil na konzultaci s vittem

myslim si ze toto moje jednani neni nijak ukvapeny ani jednostranny ani zamereny proti Vam, jenom snazim vyresit konkretni vec

znate moje stanovisko, martinovo, pockejem na ostatni a uvidime kdyz budou vsichni ostatni admini s vama, bez problemu ustoupim

1.Nemáš tady 150 stánek OT

2.Nikdo tě nenutí to číst. Nebo jo? kdo chce,tak si to projede a kdo nechce,tak ať to nečte.

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...