Přejít na obsah

Vrzani pri zataceni


Farnell

Doporučené příspěvky

Zdarec chlapi, mam problemecek, kterej sem tu nenasel, kdyz parkuju, mam plny rejd, tak mi neco vrze v rizeni-pri tom plnym rejdu jak to prejizdi malinky nerovnosti, tohle samy vrzani se projevuje pri toceni volentem na miste, nevite co by to mohlo byt? Za chvili pujdu na garancku, tak bych chtel vedet, na co se mam pripravit :feve:

Editováno: , autor: Farnell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tu garancku jdu po 15 tis. km, takze to snad udelaj na zaruku, jestli teda nereknou, ze jsem to udelal nejakym zpusobem ja, krom toho chci jeste opravit vrzajici sedacku ridice, nejde sklopit zadni sedadlo, klepe mi neco (mozna prevodovka) pri teplym motoru a lupe neco ve dverich ridice pri prudcim zabrzdeni nebo akceleraci... je toho trosku vic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výmenu horných ložísk uloženia predných tlmičov som absolvoval po necelom roku a 11tisíc km, po ďaľšom roku a ďaľších 12tisíc km sa to znova začína prejavovať takto isto... Ja neviem, z čoho tie ložiská robia - asi z moduritu :076

Hmm, ja mam ted 12 tisic a necely rok... vymenili ti to v ramci zaruky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výmenu horných ložísk uloženia predných tlmičov som absolvoval po necelom roku a 11tisíc km, po ďaľšom roku a ďaľších 12tisíc km sa to znova začína prejavovať takto isto... Ja neviem, z čoho tie ložiská robia - asi z moduritu :076

Ono taky zalezi co ti tam dali. Mel sem vedle sebe nejakou nahradu, ktera byla asi o 300,- Kc levnejsi, a origo skodovacke ulozeni a byl videt rozdil v materialu ze ktereho je udelane to lozisko. Na tom se asi nevyplati setrit, protoze menit ulozeni je docela pakarna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Farnell: Áno, bolo to v rámci záruky. Fakt ale nechápem, čo za ložiská použili, keď to robí po 12tisíc km znova! Hádam ale keďže to bol autorizovaný servis, použil ten správny diel a nie nejakú atrapu...

Hmm, uvidíme, co na to řeknou páni mechanici, třeba to může být něco jiného... zdá se mi, že je lépe slyšet uvnitř vozu než venku a je to takové jakoby gumové vrzání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...