Přejít na obsah

RS - koberečky


novi37

Doporučené příspěvky

Když mám pěkné auto z venku, tak chci aby bylo pěkné i ze vnitř. A ne aby to v něm vypadalo jak ve starém žigulovi.Tam byla taky samá guma. A nedělá mi probém ty textilní koberce jednou za čas vysát,nebo vytepovat. Gumové mám pouze na zimu, kdy ten bordel do toho auta nanosíš ať chceš nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako sory ze mam vyfocenou gumu jen vzadu ale nemyslim si ze to je fakt jak v zigulu ..

a vubec to neni jak v zigulu,dela to lepsi dojem ze je to furt cisci nez koberecky .. Ty z eresa jsou vecne spinavy tohle ne :) sam mam koberce a ty sli hned pryc eresacky a gumy hned tam! :D

+ kdyby nekdo chtel org latkovy tak mam je tady lezet na prodej .. jak z rs tak z normalni fabky (ktery byly dokupovany zvlast latkovy)

post-3022-1176138849_thumb.jpg

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako sory ze mam vyfocenou gumu jen vzadu ale nemyslim si ze to je fakt jak v zigulu ..

a vubec to neni jak v zigulu,dela to lepsi dojem ze je to furt cisci nez koberecky .. Ty z eresa jsou vecne spinavy tohle ne :) sam mam koberce a ty sli hned pryc eresacky a gumy hned tam! :D

+ kdyby nekdo chtel org latkovy tak mam je tady lezet na prodej .. jak z rs tak z normalni fabky (ktery byly dokupovany zvlast latkovy)

mas rs koberecky na prodej? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...