Přejít na obsah

Československý zraz v Bratislave


profor

Doporučené příspěvky

Bobik: Platí, poslal som SZ -_-

Profor: Danubia je ten hyper zázrak naproti Tescu v Petržalke. Urobil som smart tag, miesto meetingu je označené červeným zameriavačom http://mapy.atlas.sk/mapa/ba-meeting :specool:

P2M: Opustené letisko? Hmmm neviem ako je to s letiskom vo Vajnoroch, tuším minulý rok ho zavreli. Chystajú tam stavať nejaké hypermegakancelárie, takže asi to bude ohradené :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre bratov: menu stojí 109SK stredné a velké 119SK xixi <_<

Beru to jako pozvání :D dám si xxl :palec2:

já mám rád BigMac...velký hranolky....momentálně sýrový kousky... vanilkovej šejk, ale po tom se mi chce vždycky kakat a velkou zmrzku s lentilkama... pak to zajím dvouma čízema a budu napapkanej a potom snad jen horkou čokoládu... tuhle sem byl na čokoládě s jednou slečnou a drobátko sem si polil kaloty a triko... takže příruční pračku s sebou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrdzujem účasť :band

Čo sa týka miesta, mini meetingy zvykli byť na parkovisku v Danubii v Petržalke. Občerstvenie zabezpečil blízky McDonald :rolleyes: Myslím, že miesto by mohlo byť OK, akurát je možné, že keďže bude sobota, že parkovisko bude plnšie. Miesta by sme však mali mať dosť :specool:

Ak má niekto návrh na iné miesto, sem s ním!

Maminka říkala, že v Petržalce se krade :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aktualne info bemo ze nejde a ja sa vraciam poobede z rakuska (okolo 17.00) tak neviem ci tam niekto este bude.....do riti.... :angry:

nevadí teda, uvidíme ako sa rozhodnú zahraniční hostia, či teda na moju počesť prespia alebo pojdu domov, takže ak by spali tak je to pohoda a čakáme ťa!!!!

mischicka, si preradený zo statusu príde na status príde/nepríde :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mischicka, si preradený zo statusu príde na status príde/nepríde :smich:

Hrozně rád bych přišel, teda spíš přijel :smich: ale nechci něco slíbit a pak odhlašovat, to radši naopak. Ještě jsem nemluvil s kamarádkou, jestli jí ten termín vyhovuje a v mé práci je 14 hrozně dlouhá doba, takže asi tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mischicka, si preradený zo statusu príde na status príde/nepríde :smich:

Hrozně rád bych přišel, teda spíš přijel :smich: ale nechci něco slíbit a pak odhlašovat, to radši naopak. Ještě jsem nemluvil s kamarádkou, jestli jí ten termín vyhovuje a v mé práci je 14 hrozně dlouhá doba, takže asi tak.

nějak podobně..... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...