Přejít na obsah

Prosím poraďte


satanash

Doporučené příspěvky

Jo makej makej.To aby sis všechno co se ti líbí psal na nejak dluohej cár papíru. A než to všechno projdeš tak se tam třetina nabídky změní. Ale fakt bych ti doporučil mnet nejaký pevný pravidla ohledne výběru auta nebo se z toho zblázníš a budeš mýt v hlavě takový guláš že se nato nakonec vybodneš.

Já tuhle otázku z výměnou auta řešil před třemi měsíci.Mnel sem octu 1.9Sdi Ambiente rok 02 full elektrika,bez klímy koupeno jako fungláč a nalítal sem naní 72 tis. a už to chtelo nejakou tu změnu.

Z dízlovou octaviou sem byl nadmíru spokojen takže prví požadavek byl jasnej. Nechtel sem jít pod rok 2001(to znamená verze po faceliftu).Pak sem chtel silnejší motor,takže 66 nebo 81kw. Dále aby to bylo komplet v elektrice protože sem nani byl zvyklej a moje osobní filozofie ohledne elektriky v oknech je že octa bez el. oken neni octa. A delat octy bez elektriky je bodle mne barbarstvý od škodovky. Další požadavek byl ohledne bezpečnostní výbavy,ABS,ASR případne ESP,a ohledne airbagú čím více tím lépe. Taky sem si stanovil limit ohledne kilometrú do 120tisíc. Na farbě (kromne černý-tu sem nechtel)my nejak moc nezáleželo. Po stanovení tehle požadavek se my ten výber potom docela zúžil a nebil problém z vybraním auta.

Takže po cca 2 týdnech sem narazil na tu "pravou". Octavia combi 1.9 Tdi 81 kw rok 2001 najeto 92tis. výbava Elegance. Full elektrika,2x loketní opěrka,bederní opěrky,kožené doplňky,Climatronic,ABS,ESP,vyhřívání sedadel,pal. PC,elektrony,střešní okno v elektrice,centrál,alarm,parkovací asistent,tažné,střešní lyžiny,barva zelená. Byl to dovoz z rakouska,videl to mechanik,stav auta zodpovídal přibližne kilometrúm, mne se líbila takže nebilo co řešit.

Tkže opravdu vybírej vybírej a lovu zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Připojil bych se taky s prosbou o radu. Mám 1,6 55kW LX 97 a chci TDI s výbavou. Mám na to tak 150tis. (určitě to bude max. rok 99). Nicméně jsem už pár aut ohlédl, ale v bazarech... Náhodou jsem objevil na vyzkouseno.cz TDI 66kW (+ čip - není udáno jaký), 1999, najeto 247tkm, 2xairbag, mech. klima, elektrika okna + zrc., centrál, alu kola, PC, zámek řazení, sevisní knížka za 119.900. Píšou, že auto má jasný původ a bylo pravidelně servisováno u nich v servisu. Tyhle motory obecně hodně vydrží. Mám do toho jít? Byl by to pro mě určitě posun kupředu :). Za jakoukoli odpověď budu rád :palec2: . Díky

post-2202-1180048045_thumb.jpg

post-2202-1180048055_thumb.jpg

post-2202-1180048060_thumb.jpg

post-2202-1180048069_thumb.jpg

post-2202-1180048079_thumb.jpg

Editováno: , autor: tomci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuhle jsem si teď vyhlídnul v Horšovským Týně -

Cena: 199 000 Kč

Do provozu: 2000

Tachometr: 137 180 Km

Objem motoru: 1 896 cm3

Palivo: nafta

STK: 1/2008

Karoserie: kombi /5

Převodovka: manuál , 5 stup.

Výkon: 66 kW (90 k)

Barva: bílá základní

Původ: dovoz

ID vozu: 100592

Výbava

airbag řidiče a spolujezdce, CD přehrávač, dálkově ovládané centrální zamykání, imobilizér, nastavitelný volant, palubní počítač, posilovač řízení, střešní okno, tažné zařízení, tónovaná skla, zadní stěrač s ostřikovačem, dělená zadní sedadla, el. přední okna, hliníková kola, otáčkoměr, spoiler, výškově nastavitelné sedadlo řidiče,

a prej už je pryč....jsem prostě smolař...!!!

post-8158-1180170082_thumb.jpg

post-8158-1180170135_thumb.jpg

post-8158-1180170172_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice benzín...ale...???

