Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

no nejak si s tim budu muset poradit vim ze z toho ereso nikdy nebude ale aspon to malo uz sem objednaval i potahy z eresa a ted schannim radici paku ale tu nikde neni mozno sehnat takze tam budu muset dat asi z fabie ale to je 6ti kvalt

Muj nazor na tohle vsichni znaji...taky si nekupuju Favorita a nelepim na nej napis BMW :)

Ale zalezi na vkusu kazdeho soudruha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ses do toho pustil sam ?

Ne dělal mi to kámoš co mi to dělal i na stříbrný jak řekl on sám když jsem jásal že konečně už jsou tam... Konečně už si nebudeš v autě připadat jak nahej!!! lol

Jinak na stříbrňákovi za dva roky žádnej problém. Předek jsem dal stejnen zadek o něco tmavší! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatim zadne nemam az ji ted o vikendu umyjiu ma byt v nedeli pekne tak se nejake poslu

Včera jsem byl tankovat na Benzine ve Zdare smerem na Brno…

Byla mi nabidnuta mycka…jelikož jsem odpůrcem mycek a jim podobnych nicitelu laku, odmitl jsem kvuli spatnym kartacum…dostala se mi informace, ze mají nove nejen kartace, ale i celou mycku, která pouziva parni myti…tak jsem to prubnul. (dokonce je sledovana kamerou :) )

Při prvnim myti vypadla cela mycka (osobne jsem to s pani daval do poradku přes ridici OPecko :) ) a na druhy pokus vse slo jiz normalne…

Do konce kvetna mají zavadeci cenu na všechny programy 89,- (jinak pak nejvyssi bude 139,-)

Na první pohled auto vypadalo hodne solidne umyte (po Ľ rocnim mycim pustu)…a diky hodne silnym motoru v ofucich bylo i suche (tudiz jsem nenasel zadne uschle kapky na kapote)

Takze myslim, ze ještě 2 mesice (nez se znici kartace) bude použitelná :)

Vyzkousejte…

Editováno: , autor: acter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové a dámy.

Vypadá to,že se rozjíždí akce Trička 2. V pondělí vy se měla udělat kalkulace ceny VYŠITÍ a pak bych přijmal závazný objednávky.

Bylo by to podle původního návrhu. Buď se jménem nebo bez.

Ps.:k dodání bez tý slečny.

post-5139-1208523899.jpg

post-5139-1208523906.jpg

post-5139-1208523912.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové a dámy.

Vypadá to,že se rozjíždí akce Trička 2. V pondělí vy se měla udělat kalkulace ceny VYŠITÍ a pak bych přijmal závazný objednávky.

Bylo by to podle původního návrhu. Buď se jménem nebo bez.

Ps.:k dodání bez tý slečny.

No rozhodne nechci damske tricko :)

jak uz jsem rikal po telefonu Ludovi...vysiti bude drazsi a celkove misto vysiti bude tvrdsi...takze ja jsem pro vysite male logo na levym prsu...zada nechat cisty...

a jelikoz ta vysivaci masina se ridi jednoduchym programem, myslim, ze bude problem udelat kazde tricko original...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No rozhodne nechci damske tricko :)

jak uz jsem rikal po telefonu Ludovi...vysiti bude drazsi a celkove misto vysiti bude tvrdsi...takze ja jsem pro vysite male logo na levym prsu...zada nechat cisty...

a jelikoz ta vysivaci masina se ridi jednoduchym programem, myslim, ze bude problem udelat kazde tricko original...

Logo bude na všech tričkách stejný a jméno-těch pár písmen snad tak drahý nebude. Uvidíme v Pondělí a podle ceny se zařídíme.

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...