Přejít na obsah

Svetlomety O1 L&K - vyrobce??


xxx.79

Doporučené příspěvky

Zdravim narazil jsem na jednech strankach na zajimavou vec a nejak mi to nejde do hlavy jaky je tam rozdil krom ceny a co presne znaci to aut ovl

1EL246021 L světlomet H4/H3 aut ovl (čirý L&K) -8/00 [DEPO] 1490,- 1773,-

1EL246022 P světlomet H4/H3 aut ovl (čirý L&K) -8/00 [DEPO] 1490,- 1773,-

1EL 246 021-072 L světlomet H4/H3 aut ovl (čirý L&K) -8/00 [HELLA] 4200,- 4998,-

1EL 246 021-082 P světlomet H4/H3 aut ovl (čirý L&K) -8/00 [HELLA] 4200,- 4998,-

To jako vyrobce DEPO je tak levnej?? Nevite co to je za vyrobce popr. nejaka zkusenost??

Jestli maj totiz tak levny lampy L&K tak bych do nich i sel.

jinak stranky http://www.praha.elit.cz/eCrash/CAT/MODEL/SKODA.HTML

Predem diky za odpovedi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim narazil jsem na jednech strankach na zajimavou vec a nejak mi to nejde do hlavy jaky je tam rozdil krom ceny a co presne znaci to aut ovl

1EL246021 L světlomet H4/H3 aut ovl (čirý L&K) -8/00 [DEPO] 1490,- 1773,-

1EL246022 P světlomet H4/H3 aut ovl (čirý L&K) -8/00 [DEPO] 1490,- 1773,-

1EL 246 021-072 L světlomet H4/H3 aut ovl (čirý L&K) -8/00 [HELLA] 4200,- 4998,-

1EL 246 021-082 P světlomet H4/H3 aut ovl (čirý L&K) -8/00 [HELLA] 4200,- 4998,-

To jako vyrobce DEPO je tak levnej?? Nevite co to je za vyrobce popr. nejaka zkusenost??

Jestli maj totiz tak levny lampy L&K tak bych do nich i sel.

jinak stranky http://www.praha.elit.cz/eCrash/CAT/MODEL/SKODA.HTML

Predem diky za odpovedi :)

Tak co vim ja tak to DEPO je made in CHINA nebo TAIWAN

Takze sracky :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak diky za info, to si radsi nasetrim na origo hella

pokud dobře čtu tak ty od HELLA stojí necelých 5 tis./ks ,to už se ti vyplatí facelift a bude rozhodně levnější :D v Praze Vršovicích tě vyjde face světlo 1500 ks,nárazník 1000 kč(určitě trefíš i barvu) a 1000 kč maska face!tj.suma sumárum nějakých 5000 kč + - něco kolem i kdyby + 1500 kč,furt je to levnější jak nové světla z L&K nebo taky zkus napsat cosbymu ten je prodával levně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak diky za info, to si radsi nasetrim na origo hella

pokud dobře čtu tak ty od HELLA stojí necelých 5 tis./ks ,to už se ti vyplatí facelift a bude rozhodně levnější :D v Praze Vršovicích tě vyjde face světlo 1500 ks,nárazník 1000 kč(určitě trefíš i barvu) a 1000 kč maska face!tj.suma sumárum nějakých 5000 kč + - něco kolem i kdyby + 1500 kč,furt je to levnější jak nové světla z L&K nebo taky zkus napsat cosbymu ten je prodával levně!

hmm facelift to by slo a cenou urcite, jeste navnadit mladou a nasetrit ,ted kupuju byt takze chechtaku moc neni :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak diky za info, to si radsi nasetrim na origo hella

pokud dobře čtu tak ty od HELLA stojí necelých 5 tis./ks ,to už se ti vyplatí facelift a bude rozhodně levnější :D v Praze Vršovicích tě vyjde face světlo 1500 ks,nárazník 1000 kč(určitě trefíš i barvu) a 1000 kč maska face!tj.suma sumárum nějakých 5000 kč + - něco kolem i kdyby + 1500 kč,furt je to levnější jak nové světla z L&K nebo taky zkus napsat cosbymu ten je prodával levně!

hmm facelift to by slo a cenou urcite, jeste navnadit mladou a nasetrit ,ted kupuju byt takze chechtaku moc neni :huh:

Facelift svetla mam na prodej originál nová...

viz

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=24183

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

ahoj, prostudoval jsem snad vše, co se týká záměny předFACE předních světlometů za L&K nebo FACE.

