Přejít na obsah

1.8 TSI (118 kW)


Rocky

Doporučené příspěvky

Ale mne jezdi rychleji hec....Ale ted vazne. a zpet k motoru 1,8 TSI. MUsim asi do servisu na promereni vahy vzduchu zacina mi to malinkato poskubavat za studena na volnobeh.... Jak uz se tu psalo Vaha vzduchu .. dam potom info jak to dopadlo pujdu do Autonovy zitra tj. v patek.. Zatim cus vsichni.. :kol-34:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj... a jak se to teda přesně projevuje??? :feve:

Typicky cukani pri rozjezdu se studenym motorem, v horsich stadiich treba snizenim vykonu, napadnym zvysenim spotreby. Ridici jednotka proste dostava nespravnou informaci o mnozstvi vzduchu, ktery jde do motoru. No a pak do valcu bud leje malo benzinu, pac si mysli, ze je malo vzduchu, nebo naopak hodne, pac naopak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja myslim, ze se neni ceho bat. Je to malinka dobre dostupna soucastka, na kterou se bez debat vztahuje zaruka. Co jsem cetl od lidi, kteri meli u 1.8 TSI problemy s vahou vzduchu, tak po vymene uz to bylo ok (mozna davaji jinej typ, nevim). Kazdopadne pokud to moje cukani bude fakt VV, tak me prekvapuje, ze to uz u MR08 nemaj vychytany...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TDI vychytavali do konce nez je stahli z prodeje. S tou vahou vzduchu je to v pohode. Po dvou letech az ti padne zaruka kouupis za cca 2800 kc a to jde. Myslim ze skodovka dava do novych aut nejake zmetky protoze po vymene je vse dlouho ok. Jinak na starem TDI mne vydrzela vaha do cca 350 tKM potom jsem auto prodal... Stacilo jenom pravidelne menit vzduchovy filtr... hehehe a ne jak pisou v 60 tkm... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...