Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

lukynodc ja mám chip - ecobox od UR tuning v Prahe za 5 000,-kč na 92kW nemení sa riadiaca jednotka a napája sa to na čidlo teploty paliva a išiel som aj v 4x4 bez a s týmto ecoboxom a aj na 4x4 je to rozdiel. Osobné pocity sú ako keby som sedel v inom aute a výhoda je, že sa nezasahuje do jednotky vozidla ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zdarec, prý má být nějaky paintball 13.6. v UL, a má tam být i OTčko, říkal teda kámoš, tak bych možná zašel, teda pokud mi to vyjde, nepůjdete někdo? Že bych Vás teda poznal... :p

Dobrou

to bohuzel jedu ,nebo spis zajistuju team na 24 h zavod kolobezek. :p

Ale na srpen zase paitball chystame. Vcas dam vedet. Ted je pocasi na pikacu, takze ani motokary poradne nejdou. :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s váma do hospody už nejdu... minule nás bylo 5... přijel jsem v osm, to akorát odjížděl Ocavian (svým novým Rooomem) a v děvět už byl pryč i Blacky (přijela pro něj milá) a Johaník (byl autem a musel ještě něco zařídit) ... takže jsem zůstal s Milanem sám.. :prc:kol5... a skončili jsme někdy po půlnoci... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Ahojky všem jen by mě zajímalo jestli je tady někdo z Ústí nad Labem? díky Aismenn

Takže tu máme:

Aismenn

Dragonetti

Kodemi

Culda

Blacky

Superfatty

Vrbic

JirkaK (sice přespolní, ale má to kousek ;) )

BadBoy

Martinoslav

Petan

UdaWhite

Jirik.DC

Mustafa

snb-rider

Octavius84

Nexus

Johanik

Grepicek DC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...