Přejít na obsah

Dálniční známka


TomasB

Doporučené příspěvky

Narazil jsem na drobnej problém. Koupil jsem dálniční známku, to je O.K. A teď by se měla napsat SPZ. Ale jakou napsat, když auto ještě nemá přidělenou SPZ? Prodejce mi neporadil, taky byl zaskočen. Tak jsem ji nalepil bez SPZ. Abych to tam pak mohl dopsat, tak jsem ji lupnul do horního rohu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narazil jsem na drobnej problém. Koupil jsem dálniční známku, to je O.K. A teď by se měla napsat SPZ. Ale jakou napsat, když auto ještě nemá přidělenou SPZ? Prodejce mi neporadil, taky byl zaskočen. Tak jsem ji nalepil bez SPZ. Abych to tam pak mohl dopsat, tak jsem ji lupnul do horního rohu.

Já bych tam napsal win je jedinečné a není problém při výměně spz (i když má tam být spz, ale tohle jde okecat) a dálniční známka pro čr je určena k nalepení do dolního rohu, v horním rohu to už nějakej aktivní blbec nemusí uznat (je to kvůli tomu ztmavení nahoře na skle, nebo že by nestíhali sledovat horní i dolní roh?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bych tam nenapsal nic, ale kdysi se mi stalo , že jsem věděl, že do týdne budu měnit značku a tak jsem tam nenapsal nic a když mě chytli benga tak mi říkali napište tam tu co máte ted a až změníte značku my si to vytáhneme z registru, když se nám to nebude zdát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narazil jsem na drobnej problém. Koupil jsem dálniční známku, to je O.K. A teď by se měla napsat SPZ. Ale jakou napsat, když auto ještě nemá přidělenou SPZ? Prodejce mi neporadil, taky byl zaskočen. Tak jsem ji nalepil bez SPZ. Abych to tam pak mohl dopsat, tak jsem ji lupnul do horního rohu.

To je jednoduché. Před nalepením samolepicí vrstvu namažeš indulonou a potom snadno strhneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si tam měl napsat převozní co máš lol neřešil bych a dopsal bych ji až bude značka, todle myslím dopravaci pochopí vice než to, že si ji nalepil tam kde nemá být umístěná...

když bych ji nalepil dolů, tak bych to tam pak nedopsal, protože bych se tam nedostal s průpiskou. A převozku tam taky nemůžu napsat, protože za tejden to nebude platit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty vole tak si koupim tejdeni nebo co delaj pouzitelnyho a pak si koupim rocni!!!!!! ty mas problemy ze clovek zasne

a proč bych platil zbytečně 200,- když mi stačí za 900,- roční? Jasně, neplatím to ze svého, z cizího krev neteče...

No to má svou logiku. Chápu. Teda vlastně nechápu, ale nechápu uvažování takových lidí. No a zase jsme u morálky, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty vole tak si koupim tejdeni nebo co delaj pouzitelnyho a pak si koupim rocni!!!!!! ty mas problemy ze clovek zasne

a proč bych platil zbytečně 200,- když mi stačí za 900,- roční? Jasně, neplatím to ze svého, z cizího krev neteče...

No to má svou logiku. Chápu. Teda vlastně nechápu, ale nechápu uvažování takových lidí. No a zase jsme u morálky, že?

Hihi tak ty dostanes auto za pul mice a budes resit znamku za 200...srandisto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty vole tak si koupim tejdeni nebo co delaj pouzitelnyho a pak si koupim rocni!!!!!! ty mas problemy ze clovek zasne

a proč bych platil zbytečně 200,- když mi stačí za 900,- roční? Jasně, neplatím to ze svého, z cizího krev neteče...

No to má svou logiku. Chápu. Teda vlastně nechápu, ale nechápu uvažování takových lidí. No a zase jsme u morálky, že?

Hihi tak ty dostanes auto za pul mice a budes resit znamku za 200...srandisto

jde o princip. A když to vemu z pohledu podnikatele, tak bych takového zaměstnance kopnu do řiti, kdyby takhle přemýšlel. Je jedno jaká to je částka, jde o přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím, že kdyby jste to měli platit u svého auta a za své, tak by jste asi trošku přemejšleli co s tím, než vyhodíte 2 kila zcela nesmyslně.

a co jako..ted prodavame auto podotykam ze soukrome a nechcteli jsme tam davat rocni znamku tak jsme museli koupit mesicni a rocni koupit az na to nove...taky vyhodis prahy jen tak...a co jako na tom mam resit proste to tak udelas a hotovo...proste blbost!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím, že kdyby jste to měli platit u svého auta a za své, tak by jste asi trošku přemejšleli co s tím, než vyhodíte 2 kila zcela nesmyslně.

a co jako..ted prodavame auto podotykam ze soukrome a nechcteli jsme tam davat rocni znamku tak jsme museli koupit mesicni a rocni koupit az na to nove...taky vyhodis prahy jen tak...a co jako na tom mam resit proste to tak udelas a hotovo...proste blbost!!

no to je trošku rozdíl to co jsi napsal. To je úplně jinej případ, tak nechápu, proč to vůbec zmiňuješ. V takovém případě co jsi napsal je to jasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím, že kdyby jste to měli platit u svého auta a za své, tak by jste asi trošku přemejšleli co s tím, než vyhodíte 2 kila zcela nesmyslně.