Doplňující informace 1.6i 100PS

Karoserie: Hatchback

Objem motoru 1 598 ccm

Palivo: benzín

Výkon motoru: 74 kW

Najeto: 202 000 km

Vyrobeno: 2000

V provozu od: 2000

STK: 08 / 2008

Servisní knížka: Ano

První majitel: Ne

Barva: bílá

Výbava: manuální převodovka, imobilizér, centrální zamykání, el. ovládání zrcátek, 2 x airbag, autorádio, palubní počítač, posilovač řízení, spoilery, nastavitelný volant, tónovaná skla, zámek řadící páky, dělená zadní sedadla, otáčkoměr, venkovní teploměr

Země původu: Česká Republika

Stav: ojeté

Cena: 159 000 Kč

Další informace

Další výbavy: hliníková kola, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, mlhovky,

post-8158-1180217286_thumb.jpg

post-8158-1180217331_thumb.jpg

post-8158-1180217348_thumb.jpg

post-8158-1180217361_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při koupi auta dvakrát měř a jednou řež. Hlavně si davej bacha, protože bazary maji snahu auta omlazovat (a to i o několik let), běžný člověk to nepozná a po koupi už je pozdě brečet. Taky bych si možná auto nechal ověřit u nějaké specializované firmy, přeci jen 200.000,- není málo a pokud by přišly nazmar nějakému darmožroutovi, to by byla škoda. Podívej se na stránky Cebia. Pak je tu další zajimavá stránka Sova. Dobré rady i z jejich stany jsou nad zlato. Pozdě je plakat nad rozlitým vínem na bílém koberci.

A taky tu hodím jednu stránku na zahraniční bazary AutoScout24. Jen tak pro představu jak se ceny pohybují v zahraničí. Přeci jen němci nedělají takové prasárny jak češi - v autobazarech.

Koupi zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při koupi auta dvakrát měř a jednou řež. Hlavně si davej bacha, protože bazary maji snahu auta omlazovat (a to i o několik let), běžný člověk to nepozná a po koupi už je pozdě brečet. Taky bych si možná auto nechal ověřit u nějaké specializované firmy, přeci jen 200.000,- není málo a pokud by přišly nazmar nějakému darmožroutovi, to by byla škoda. Podívej se na stránky Cebia. Pak je tu další zajimavá stránka Sova. Dobré rady i z jejich stany jsou nad zlato. Pozdě je plakat nad rozlitým vínem na bílém koberci.

A taky tu hodím jednu stránku na zahraniční bazary AutoScout24. Jen tak pro představu jak se ceny pohybují v zahraničí. Přeci jen němci nedělají takové prasárny jak češi - v autobazarech.

Koupi zdar.

Souhlasím, měl jsem kombíka jiné značky a při nákupů dílů jsme při diktování VIN měl mít benzinový motor s ABS a já měl TD bez ABS..... lol

To vysvětlovalo ten chaos v kabelech u motoru a krabička zapalování Magnetti Marelli /nebo jak se to píše/ přišroubovaná na podběh..

A to mi to prodával známej, který ty auta vozí..!!!!!!

Dnes bych řešil nákup asi u autorizovaných prodejců, kteří vozidla vykupují a mají o nich přehled..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při koupi auta dvakrát měř a jednou řež. Hlavně si davej bacha, protože bazary maji snahu auta omlazovat (a to i o několik let), běžný člověk to nepozná a po koupi už je pozdě brečet. Taky bych si možná auto nechal ověřit u nějaké specializované firmy, přeci jen 200.000,- není málo a pokud by přišly nazmar nějakému darmožroutovi, to by byla škoda. Podívej se na stránky Cebia. Pak je tu další zajimavá stránka Sova. Dobré rady i z jejich stany jsou nad zlato. Pozdě je plakat nad rozlitým vínem na bílém koberci.

A taky tu hodím jednu stránku na zahraniční bazary AutoScout24. Jen tak pro představu jak se ceny pohybují v zahraničí. Přeci jen němci nedělají takové prasárny jak češi - v autobazarech.

Koupi zdar.

Souhlasím, měl jsem kombíka jiné značky a při nákupů dílů jsme při diktování VIN měl mít benzinový motor s ABS a já měl TD bez ABS..... lol

To vysvětlovalo ten chaos v kabelech u motoru a krabička zapalování Magnetti Marelli /nebo jak se to píše/ přišroubovaná na podběh..

A to mi to prodával známej, který ty auta vozí..!!!!!!

Dnes bych řešil nákup asi u autorizovaných prodejců, kteří vozidla vykupují a mají o nich přehled..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při koupi auta dvakrát měř a jednou řež. Hlavně si davej bacha, protože bazary maji snahu auta omlazovat (a to i o několik let), běžný člověk to nepozná a po koupi už je pozdě brečet. Taky bych si možná auto nechal ověřit u nějaké specializované firmy, přeci jen 200.000,- není málo a pokud by přišly nazmar nějakému darmožroutovi, to by byla škoda. Podívej se na stránky Cebia. Pak je tu další zajimavá stránka Sova. Dobré rady i z jejich stany jsou nad zlato. Pozdě je plakat nad rozlitým vínem na bílém koberci.

A taky tu hodím jednu stránku na zahraniční bazary AutoScout24. Jen tak pro představu jak se ceny pohybují v zahraničí. Přeci jen němci nedělají takové prasárny jak češi - v autobazarech.

Koupi zdar.

díííík :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...