Přejít na obsah

Prosím poraďte


satanash

Doporučené příspěvky

:help: Ahojky, jsem tu nový a v brzku bych rád rozšířil vaše řady..... proto prosím pomozte.....

Chtěl bych koupit 1.9 TDI výbava : manuální převodovka, imobilizér, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, lité disky, 2 x airbag, dálkově ovládané centrální zamykání, palubní počítač, posilovač řízení, nastavitelný volant, střešní nosič, tónovaná skla, vyhřívaná zrcátka, zámek řadící páky, CD přehrávač, zadní stěrač, dělená zadní sedadla, výškově nastavitelná sedadla, tažné zařízení, otáčkoměr, laděný výfuk Čip motoru snížený podvozek pneu 225/45 R17, cena 169 900 Kč , ale má nalítáno 166 000 km (teda podle údale v inzerátu ;) ) 66kW r.v.1999 co myslíte..??? měl bych do toho jít ??? a nebo poraďte jaká cena je adekvátní k poměru ujetých km (dá-li se tomu údaji věřit) roku výroby, výbavě ??? Prosím pomozte jsem úplný analfabet .... :help::help::help: předem dík (spěchá)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help: pak mám v merku další......1,9TDi SLX top výbava manuální převodovka, imobilizér, centrální zamykání, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, lité disky, 2 x airbag, autorádio, palubní počítač, nastavitelný volant, tónovaná skla, vyhřívaná zrcátka, vyhřívaná sedadla, el. ovládání oken, CD přehrávač, pevná střecha, zadní stěrač, nezávislé topení, dělená zadní sedadla, otáčkoměr, venkovní teploměr mlhovky, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, ; nezávislé programovatelné topení; do provozu 1999; 136 000 km 66kW 168 900 Kč

post-8158-1179413288_thumb.jpg

post-8158-1179413299_thumb.jpg

post-8158-1179413307_thumb.jpg

post-8158-1179413315_thumb.jpg

post-8158-1179413324_thumb.jpg

post-8158-1179413331_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navíc ta první na mě působí dojmem že z ní někdo dělal závodák (kola, křídlo, čip, barvené třmeny) a jestli pak s tim i tak jezdil, tak potěš teda ten motor... TDi fajn, ale má svá specifika a pokud jim nedostojí, tak držák nedržák TDi zlobí a to hooodně stojí... Ta druhá na mě pak působí jako po nějakém tatíkovi od rodiny, který chtěl levně jezdit... pak no problemo... jen pocity...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navíc ta první na mě působí dojmem že z ní někdo dělal závodák (kola, křídlo, čip, barvené třmeny) a jestli pak s tim i tak jezdil, tak potěš teda ten motor... TDi fajn, ale má svá specifika a pokud jim nedostojí, tak držák nedržák TDi zlobí a to hooodně stojí... Ta druhá na mě pak působí jako po nějakém tatíkovi od rodiny, který chtěl levně jezdit... pak no problemo... jen pocity...

a přesně o to my šlo.....názory lidí, kteří tomu rozumí.....díky díky moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim... mám z minulého roku vlastní zkušenost... nedobrou... měl jsem 250 a chtěl octuli liftback TDi po faceliftu... několik týdnů jsem lítal a lítal a furt něco bylo... tu tlustá vrstva laku... tu neseděly km... tu nehoda... tu nejasný původ... atd, atd... nakonec jsem koupil benzin a kombi k tomu... ale ještě 50 ušetřil... chci tim říct, že to fakt není jednoduchý... každý slibuje a slibuje a pak když přijedeš a nestačíš se divit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navíc ta první na mě působí dojmem že z ní někdo dělal závodák (kola, křídlo, čip, barvené třmeny) a jestli pak s tim i tak jezdil, tak potěš teda ten motor... TDi fajn, ale má svá specifika a pokud jim nedostojí, tak držák nedržák TDi zlobí a to hooodně stojí... Ta druhá na mě pak působí jako po nějakém tatíkovi od rodiny, který chtěl levně jezdit... pak no problemo... jen pocity...

a přesně o to my šlo.....názory lidí, kteří tomu rozumí.....díky díky moc..