a co jako..ted prodavame auto podotykam ze soukrome a nechcteli jsme tam davat rocni znamku tak jsme museli koupit mesicni a rocni koupit az na to nove...taky vyhodis prahy jen tak...a co jako na tom mam resit proste to tak udelas a hotovo...proste blbost!!

no to je trošku rozdíl to co jsi napsal. To je úplně jinej případ, tak nechápu, proč to vůbec zmiňuješ. V takovém případě co jsi napsal je to jasné.

aha tak on je to uplne jiny pripad...ty voe v podstate to je to same protoze porad jde jen a jen o tu RZ o nic jinyho...a nez abych mesic jezdil s nevyplnenou znamkou tak jsem nebyl nestravil s tim hodiny na foru jako ty tak jsem zasel koupil vyplnil a mel jsem klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslím, že kdyby jste to měli platit u svého auta a za své, tak by jste asi trošku přemejšleli co s tím, než vyhodíte 2 kila zcela nesmyslně.

a co jako..ted prodavame auto podotykam ze soukrome a nechcteli jsme tam davat rocni znamku tak jsme museli koupit mesicni a rocni koupit az na to nove...taky vyhodis prahy jen tak...a co jako na tom mam resit proste to tak udelas a hotovo...proste blbost!!

no to je trošku rozdíl to co jsi napsal. To je úplně jinej případ, tak nechápu, proč to vůbec zmiňuješ. V takovém případě co jsi napsal je to jasné.

aha tak on je to uplne jiny pripad...ty voe v podstate to je to same protoze porad jde jen a jen o tu RZ o nic jinyho...a nez abych mesic jezdil s nevyplnenou znamkou tak jsem nebyl nestravil s tim hodiny na foru jako ty tak jsem zasel koupil vyplnil a mel jsem klid

známka je na auto!!! ne na řidiče. Tak snad každej, kdo hodlá auto prodat za pár dnů není ichtyl, aby tam lepil roční. Se trošku prober, protože meleš nesmysl.

Tady se řeší to, že ouřada jaksi pozapoměl na tuhle alternativu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jiste tak jsem tam mohl plesknout rocni a mesic na ni jezdit a pak si ji prendat do novyho a vyplnit kde je problem?? ale riskoval bych pokutu ze to nemam vyplneny...nebo jsem probranej dost a nesmysl tady mele nekdo jiny Tomasku ale ja to nejsem

no a zase jen ukazuješ jak uvažuješ. Mohl jsi ji tam jen jako nalepit a pak přehodit? No jistě. Normálně uvažující člověk koupí před prodejem známku s kratší platností, normálně ji nalepí a na nové auto koupí známku zase novou. Tak stále nevím, co tím jako chceš sdělit. Z cizího chuj se 200,-, ale z vlastní kapsy jsi uvažoval jak ty 200,- ojebat. Asi jen strach z postihu ti to nedovolil. Jen jsi se tímhle ukázal v pravém světle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano nez abych risknul pokutu jsem koupil znamku...jak jsem se ukazal??

ale s tebou uz to nebudu resit bo to vubec nema cenu a docela lituji ze jsem vubec zacal :D:D

tak si to přečti znovu, dej si tu obrovskou práci přemýšlet a měl by jsi na to přijít. Průměrně inteligentní jedinec by to měl snadno pochopit. Ale je taky možné, že ti to nedovolí pochopit morální vlastnosti. Tomu bych rozuměl, protože máš asi jiné behaviorální vzorce, kde ojebávání je v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano nez abych risknul pokutu jsem koupil znamku...jak jsem se ukazal??

ale s tebou uz to nebudu resit bo to vubec nema cenu a docela lituji ze jsem vubec zacal :D  :D

tak si to přečti znovu, dej si tu obrovskou práci přemýšlet a měl by jsi na to přijít. Průměrně inteligentní jedinec by to měl snadno pochopit. Ale je taky možné, že ti to nedovolí pochopit morální vlastnosti. Tomu bych rozuměl, protože máš asi jiné behaviorální vzorce, kde ojebávání je v pořádku.

jebání je pro děcka :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě je jedna možnost, napsat stávající spz nalepit a po výměně spz odloupnout nalepit na průhledný igelit (musí jí být většina) zajít na poštu vyplnit jejich formulář a za 50,- dostaneš novou známku (těch 50,- to bylo tak 2 roky zpátky tak doufám že to zůstalo) Nedělá to ale každá pošta dělají to na hlavních (spádových) poštách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě je jedna možnost, napsat stávající spz nalepit a po výměně spz odloupnout nalepit na průhledný igelit (musí jí být většina) zajít na poštu vyplnit jejich formulář a za 50,- dostaneš novou známku (těch 50,- to bylo tak 2 roky zpátky tak doufám že to zůstalo) Nedělá to ale každá pošta dělají to na hlavních (spádových) poštách.

to je moc složitý ;) Tím bych prodrbal mnohem víc než ty 2 kila. Vypadá to tak, že zase jeden drobek nedotaženej zákon nebo podle čeho to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...