Přejít na obsah

Ztracené dálkové ovládání k alarmu


Honza123

Doporučené příspěvky

Koupil jsem Felicii combi 1,6 Laurin a Klement v autobazaru. Bohužel jsem k ní dostal jen dva klíče (zdá se že originální),

ale chybělo DO k alarmu, který je standardní škoda u baterky v prostoru motoru. Máte někdo zkušenost, jestli se dá sehnat nějaký ovladač a "naučit" ho? Byl jsem dnes v servisu Škoda a tam mi řekli 1000,- Kč práce (nevím co???) + nový ovladač, ale že to jde jen na alarm a centrál, který tam je to neovládá. V manuálu je přitom uvedeno, že DO na alarm zároveň ovládá i centrál, pokud je jím vůz vybaven... Nakonec mi řekli, že bych si musel koupit jednotku centrálu a pak nejlépe i alarm... Takže dva ovladače a pak možná ještě i klíč k otevření vozu... No super zabezpečení.... Moc se mi to nezdá...ten přístup autorizovaného servisu... ani se na to nešli podívat.... Poradí někdo? Díky moc. Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Koupil jsem Felicii combi 1,6 Laurin a Klement v autobazaru. Bohužel jsem k ní dostal jen dva klíče (zdá se že originální),

ale chybělo DO k alarmu, který je standardní škoda u baterky v prostoru motoru. Máte někdo zkušenost, jestli se dá sehnat nějaký ovladač a "naučit" ho? Byl jsem dnes v servisu Škoda a tam mi řekli 1000,- Kč práce (nevím co???) + nový ovladač, ale že to jde jen na alarm a centrál, který tam je to neovládá. V manuálu je přitom uvedeno, že DO na alarm zároveň ovládá i centrál, pokud je jím vůz vybaven... Nakonec mi řekli, že bych si musel koupit jednotku centrálu a pak nejlépe i alarm... Takže dva ovladače a pak možná ještě i klíč k otevření vozu... No super zabezpečení.... Moc se mi to nezdá...ten přístup autorizovaného servisu... ani se na to nešli podívat.... Poradí někdo? Díky moc. Honza

Mam uplne stejny problem jeste to budu resit tak dam vedet jak sem dopad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak jsem tam psal, a mám jim poslat tu ř.j. s dálkou a dají mi to do kupy.... viz e-mail od nich:

Dobrý den,

Bude nutné alarm vymontovat a zaslat k nám na firmu, kde

Vám vyměníme zámek i sklíčema. Předpokládaná cena je

Cca 500,- Kč bez DPH. Alarm zašlete i s dálkovýma

ovladačem.

S pozdravem

Roman Dovčiak

Tel. 603 872010

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...