Přejít na obsah

Prosím poraďte


satanash

Doporučené příspěvky

tak já tady na ty ceny koukám jak blázen .Ptal jsem se v bazaru na prodej mé octy ,chtěl jsem jí vyměnit za RS ,mam 2003 ,RS vnitřek ,plná výbava ,akorát mam manuální klimu a nabízeli mi 200000,- ,tak jsem se zasmál a jel pryč

ale obratem by šla tak za 280tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

;) co vy na to , chlapci a chlapi........1.4i 44 kW 81 070 km 2001 imobilizér, centrální zamykání, ABS, el. ovládání zrcátek, 2 x airbag, autorádio, posilovač řízení, nastavitelný volant, vyhřívaná zrcátka, zámek řadící páky, CD přehrávač, otáčkoměr původ - čr, serviska, 1. majitel 169 900 Kč (sice jsem červenou vůbec nechtěl a ani benzín, ale už jsem zoufalej, peníze navíc už nenašetřím a od soukromníků moc nechci brát !?!?!?)

tak tuto motorizaci za Boha néééééééééééééé, to si raději vem nějakej ten předfacelift.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkouším to dál - 1.6LX v provozu 11/2000, 138 t km, 74kw(100PS) 4 x airbag, ABS, CD přehrávač, centrál dálkový, el. okna, el. zrcátka, hliníková kola, klimatizace, manuální převodovka, nastavitelný volant, otáčkoměr, palubní počítač, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), příprava pro telefon, rádio, střešní nosič, tažné zařízení, tónovaná skla, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelné sedadlo řidiče - 189 000 Kč ???

post-8158-1179750085_thumb.jpg

post-8158-1179750098_thumb.jpg

post-8158-1179750114_thumb.jpg

post-8158-1179750123_thumb.jpg

post-8158-1179750129_thumb.jpg

post-8158-1179750139_thumb.jpg

post-8158-1179750145_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Značka: ŠKODA

Model: OCTAVIA

Rok výroby: 2001

Cena: 185 000,- CZK

Palivo: Benzín

Motor: 1.6i

Výkon: 75 (kW)

Karoserie: 5 dveří

Převodovka: 5 rychlost

Tachometr: 81301 km

Výbava: 5 sedaček, ABS, servo, centrál, el. zrcátka, airbagy, radiopřehrávač, mlhovky, zamykání zpátečky

post-8158-1179752925_thumb.jpg

post-8158-1179752943_thumb.jpg

post-8158-1179752949_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rok výroby: 2001

Cena: 189 000,- Czk

Palivo: Benzín

Motor: 1.6i

Výkon: 74 (kW)

Karoserie: 5 dveří

Převodovka: 5 rychlost

Tachometr: 119555 km

Barva: oranžová metalíza

Prodejní místo: Ostrava

Výbava: 5 sedaček, ABS, servo, centrál, el. okna, el. zrcátka, elektrony, airbagy, závěsné zařízení, radiopřehrávač

:help:není 1.6 málo na kombajna ???

post-8158-1179753341_thumb.jpg

post-8158-1179753358_thumb.jpg

post-8158-1179753368_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z tehle jedine tu prvni, pokud Ti nevadi motorizace a km se zdaji byt ok, tak proc ne. Akorat to ma na LX nejakou divnou vybavu. Ty dalsi dve jsou pres AAA, tudiz nebrat :)

dík....vím AAAčka ve mě taky nebudí důvěru, ale mám třeba kámoše který od nich kupoval felinu a nemůže si je vynachválit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z tehle jedine tu prvni, pokud Ti nevadi motorizace a km se zdaji byt ok, tak proc ne. Akorat to ma na LX nejakou divnou vybavu. Ty dalsi dve jsou pres AAA, tudiz nebrat :)

dík....vím AAAčka ve mě taky nebudí důvěru, ale mám třeba kámoše který od nich kupoval felinu a nemůže si je vynachválit...

Skus www.vyzkouseno.cz Občas se objeví něco zajímavýho. I já jsem tak kopoval 4 roky nový auto s 35 kkm za 200 kkč. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z tehle jedine tu prvni, pokud Ti nevadi motorizace a km se zdaji byt ok, tak proc ne. Akorat to ma na LX nejakou divnou vybavu. Ty dalsi dve jsou pres AAA, tudiz nebrat :)

dík....vím AAAčka ve mě taky nebudí důvěru, ale mám třeba kámoše který od nich kupoval felinu a nemůže si je vynachválit...

