Přejít na obsah

Kontrolka EPC u TDi


tomina

Doporučené příspěvky

Posledni mesic se mi pri zapnuti klicku cca na pul vteriny rozsviti kontrolka EPC, mam motor TDi r.v. 2000. Nikdy pred tim se mi kontrolka nerozsvitila a myslel sem, ze u TDi ma probliknout jen zhaveni a v pripade poruchy bude svitit taky jen kontrolka zhaveni. Nevite co v mem pripada EPC signalizuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

na ceste do budapesti sa mi rozsvietilo EPC potom som urobil 200km domov a stale svieti-po nastartovani motora nechce zhasnut.co s tim?VAG-dat to do povodne nastavenie?dakujem.mam benzin 1.6 75kw r.v.2005

ps:pred 2dna som odpojil bat na cca 15min

Editováno: , autor: mysterx888
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, u TDI r.v. 2002 mi nejdřív začala druhý den po úspěšném absolvování technické svítit kontrolka "obložení". Předpokládám, že bude stačit pouze vyměnit staré za nové :sleep: Po cca dvou týdnech provozu začala blikat kontrolka žhavení a teď už stále svítí brzdová světla... (ty už reagují leda na vyndání pojistky) jak jsem pročítal jiná témata, bude nejlepší ověřit na diagnostice (u kámoše) původ závady a nejspíš se jedná o vadný spínač brzdových světel? Když se přidá ještě prázdná nádrž, tak na můj vkus už na mě těch kontrolek svítí nějak moc... :rolleyes: Aspoň že ta technická proběhla OK!!! :laugh.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...