Přejít na obsah

ŽĎÁRSKÁ LETKA


acter

Doporučené příspěvky

Se nám tu do toho nějak zaplítáte kluci!!! :smich: :smich:

Proto je potřeba nějaká besídka, kde si to vysvětlíme :p

Tak to každopádně!!

Takže návrhy na datum...??!!! B)

Stačí číst :p:p Úplně první příspěvek v tomhle tématu funguje jako vývěska s aktuálními info:

BESÍDKA - GRILOVÁNÍ LETKY

Kdy: některý den mezi 5.-7.7.2007

Kde: Nížkov

Info: grilovaní s přespáním v Nížkově (u mischicky a Luďi)

čas zhruba 15:00 - bůh ví do kdy

kde mě ubytuješ když dorazím? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se nám tu do toho nějak zaplítáte kluci!!! :smich: :smich:

Proto je potřeba nějaká besídka, kde si to vysvětlíme :p

Tak to každopádně!!

Takže návrhy na datum...??!!! B)

Stačí číst :p:p Úplně první příspěvek v tomhle tématu funguje jako vývěska s aktuálními info:

BESÍDKA - GRILOVÁNÍ LETKY

Kdy: některý den mezi 5.-7.7.2007

Kde: Nížkov

Info: grilovaní s přespáním v Nížkově (u mischicky a Luďi)

čas zhruba 15:00 - bůh ví do kdy

kde mě ubytuješ když dorazím? ;)

no preci v rezidenci mischickuuuuu :) a navic...u nas mas jistotu, ze si nebudeme hrat s Tvym autem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je jaka Lipnice ? a kdy to je ?

Já myslel, že když to sem dáváš, tak víš...hrad Lipnice za HB, směrem na Světlou nebo co tam je :p

Jo takhle....tuhle cast Vysociny neznam...ja jsem psal Zeliv a Ty napises Lipnice...tak jak to mam vedet...myslel jsem, ze to je nejaka jina akce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo takhle....tuhle cast Vysociny neznam...ja jsem psal Zeliv a Ty napises Lipnice...tak jak to mam vedet...myslel jsem, ze to je nejaka jina akce...

To je z toho letáku víš :p? Jen jsem si ho přečetl :smich:

Já tam byl kdysi na chatě po gymplu, týden já s šesti děvčaty...výlety na Lipnici, vaření...hraní člověče nezlob se a macháčka s alkoholem zakomponovaným napevno do pravidel...noční koupání bez plavek...ale pssst :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo takhle....tuhle cast Vysociny neznam...ja jsem psal Zeliv a Ty napises Lipnice...tak jak to mam vedet...myslel jsem, ze to je nejaka jina akce...

To je z toho letáku víš :p? Jen jsem si ho přečetl :smich:

Já tam byl kdysi na chatě po gymplu, týden já s šesti děvčaty...výlety na Lipnici, vaření...hraní člověče nezlob se a macháčka s alkoholem zakomponovaným napevno do pravidel...noční koupání bez plavek...ale pssst :p

nonono....to zase kecu....snad jsem toho tolik nerekl... :)

takze ze slecen se pres noc staly lesbicky.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

->acter: Že blahopřeju sestře k maturitě, sice nevím za kolik, ale Jana včera hlásila, že ano, takže blahopřeju!

Vyridim :) vsak jsme to taky oslavili :)

A ještě oslavíte, me :)

pssst.... fuck ... on to kazdej s tou sestrou nemusi pochopit, tak at tu nejsem za idiota :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mit Te za svagra....no nevim....

Ještě bys byl rád...to by bylo samé pane inženýre sem, pane inženýre tam lol jako Škopková lol

Jdu asi něco dělat, když mě nemáš rád... :help::feve:

No kdyz si predstavim, ze ty sedis a cumis do netu a ja makam, abych Ti vydelal na plat....jo mas pravdu...nemam Te rad... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyz si predstavim, ze ty sedis a cumis do netu a ja makam, abych Ti vydelal na plat....jo mas pravdu...nemam Te rad... :)

Si radši představ, že já dělám všechno proto, aby jsi mohl v noci klidně spát, ve dne klidně pracovat, večer klidně randit a nemusel se bát ani o sebe ani o svou rodinu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...