Přejít na obsah

montáž origo CD měniče


MaD

Doporučené příspěvky

chci se zeptat, na origo changeru je možno nastavit nějaký náklon (Horizontálně až Vertikálně). Jak to má být nastaveno pro O1? Na H nebo na V, když je tam našroubovaný čelem nahoru?

Cd changer muze fungovat urcite jak horiontalne tak vertikalne vcetne v ruznych uhlech mezi tim. Jen nevim jiste jesi muze byt nakolonen dvirky dolu ale to snad ani neni potreba. Origo drzak umoznuje naklon od vertikalni polohy o nekolik stupnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat, na origo changeru je možno nastavit nějaký náklon (Horizontálně až Vertikálně). Jak to má být nastaveno pro O1? Na H nebo na V, když je tam našroubovaný čelem nahoru?

Když čelem nahoru, tak asi na V jako vertikálně! ;)

Sem byl vcera uplne mimo koukam, myslel sem ze se pta na to, v jakych uhlech se da menic nainstalovat..odpovidal sem uplne na neco jinyho...sorry :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat, na origo changeru je možno nastavit nějaký náklon (Horizontálně až Vertikálně). Jak to má být nastaveno pro O1? Na H nebo na V, když je tam našroubovaný čelem nahoru?

Když čelem nahoru, tak asi na V jako vertikálně! ;)

Můj selský rozum se taky přiklání k V, ale ve škodovce nedělají žádní sedláci, tak se radši ptám. ;)

Nemá nějdo origo namontovaný v autě a nemohl by se podívat? :help:

Editováno: , autor: MaD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám ho a z origo servisu, byl na horizontál a přeskakoval, namontovanej je dvěřma hore

vyndal jsem ho že ho nechám opravit a paní chtěla 3 pruty, tak jsem ho namontoval z5 a všiml si že je na horizontál, tak jsem to přecvaknul na vertikál a je klid, nevím zda to může mít vliv,ale qůli něčemu tam ty možnosti asi jsou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám ho a z origo servisu, byl na horizontál a přeskakoval, namontovanej je dvěřma hore

vyndal jsem ho že ho nechám opravit a paní chtěla 3 pruty, tak jsem ho namontoval z5 a všiml si že je na horizontál, tak jsem to přecvaknul na vertikál a je klid, nevím zda to může mít vliv,ale qůli něčemu tam ty možnosti asi jsou

Dík, tohle jsem přesně potřeboval. Hned to jdu přehodit na V. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem od Mikyho koupil origo měnič Grundig a nakonec jsem ho narval do schránky v palubovce. Tenhle měnič se dá nastavit na horizontální a vertikální polohu a také na sklon 45° a toho jsem přesně využil. Padl tam jak ulitý. Tak vám sem házím foto, na inspiraci.

post-5941-1180456822_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...