Přejít na obsah

Československý zraz v Bratislave


profor

Doporučené příspěvky

Tak jsem si dnes psal s Bemem který mě na tento sraz upozornil ;) Tímto mu děkuji ...čekal bych to spíše od Gila ale jak koukám asi bych se nedočkal lol-_-

Pokud by orgánizátor akce dovolil rád bych se zúčastnil :) Rád bych poznal nové tváře kol110

Ovšem zatím to nevím jistě zda to vyjde :disgust: Tak 50 na 50 :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dnes psal s Bemem který mě na tento sraz upozornil ;) Tímto mu děkuji ...čekal bych to spíše od Gila ale jak koukám asi bych se nedočkal lol-_-

Pokud by orgánizátor akce dovolil rád bych se zúčastnil :) Rád bych poznal nové tváře kol110

Ovšem zatím to nevím jistě zda to vyjde :disgust: Tak 50 na 50 :disgust:

Lugo si na zozname -_- a teraz rozmýšlaj akom B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pomalu už trochu debata o čase:

Kláca nejede, tudíž ode mě jedeme s Bobikem sami, pravděpodobně povezeme Proforovi nárazník, s Proforem budeme v Blavě chvíli pracovat, je to závislé na jeho člověkovi, nevím v kolik hodin může, ale debatovat s ostatními můžeme i před i po práci, (Profor - beru jednotku, staré budíky a PINy, pokud pojedeme busem), takže v kolik hodin, místo je už vybrané. Návrhy? Z domu jsem v Blavě za cca 3,5 hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak to vypadá, že čas na tenhle výlet mít budu. Jen jestli pojedu sám, tak to bude pěkný ranec za benzín, ale fakt bych rád jel. Uvidíme ještě, co počasí, mám už přezuto na letní, a to co nám počasí předvedlo tento týden se mi moc nelíbilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pomalu už trochu debata o čase:

Kláca nejede, tudíž ode mě jedeme s Bobikem sami, pravděpodobně povezeme Proforovi nárazník, s Proforem budeme v Blavě chvíli pracovat, je to závislé na jeho člověkovi, nevím v kolik hodin může, ale debatovat s ostatními můžeme i před i po práci, (Profor - beru jednotku, staré budíky a PINy, pokud pojedeme busem), takže v kolik hodin, místo je už vybrané. Návrhy? Z domu jsem v Blavě za cca 3,5 hodiny.

Ok ten človek môže stále mi povedal, je to kuštik od BA, par minut v dun lužnej.

Nebolo by zlé keby sme ho vyriešili doobeda, aby poobede bol čas na kecanie, hm?

Miesto ako navrhol Igor - Danubia, Petržalka, Igor by mohol urobiť detailnejšiu mapu ako z D2 sa dostať tam. Teda ak ho môžem o to poprosiť :D

Ja by som to ale cele radšej poobede riešil nakolko sa chcel aj Makov staviť a ten môže až poobede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak to vypadá, že čas na tenhle výlet mít budu. Jen jestli pojedu sám, tak to bude pěkný ranec za benzín, ale fakt bych rád jel. Uvidíme ještě, co počasí, mám už přezuto na letní, a to co nám počasí předvedlo tento týden se mi moc nelíbilo.

No u nás hlásia vraj 15°C na sobotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pomalu už trochu debata o čase:

Kláca nejede, tudíž ode mě jedeme s Bobikem sami, pravděpodobně povezeme Proforovi nárazník, s Proforem budeme v Blavě chvíli pracovat, je to závislé na jeho člověkovi, nevím v kolik hodin může, ale debatovat s ostatními můžeme i před i po práci, (Profor  - beru jednotku, staré budíky a PINy, pokud pojedeme busem), takže v kolik hodin, místo je už vybrané. Návrhy? Z domu jsem v Blavě za cca 3,5 hodiny.

Ok ten človek môže stále mi povedal, je to kuštik od BA, par minut v dun lužnej.

Nebolo by zlé keby sme ho vyriešili doobeda, aby poobede bol čas na kecanie, hm?

Miesto ako navrhol Igor - Danubia, Petržalka, Igor by mohol urobiť detailnejšiu mapu ako z D2 sa dostať tam. Teda ak ho môžem o to poprosiť :D

Ja by som to ale cele radšej poobede riešil nakolko sa chcel aj Makov staviť a ten môže až poobede.

Makov chce být i u toho člověka přes ŘJ?, dopoledne práce odpoledne kecání nebo dopoledne kecání a odpoledne práce s makovem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak to vypadá, že čas na tenhle výlet mít budu. Jen jestli pojedu sám, tak to bude pěkný ranec za benzín, ale fakt bych rád jel. Uvidíme ještě, co počasí, mám už přezuto na letní, a to co nám počasí předvedlo tento týden se mi moc nelíbilo.

tak je možnost skočit k Bobikovi do auta a přijet s ním ke mě a odtud jedním autem do Blavy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...