Přejít na obsah

loketka


zdsamct

Doporučené příspěvky

za nejakej den budu montovat origo loketku do predfacelifotove OI,

nejakej navod uz jsem studoval a melo by to byt jasny ale i tak jestli muzete pripsat nejaky poznatky o montazi budu moc rad,

prihozeni fotek jak vypada a kde presne se dela ta dira do tunelu taky ocenim :)

diky moc

Editováno: , autor: zdsamct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

montáž jsem dělal loni v létě, bohužel bez fotek. Za 2 hodiny jsem to měl hotový, a to jsem se ještě loudal . vyřízneš akorát ten čtverec, kterej je před zadním popelníkem a bez problému.

jasny ,dekuju,nemuzes vyfotit jak to vypada namontovany?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dělal jsem to loni

vyndáš popelník, který je vzadu na středovém panelu za ruční brzdou, jsou tam dva křížové šrouby, ty vyšroubuješ a celý ten plast vycvakneš kousek nahoru od ruční brzby a pak jenom přetýhneš přes ručku a je venku. K loketce mušíš mít dva šrouby s matkama a jeden takový "nastavovací"( dávali ho myslím i k defenloku) no a trojnožku jednoduše přišroubuješ ke šroubu ruční brzdy a zbylé dva k podlaze, kde je pro tento účel už připravený úchyt. Nezapomeň, že musíš odšroubovat trojnožku od opěrky abys to tam mohl dát. Pak vrátiš plast zase přes ručku a přišroubuješ zpět opěrku, ten středový plast na dva křížové šrouby dotáhni až po tom co přišroubuješ opěrku zase na trojnožku, aby ho mohl lehce posouvat a všechno ti tam padlo, pak to dotáhneš a vrátíš popelník.

opatrně na šroub co drží trojnožku s operkou, je to v hliníku a kamoš už to strhl a musel řezat nový závit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky moc,to je ono, :palec2:

jen se zase zeptam.....na te fotce zepredu .....ten plastik mezi loketkou a tunelem je asi neco dodatecnyho ze

jinak doufam ze svetla dorazi vporadku,ceska posta je ceska posta

A kde ze sis ji objednaval ? :)

tu loketku?ted v tydnu byla tady v bazaru a nekdy koncem pristiho tydne bych ji mel mit doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrý den,

mám dotaz, dnes jsem si koupil loketní opěrku do octavky, ale nemám k ní šrouby ... je nutný mít ten nastavovací šroub, neboje možný ho něčím nahradit ???

díky ...

Všechno jde, když se chce:-D

Včera jsem koupil loketku s trojnožkou a taky bez nastavovacího šroubu. Zatím jsem nahradil stávající matici za jinou(bez té podložky),tak aby mi koukal o trochu víc zavit. Na něj sem namontoval další matici (zas aby závit byl v polovině) no a do něj jsem dal šroub kterým jsem přichytil tu trojnožku.

Je to ale jen provizorium, zítra si v práci vytočím nový nastavovací šroub (kdo to měl vydržet čekat až do zítřka:-D)

Jinak přeju hodně zdaru s montáží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...