Mám na vás několik všetečných dotázků..

1. VÝROBA

a/ DEPO - http://www.depo.com.tw/asp/pdf/R_SD_OCTAVIA.pdf - někdo si je chlválí a jiný by si nekoupil ani blinkry...prošel jsem fora jiných značek a DEPO spíš NE, než ano - že se rychle vysvítí a nebo na regloskopu nemají ostrou hranu, dokonce byla potíž na STK..co vy na to, kteří je máte?

b/ TYC - L&K světla bohužel nevyrábí http://www.tyceurope.com/catalog.aspx?p=1&m=25, pouze FACE!

c/ VISTEON = Autopal Nový Jičín?

d/ předražená a podle někoho nic moc HELLA

e/ znáte jiného výrobce? :smich:

2. když se vyjasní výrobce, je lepší jít do L&K skleněného (je zde možnost sundat sklo a vyčistit parabolu jako u předFACE) nebo jít do FACE, který je težko rozebiratelný? Pomíjím přestavbu ať už výměnou částí narazníku nebo jeho seříznutím.

A co mě zajímámá nejvíce - dočetl jsem se, že L&K svítí líp než předFACE, ale nikde jsem nenašel pořádné srovnání L&K a FACE. Ta parabola L&K se mi zdá výrazně jednodušší (pár odrazových ploch) než FACE, takže bych očekával že FACE svítí líp...co vy na to? A taky by mě zajímalo, jaký je rozdíl mezi těmito dvěma světlomety v míře sebeoslnění - to zvlášť člověk pozná v mlze - tam bych možná očekával větší problém u FACE, protože jsou protáhlejší a ty jemné vroubky odspoda asi mohou odrážet světlo kolmo nahoru.

Poraďťe..a napište své zkušenosti.

Editováno: , autor: turbokar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tyhle názory jsou rok staré, a jsou to názory od lidí kteří světla nemají a neviděli . Není to china ale tanwai.

Já je mám cca 3měsíce a najedu fakt hodně. Zatím jsem nezaznamenal žádná negativa.

Svítí dobře. Před tím jsem měl hella Lak tedy stará konstrukce. A tyhle svítí o dost lépe. Nečekal jsem to že facelift svítí o tolik lépe.

Za ty peníze jsem zatím nadmíru spokojen. Pár lidí tady na fóru je taky má a v pohodě. Nevím co blinkry ty jsem nekupoval, ale světla jsou v poho.

Kvalitu prověří čas ale zatím v pohodě. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já osobně taky časem plánuju výměnu předface na L K. nějaký druhovýroby bych se nebál. navíc jak tydy psal někdo ohledně slícování neorigo blinkrů: já mám předface originál a auto nebylo bouraný. blinkry tam nepasujou a ani nejdou vyrovnat. takže origo taky nejsou žádný zázrak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

David-pv: Ty jsi je někdy viděl?

Já mám depo face světla a jsem spokojenej. Ohledně spasování jsem si ničeho nevšiml.

Kvalitu prověří čas. Ale zatím v pohodě.

Jinak pozor na http://shop.obautodily.cz/index.php?main_p...roducts_id=2517 tady u výrobce kecaj je to china, světla Depo Taiwan jsou bez motorku. A ty china jsou prý nic moc.

Hella přední světla pro facelift nevyrábí. Origo vyrábí AUTOPAL.

Cena je dvojnásobná. Kvalita pochybná.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...