Přejít na obsah

Československý zraz v Bratislave


profor

Doporučené příspěvky

to jsem, ale ještě se fajnově motám... jestli to k obědu přikrmím, tak takhle krásně vydržím dlouho...

P2M: konečně sem vozkoušel nový kola.... dokonalost... takhle o pulnoci na chodbe... trosku sem dostal vynadano... ale nevadi... lol:smich:

večer ti to bylo stejně jedno :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem, ale ještě se fajnově motám... jestli to k obědu přikrmím, tak takhle krásně vydržím dlouho...

P2M: konečně sem vozkoušel nový kola.... dokonalost... takhle o pulnoci na chodbe... trosku sem dostal vynadano... ale nevadi... lol  :smich:

večer ti to bylo stejně jedno :smich:

i teď :D

no tak to můžeš zkoušet znovu, kurňa já chci být bankéřem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi určitě v Brně, je to pro mě lepší cesta, myslím, že tě budeme moci i vzít, kdyby jsi chtěl nechat auto v Brně.

Díky za nabídku, ale pokud pojedu, tak svým autem, docela rád se zase po dlouhé době pořádně projedu - mám rád dlouhé trasy a celou zimu jsem nikde daleko nebyl (plácal jsem se max. do 150km). ;) Čím vůbec jedete?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi určitě v Brně, je to pro mě lepší cesta, myslím, že tě budeme moci i vzít, kdyby jsi chtěl nechat auto v Brně.

Díky za nabídku, ale pokud pojedu, tak svým autem, docela rád se zase po dlouhé době pořádně projedu - mám rád dlouhé trasy a celou zimu jsem nikde daleko nebyl (plácal jsem se max. do 150km). ;) Čím vůbec jedete?

no jestli povezeme nárazník pro profora tak busem, pokud pojede kláca s milenkou tak taky busem, pokud pojedem sami s bobem, tak mrzákem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jestli povezeme nárazník pro profora tak busem, pokud pojede kláca s milenkou tak taky busem, pokud pojedem sami s bobem, tak mrzákem :D

Hele tak mě napadlo, že kdyby nejeli Klácovi (čímž samozřejmě neříkám ať nejedou) a nevezli byste nárazník, tak bych to mohl vzít přes Jaroměř a nabrat Vás, co Vy na to? Sice je to pro mě asi 55km zajížďka, ale když přispějete na béňo, tak by se mi to vyplatilo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...