haha já tomu nerozumim, to jsou tu větší borci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a další blbá zkušenost... kámoš si koupil Octavii 1,6 Elegance 2001. Když jsem to viděl šly na mě mdloby... Nárazník s mřížkama z TDi - to by se dalo pochopit... vejfuk z TDi, budíky z TDi a světe div se.... pod kapotou 1,6 16V z Golfa!!!!!! A to tady ani nemůžu všechno říct co jsem zjistil diagnostikou.... Hned jsem ho poslal to vrátit. Prodávající reagoval slovy, že ten motor si vyměnil sám.... hahaha. Tak jsem napsal dopis a oznámení o odstoupení od kupní smlouvy a ted píšu žalobu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a další blbá zkušenost... kámoš si koupil Octavii 1,6 Elegance 2001. Když jsem to viděl šly na mě mdloby... Nárazník s mřížkama z TDi - to by se dalo pochopit... vejfuk z TDi, budíky z TDi a světe div se.... pod kapotou 1,6 16V z Golfa!!!!!! A to tady ani nemůžu všechno říct co jsem zjistil diagnostikou.... Hned jsem ho poslal to vrátit. Prodávající reagoval slovy, že ten motor si vyměnil sám.... hahaha. Tak jsem napsal dopis a oznámení o odstoupení od kupní smlouvy a ted píšu žalobu...

lollollol hmmmmm a pak že tomu nerozumíš..... lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no něco vim, ale jsou tu lidi proti kterým vím prd... jinak přeju hodně štěstí s výběrem auta a hlavně vem si sebou někoho, kdo bude hledat chyby... ten kámoš jezdil ve Fačku z 89 a když se svezl s tou octulí byl v sedmém nebi... a když jsem se s ní svezl já, hned jsem věděl že je to troska... fakt vzít někoho s chladnou hlavou a ještě mu říct at ti to na místě rozmlouvá... neztratit hlavu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help: pak tu mám další kousek...1.9 TDi 81kW 188 000 Kč 115 000 km 1999 imobilizér, střešní okno, ABS, automatická klimatizace, el. ovládání zrcátek, 2 x airbag, dálkově ovládané centrální zamykání, autorádio, palubní počítač, posilovač řízení, nastavitelný volant, tónovaná skla, vyhřívaná zrcátka, vyhřívaná sedadla, dělená zadní sedadla, výškově nastavitelná sedadla, otáčkoměr, venkovní teploměr el. okna, hliníková kola bez servisky..... dovoz

post-8158-1179415402_thumb.jpg

post-8158-1179415416_thumb.jpg

post-8158-1179415423_thumb.jpg

post-8158-1179415433_thumb.jpg

post-8158-1179415454_thumb.jpg

post-8158-1179415498_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tá prvá asi bude pěkne vylágrovaná.To asi mnel nejakej závodník a rozflákal předek tak tam vymnenil novou masku atd. atd. atd. To tá druhá vúbec nevypadá špatne. Ale hlavne to chce projet a vyskoušet. Osobne, bacha aby nebila bouraná.Dá se to poznat když pojedeš po nejaký rozbirý silnici a budeš schválne najíždet na nerovnosti a musíš zavřít okínka,vypnout klímu a rádio a poslouchat či to nekde moc nedrnčí nerezonuje netříská. Podle nejakej tech vibrací se to dá poznat. Dále také spáry a fugy na kastli,odstíny laku,škrabance po kamíncích ze zimního provozu.Ale je toho opravdu hodne naco se třeba dívat.

Takže lovu zdar!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help: 1,9TDI SLX 66 kW 110 000 km 1998 střešní okno, centrální zamykání, ABS, manuální klimatizace, el. ovládání zrcátek, lité disky, 2 x airbag, autorádio, palubní počítač, posilovač řízení, nastavitelný volant, tónovaná skla, vyhřívaná sedadla, el. ovládání oken, dělená zadní sedadla, výškově nastavitelná sedadla, dřevěné obložení dovoz 175 000 Kč :help: serviska + 1.majitel

post-8158-1179417106_thumb.jpg

post-8158-1179417126_thumb.jpg

post-8158-1179417182_thumb.jpg

post-8158-1179417196_thumb.jpg

post-8158-1179417230_thumb.jpg

post-8158-1179417254_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim... prostě za předfaceliftovou se šedivým intikem (a ještě k tomu s vlnou) bych nedal víc než 140 tis.... Ani kdyby to byl nějakej superdiesel!! fakt nevim jestli tohle jsou realné ceny... to by musel odpovědět někdo jinej...

jasný rozumím.........ještě sem tak 2,3 hodím a prosím o názory.... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...