Přejít na obsah

1.8 TSI (118 kW)


Rocky

Doporučené příspěvky

Pokud si vzpomenu tak se zitra podivam do motoru a zkusim udelat foto, ale ja mam motor celkem cisty na to v cem jsem ted jel do Rakouska :)

Mimochodem cesta do Rakouska spotreba 7.3 prumerna rychlost 105km/h. Cesta zpet prumerka 6.9 rychlost opet 105km/h a to vse ve ctyrech dospelych lidech, kazdy jedny lyze plus bagl...az neskutecne co jsem do toho sedana dostal :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem udelal fotky a mam tam takovy plastovy kryt, pres ktery nic neprojde, je tam malinkata skvirecka, ale pres tu se nic na motor nedostalo. Mam motor cistounky a bez problemu. Asi ti tam neco malo chybi a nebo je to nejak spatne ohnute ten plastik co by to mel chranit.

post-17477-1232283154_thumb.jpg

post-17477-1232283298_thumb.jpg

Editováno: , autor: Bladik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to vis ja mam radsi mensi skvirky :prc::palec2:

Kazdopadne od te doby co jsem dal to tesneni tak mam motor krasne cistej, fakt super. Ted jsem jenom premyslel jestli se da sehnat ta deka ze spodu kapoty jak to maji TDi a zda-li to pujde namontovat i na nasich motorech, predpokladam ze kapoty maji stejny a jen u benzinovych motoru tu deku nedavaji, protoze neni skoro slyset. Nevi nekdo nahodou objednaci cislo a cenu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele tu kapotu jsem jsi kupoval a pasuje OK. Stala kolem cca 700 KC uz jsi nepamatuji presne kolik. Rozdil uz nevnimam, ale prvni dojem po montazi je ze to trochu mene hlucnejsi.... Uz takhle mame tiche motory a potom to bylo seveleni kvetin, ne jako chrochtaci... :p :p Ty musi mit pri otevrene kapote sluchatka joko UDA z filmu Vesnicko ma strediskova... :kol-123: :kol-123: :kol-123: Jeste dokoupim spodni dekl pod motor a budu max. spokojen..... Ja skvirky mam taky radsi uzsi, ale na autu radeji bez skvirek... :p:prc: :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u tohodle motoru to asi opravdu nema vyznam co by do ztiseni, ale ja spis myslel nad nejakou tou izolaci proti teplote, apod. Preci jen v zime to aspon chvili vydrzi teple a v lete to nema na funkci vliv :) ... jeste jsem videl ze se pod to dava takova samolepici latka ... je to nehorlave a vypada to jako alobal akorat je to silnejsi :)

jj skvirky na to by nas uzilo lol:help::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to fajn věc, ja přijedu ráno do práce, venku kosa jak sviňa a kolem oběda si na kapotě ukuchtím slaninu s vejcem. Je to fakt super, jak dokáže udržet teplo, dokonce mám i osobní ochranku svého auta a to díky bezdomovcům kteří se kolem auta seběhnou aby se ohřáli, je musím pak vždycky večer odhánět abych je nepřejel... :smich:lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Pls dotaz... Kolik oleje lejou autorizovane servisy pri vymene oleje na O II 1,8 TSI... Mozna jsem si totiz objednal malo oleje... Nechal jsem si poslat 4 L mot. oleje Shell VX a mam strach, aby mne s tim technik pri garance nevyhodil, ze toho mam malo.... Pls kolik tam leji oleje... Mne stacilo do stare O I TDI 4 L....Dik za odpoved... :p :p :p :p :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze jsem trubka :p :p . Jinak olej mi to nezere. Mam 28900 km a mam ho stale na polovine rozsahu na merce. Proto mne to netrklo... Kolik ma tenhle motor jsem si nasel ale to naznamena ze ti vytece vsechen. Na stare TDI mne stacilo na vymenu 4 l a bylo to v polovine na merce. No nic asi koupim dalsi stamprdlu ojlu abudu mit klid. Zatim moc dik... :kol-79: :kol-79: :kol-79:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...