Přejít na obsah

RS - koberečky


novi37

Doporučené příspěvky

Co tak udělat taky společnou akci na koperce od tepichy EU. Jak psal Baurak - cena by byla asi velice zajimava.

Řekl bych, že kromě "zemědělce" kodemiho už všichni koberce mají lol

Nedělej si srandu ze zemělcu :angry: - ja ve sve kombajnuli mam taky jenom ty pos.ate gumy a shanim prave něco normalního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tak udělat taky společnou akci na koperce od tepichy EU. Jak psal Baurak - cena by byla asi velice zajimava.

Tak ta akce dnes zřejmě skončila.

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...9941&st=175

No to byla akce oktavia klubu a ti by si na koberečky určitě nedali napis fabia nebo tak něco a rozměrově by to taky nebylo do fabie - ja myslel udělat akci fabiatiku a nechat si na koberečky dat napis fabia nebo něco v tom smyslu - co sem četl na strankach EU kobercu tak sleva se davá na větši množství stejných koberců

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to byla akce oktavia klubu a ti by si na koberečky určitě nedali napis fabia nebo tak něco a rozměrově by to taky nebylo do fabie - ja myslel udělat akci fabiatiku a nechat si na koberečky dat napis fabia nebo něco v tom smyslu - co sem četl na strankach EU kobercu tak sleva se davá na větši množství stejných koberců

zemedelec nejsem!! ale koberecky bych taky bral nebot tam mam taky jen gumove a na letni mesice je lepsi koberecek (vyklepnu prach a je uklizeno) taky jsem pro kdyby se seslo vic lidicek co by o to stalo !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych dotoho sel a jak sem psal me staci cerne V8 se sedym okrajem :)

Já myslím, že Octaviani si dávali i různé specifikace ........ tedy různé barvy obšití, nápisy atd. sleva je pak poskytnuta za počet odebraných sad na jednu objednávku. Aspoň já jsem to tak pochopil když jsem to u nich četl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych dotoho sel a jak sem psal me staci cerne V8 se sedym okrajem :)

Já myslím, že Octaviani si dávali i různé specifikace ........ tedy různé barvy obšití, nápisy atd. sleva je pak poskytnuta za počet odebraných sad na jednu objednávku. Aspoň já jsem to tak pochopil když jsem to u nich četl.

Přesně tak - podminkou slevy bylo odebrané množství a stejný napis stejné velikosti ve stejném fontu.

Ted jenom sehnat někoho ochotného na organizaci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...