Skus www.vyzkouseno.cz Občas se objeví něco zajímavýho. I já jsem tak kopoval 4 roky nový auto s 35 kkm za 200 kkč. :palec2:

dííííky ;)

Doplňující informace 1.9 TDi L&K

Karoserie: Kombi

Objem motoru 1 898 ccm

Palivo: nafta

Výkon motoru: 81 kW

Najeto: 138 000 km

Vyrobeno: 2000

V provozu od: Neuvedeno

STK: 04 / 2009

Servisní knížka: Ne

První majitel: Ano

Barva: šedá

Výbava: manuální převodovka, kožené čalounění, imobilizér, střešní okno, ABS, automatická klimatizace, el. ovládání zrcátek, tempomat, dálkově ovládané centrální zamykání, palubní počítač, posilovač řízení, nastavitelný volant, vyhřívaná sedadla, CD přehrávač, ostřikovače světlometů, zadní stěrač, 4 x airbag, tažné zařízení

Země původu: Jiná

Stav: ojeté

Cena: 209 000 Kč

post-8158-1179756755_thumb.jpg

post-8158-1179756780_thumb.jpg

post-8158-1179756887_thumb.jpg

post-8158-1179756896_thumb.jpg

post-8158-1179756924_thumb.jpg

post-8158-1179756936_thumb.jpg

post-8158-1179756944_thumb.jpg

post-8158-1179756952_thumb.jpg

post-8158-1179756965_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten laurinek je krásnej, o tom žádná .. :palec2: Jen se mi zdá jestli si chlapec z Vás (nás) nedělá tak trochu pr.el. Co auto, to jiná ves. Neví co chce, jen má peníze a neví co s nima. Já třeba věděl, že chci ten motor, tu barvu, ten rok (cca), tolik Km, takovou výbavu apod. ,ale tohohle člověka fakt nechápu ...

sorry, ale dobrý vědět co chceš a něco se o tom dozvědět, mě třeba toto forum celkem pomohlo a zůstal jsem mu věrný, výborný zde to jest ... :palec2:

Nevybírej podle toho co se líbí ostatním a co je "in" ... jen taková rada, páč pak nikdy nemůžeš být ani spokojenej s případnou volbou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten laurinek je krásnej, o tom žádná .. :palec2: Jen se mi zdá jestli si chlapec z Vás (nás) nedělá tak trochu pr.el. Co auto, to jiná ves. Neví co chce, jen má peníze a neví co s nima. Já třeba věděl, že chci ten motor, tu barvu, ten rok (cca), tolik Km, takovou výbavu apod. ,ale tohohle člověka fakt nechápu ...

sorry, ale dobrý vědět co chceš a něco se o tom dozvědět, mě třeba toto forum celkem pomohlo a zůstal jsem mu věrný, výborný zde to jest ... :palec2:

Nevybírej podle toho co se líbí ostatním a co je "in" ... jen taková rada, páč pak nikdy nemůžeš být ani spokojenej s případnou volbou ...

jj já měl taky jasno... chtěl jsem 1,9 TDi s climatronicem, liftback a metlu... no a po pár měsících shánění jsem skončil u benzinu, kombika a pastelové barvy jen s manual klimou... Za to měla 53000 km na tacho a celou dobu měl táta to auto ve firmě na očích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten laurinek je krásnej, o tom žádná .. :palec2: Jen se mi zdá jestli si chlapec z Vás (nás) nedělá tak trochu pr.el. Co auto, to jiná ves. Neví co chce, jen má peníze a neví co s nima. Já třeba věděl, že chci ten motor, tu barvu, ten rok (cca), tolik Km, takovou výbavu apod. ,ale tohohle člověka fakt nechápu ...

sorry, ale dobrý vědět co chceš a něco se o tom dozvědět, mě třeba toto forum celkem pomohlo a zůstal jsem mu věrný, výborný zde to jest ... :palec2:

Nevybírej podle toho co se líbí ostatním a co je "in" ... jen taková rada, páč pak nikdy nemůžeš být ani spokojenej s případnou volbou ...

tak rozhodně si z nikoho pr.el nedělám !!! :aggressive: A to že přesně nevím co chci....??? ...je možná pravda , ale jsem zrozen ve znamení Vah a to je teda dílo....já než se pro něco rozhodnu !!! Taky jsem šel do toho s jasným cílem...1.9TDI kombi, stříbrná nebo černá metla, elektrony + slušná výbava, jasný původ atd...až skutečnost mě jaksi přizemnila a rady mých známích mě totálně rozhodily....co člověk to jiný názor...takže z původního plánu zbylo už jen, že rozhodně chci Octavii lol;) (i když i to u některých mých známích vyvolává jen údivné kroucení hlavou). A hlavně i proto jsem zkusil vyhledat pomoc z nejodbornějších, pomoc vás zkušených Octaviánů a zatím jsem rád, že někteří rádi poradíte...ufff to jsem se nějak rozkecal...takže dík za pochopení a předem se omlouvám těm, kteří mě nechápou...je to prostě se mnou práce...a teď už jdu spát jsem totiž po noční a už se moc těším na vaše další názory....díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...