Přejít na obsah

sanie 1,2 HTP 40kw


seki

Doporučené příspěvky

Zdravim vsetkych. Vedel by mi niekto prosim poradit aky vyznam ma plastova klapka v kryte motora

pravdepod. ovladana bymetalom na privode tepleho vzduchu cez vzduch.filter do motora z natrubku od hlinik.krytu katalizatora ako to pracuje? Zrusil som komplet plastovy kryt motora aj z filtrom a prepoil som skrtiacu klapku rurou na priamo z hruskou. Ci nejako neposkodim motoru ked hned nasava studeny vzduch. Odvetravanie

od motora som napojil na maly filter. A na konci plastoveho palivoveho rozvodu je este akoby membrana alebo co to je odkial vyustuje kusok hadicky ktoru som nechal len volne. Ci ju mam napichnut na ruru sania ako bola origo pripojena v sani na kryte motora ktroy som zrusil. Dakujem za pochopenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Diki ti Tome moc ale rad by som este vedel co stou hadickou ktora ide od tej membrany

vstrekovania toho prepadu. Pravde podobne je tento prepad ovladany podtlakom zo sania ma ju namontovat do potrubia na sanie?

Ahoj moc teda nevim jestli myslis to co ja,ale mas asi na mysli odvetrani klikove hridele ne?Tak tohle musis dat na filtr bud samostatny nebo to pripoj za filtr pro sani motoru -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...