Přejít na obsah

přední sedačky


hanysek33

Doporučené příspěvky

já tam mám 1 šroub tuším 17ku a nejde mi to vůbec povolit kvůli víškově stavitelné sedačce.prstencový klíč mi tam nejde a stranovej nejde povolit.až se mi u toho spotila pleška.máte nebo víte o nějaké fintě?

ja mel teda sedacky stary i novy a na obou byly zepredu 2 matky a mezi nima ten plastovej kuzilek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tam mám 1 šroub tuším 17ku a nejde mi to vůbec povolit kvůli víškově stavitelné sedačce.prstencový klíč mi tam nejde a stranovej nejde povolit.až se mi u toho spotila pleška.máte nebo víte o nějaké fintě?

ja mel teda sedacky stary i novy a na obou byly zepredu 2 matky a mezi nima ten plastovej kuzilek

přesně tak.Mam r.v. 99 a RS introš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tam mám 1 šroub tuším 17ku a nejde mi to vůbec povolit kvůli víškově stavitelné sedačce.prstencový klíč mi tam nejde a stranovej nejde povolit.až se mi u toho spotila pleška.máte nebo víte o nějaké fintě?

golou sa tie matky daju v pohode povolit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...