Přejít na obsah

Subwoofer v plate


Doporučené příspěvky

ahoj rovnou ti reknu do plata ho nedavej,ja mel v plate Sony Xploid 25cm a hralo to o nicem,kufr neni uplne utesneny takze ti to bude profukovat a ozvucnice byla moc velka takze se to poradne nemohlo oprit,vyresil sem to bass boxem co mam v kufru,ted to hraje o dooost lip,kenecne sem aspon trosku spokojeny,je to jen rada delej jak chces -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SW do plata bych taky nedoporucoval. Aby SW hral, je dulezita i montaz. Plato sice udelas z MDF ale musis upravit i ty plasty na boku, jinak se ulamou. Udelat to tak aby to bylo opravdu tuhy a pevny je problem. Pokud se ti to vse povede, tak pak musis vybrat dobrej SW a to neni vzy jednoduchy. Resil bych to taky radsi boxem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Kdyz jsem se ja rozhodoval o subwooferu, tak bud box a nebo ho dat do podlahy do rezervy .. Jelikoz mam taky kratkou fabii a mista v kufru je fakt malo a porad vytahovat bednu se mi nechtelo, zvolil jsem tedy montaz do rezervy. Pry je to nejtezsi reseni, ale mi se to nakonec povedlo. Zvuk je skvely a jsem s tim velmi spokojen. :palec2: Mista je v kufru porad stejne, jen je asi o 4 cm zvedla podlaha ... A vysledek:

p8010001tq6.th.jpg p8010024al3.th.jpg

Akorat jsem samozrejme musel vytlumit prostor kolem rezervy, ale to jeste neni na fotce videt ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...

..toto mi připadá...jako by si prodávající dělal se zákazníků kozy... kol1

...co by jsi asi čekal za tuto cenu...??...otázka jak hraje SW v tubě se zesilovače není ani tak otázka koncepce, ale použitých komponentů.Je tam jen možnost nastavení buď plné pásmo nebo jen SW.Chybí tam nastavení dělící frekvence, ale to už bych asi chtěl moc u tak low-endového SW.

...jestli chceš basy...tak přidej...a nevyhazuj zbytečně peníze

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/26-1-Fusion/75-2-SW-boxy/5/238-Fusion-EN-AT1120

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/26-1-Fusion/75-2-SW-boxy/5/240-Fusion-EN-AB1120

http://www.fancarhifi.cz/www-fancarhifi-cz/eshop/33-1-Akcni-nabidka/0/5/864-Renegade-set-2

...je toho víc a bude to rozhodně dělat to co má než nějaký plagiát na variaci Xplód...

...je to někdy až k neuvěření co se na Aukru objevují za shity...i tak se najde pár jedinců co za ně zaplatí...je to každého věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do plata ho nedávej.mám krátkou feldu,subwoofer jsem nejdřív zkoušel dát do plata (lightning audio 40cm 350w rms)a hrálo to špatněimage00489.jpg ted jsem ho preveksloval do rezervy a maximalní spokojenost:) mám ve felde LPG a nebyl problém vešel jsem se bez problemu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...