Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

Tak tak....a jak spravne poznamenal Kokyn...pujde to jen na cernou...uz to mam domluveny...na vikend by to mohlo byt hotove...

Kecy...to už se jako řežou písmenka? Nebo jen teoreticky?

Uz jsem odeslal prvni verzi...odpoledne jde na plotr...

Jaký font? Doufám, že ariel a jemu podobní, nesnáším times NR :p

nene....je to bezpatkove....a navic pro nas....RS masters....udelal lepcejsi :-)

post-5923-1181219710_thumb.jpg

Tak to je mazec....jsi jednička :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak....a jak spravne poznamenal Kokyn...pujde to jen na cernou...uz to mam domluveny...na vikend by to mohlo byt hotove...

Kecy...to už se jako řežou písmenka? Nebo jen teoreticky?

Uz jsem odeslal prvni verzi...odpoledne jde na plotr...

Jaký font? Doufám, že ariel a jemu podobní, nesnáším times NR :p

nene....je to bezpatkove....a navic pro nas....RS masters....udelal lepcejsi :-)

post-5923-1181219710_thumb.jpg

Tak to je mazec....jsi jednička :palec2:

K tomu se jen přidávám vypodá to :specool: :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

->acter: A hele, ty nicky nám tam dáš sám nebo máme napsat co chceme:-)?

Copak by jsi tam chtěl??? ;)

Nebuď zvědavej :p a vůbec nevím jestli Ty na Audi vůbec nějakou dostaneš :p:smich:

Audi má brách Ale pro gumy jsem byl s ním já.

Borec v pohodě na Audi clubu prodává pořád! Jede černou A6 na 19"...

Tak copak tam chceš???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

->acter: A hele, ty nicky nám tam dáš sám nebo máme napsat co chceme:-)?

Copak by jsi tam chtěl??? ;)

Nebuď zvědavej :p a vůbec nevím jestli Ty na Audi vůbec nějakou dostaneš :p:smich:

Audi má brách Ale pro gumy jsem byl s ním já.

Borec v pohodě na Audi clubu prodává pořád! Jede černou A6 na 19"...

Tak copak tam chceš???

Nabízí 18" Conti SportContact II, takové jako mám za 3500 dvě, nová stojí kolem 5000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

->acter: A hele, ty nicky nám tam dáš sám nebo máme napsat co chceme:-)?

Copak by jsi tam chtěl??? ;)

Nebuď zvědavej :p a vůbec nevím jestli Ty na Audi vůbec nějakou dostaneš :p:smich:

Audi má brách Ale pro gumy jsem byl s ním já.

Borec v pohodě na Audi clubu prodává pořád! Jede černou A6 na 19"...

Tak copak tam chceš???

Nabízí 18" Conti SportContact II, takové jako mám za 3500 dvě, nová stojí kolem 5000,-

Brali jsne Michelin 205/55 16" za 1000 kus dobrej nzorek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

->acter: A hele, ty nicky nám tam dáš sám nebo máme napsat co chceme:-)?

Copak by jsi tam chtěl??? ;)

Nebuď zvědavej :p a vůbec nevím jestli Ty na Audi vůbec nějakou dostaneš :p:smich:

Audi má brách Ale pro gumy jsem byl s ním já.

Borec v pohodě na Audi clubu prodává pořád! Jede černou A6 na 19"...

Tak copak tam chceš???

Nabízí 18" Conti SportContact II, takové jako mám za 3500 dvě, nová stojí kolem 5000,-

Brali jsne Michelin 205/55 16" za 1000 kus dobrej nzorek...

Mě se jen ty gumy co mi nabízí zdaj stejně ojeté jako moje a to nepotřebuju, takže je chci vidět na vlastní oči a pak se rozhodnout. Jinak nespěchám, tuhle sezonu na svých dojezdím, takže mám čas, jen nechci prošvihnout nějakou výhodnou nabídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zde je vysledek snazeni...zhodnotte, at ji muzu zadat finalni rezani a pak vam je za nehorazny love prodat :p

post-5923-1181277663_thumb.jpg

post-5923-1181277653_thumb.jpg

post-5923-1181277873_thumb.jpg

Moje pripominky...

1) udelal jsem je o neco vetsi, aby to pak slo orezat, ale je to hovadina, protoze se to reze na <>, takze je radsi udelam mensi...

2) napisy nebudou kurzivou, podle me je to blbe citelny...

3) napis RS ve Zdarske letce je trosku posunuty nahoru...neni to chyba moje, nybrz plotru, nejak hnul s folii, ve "verzi 2.0 final release" bude tento bug odstranen :)

4) cerny ramecek pod SPZ maji na nove Benzine v ZR (byvala Paramo) za 49,-Kc/kus

5) v noci jsem to nezkousel, jak to sviti

6) chtel jsem to vyzkouset, jestli to vydrzi proud vody z vapky, bohuzel OMV nezklamala a opet meli vapku v haji :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tady je skoro-konecny navrh...bude se jeste menit velikost, ale podoba by mela zustat stejne...

post-5923-1181278871_thumb.jpg

Vase pripominky a navrhy...

No ..mě se to líbí ..je to v pohodě. Jenom ti nevím jak bude vypadat ta bílá samolepka na té mojí tmavé barvě auta ;)

Jinak GEOO potvrzuji

(Okřídlený šíp tam tedy dávat nebudem?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tady je skoro-konecny navrh...bude se jeste menit velikost, ale podoba by mela zustat stejne...

post-5923-1181278871_thumb.jpg

Vase pripominky a navrhy...

No ..mě se to líbí ..je to v pohodě. Jenom ti nevím jak bude vypadat ta bílá samolepka na té mojí tmavé barvě auta ;)

Jinak GEOO potvrzuji

(Okřídlený šíp tam tedy dávat nebudem?)

Na vyslovne prani je mozne udelat samolepku obracene...tzn bile pismo na cerny podklad podlozky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tady je skoro-konecny navrh...bude se jeste menit velikost, ale podoba by mela zustat stejne...

post-5923-1181278871_thumb.jpg

Vase pripominky a navrhy...

No ..mě se to líbí ..je to v pohodě. Jenom ti nevím jak bude vypadat ta bílá samolepka na té mojí tmavé barvě auta ;)

Jinak GEOO potvrzuji

(Okřídlený šíp tam tedy dávat nebudem?)

Na vyslovne prani je mozne udelat samolepku obracene...tzn bile pismo na cerny podklad podlozky...

Teď jem si asi hodinu prohlížel to tvoje stříbrné žihadlo (RoSinku) a myslím že zustanu také u bílé barvy a černého nápisu ....abychom to měli všichni stejné když už jsme jedna banda :-)

Jinak Ždárská letka tam bych nechal to písmo normálně ...ale přezdívku(nick) možná nechat v kurzívě ....:-) ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přemýšlím jak by to vypadalo na těch mích rámečcích asi to zkusím a uvidím....

Jo ale acter každopádně jsi šikulka!! :palec2:

Změna názoru: když všichni, tak všichni a VELKÝM!

A navíc ...MALÝM TO NEJDE ŽE

Hele, on to tady i někdo čte, aspoň tu nebude 10 mých příspěvků po sobě, acter by mi zas řekl, že jedna dlouhá zpráva výborně nahradí 10 krátkých :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...