Přejít na obsah

Něco spešl na mušky a hmyz


Rocky

Doporučené příspěvky

Zdar chlapi. Nevím jak vy, ale já po každé rychlé jízdě mám na skle a nárazníku asi 2 milióny malých mušek a občas se najde i nějaká můra. :aggressive::help: Z toho skla to jde celkem v pohodě umýt na benzině tou stěrkou, ale nárazník už je horší, zvlášť u černé lišty. A taky zrcátka. Stejně když to pak jdu umýt ručně tak ty mušky tam některé zůstanou. Dnes jsem zkoušel nějaký SHARON na hmyz, ale nic moc. Máte něco opravdu vyzkoušeného a účinného. :help: Věřím, že hodně z vás taky máte problém z muškama. :):palec2:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi. Nevím jak vy, ale já po každé rychlé jízdě mám na skle a nárazníku asi 2 milióny malých mušek a občas se najde i nějaká můra. :aggressive::help: Z toho skla to jde celkem v pohodě umýt na benzině tou stěrkou, ale nárazník už je horší, zvlášť u černé lišty. A taky zrcátka. Stejně když to pak jdu umýt ručně tak ty mušky tam některé zůstanou. Dnes jsem zkoušel nějaký SHARON na hmyz, ale nic moc. Máte něco opravdu vyzkoušeného a účinného. :help: Věřím, že hodně z vás taky máte problém z muškama. :):palec2:-_-

Hodně účinná je coca-cola, ale nenech ji tam dlouho vyžere ti lak. Nalejt na hadr hadrem setřít mouchy a velkým množstvím vody opláchnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi. Nevím jak vy, ale já po každé rychlé jízdě mám na skle a nárazníku asi 2 milióny malých mušek a občas se najde i nějaká můra. :aggressive::help: Z toho skla to jde celkem v pohodě umýt na benzině tou stěrkou, ale nárazník už je horší, zvlášť u černé lišty. A taky zrcátka. Stejně když to pak jdu umýt ručně tak ty mušky tam některé zůstanou. Dnes jsem zkoušel nějaký SHARON na hmyz, ale nic moc. Máte něco opravdu vyzkoušeného a účinného. :help: Věřím, že hodně z vás taky máte problém z muškama. :):palec2:-_-

Hodně účinná je coca-cola, ale nenech ji tam dlouho vyžere ti lak. Nalejt na hadr hadrem setřít mouchy a velkým množstvím vody opláchnout.

ja poradne navoskuju naraznik a listu,pak to jde lehce pri umyvani,ale pak znovu navoskovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapi. Nevím jak vy, ale já po každé rychlé jízdě mám na skle a nárazníku asi 2 milióny malých mušek a občas se najde i nějaká můra. :aggressive::help: Z toho skla to jde celkem v pohodě umýt na benzině tou stěrkou, ale nárazník už je horší, zvlášť u černé lišty. A taky zrcátka. Stejně když to pak jdu umýt ručně tak ty mušky tam některé zůstanou. Dnes jsem zkoušel nějaký SHARON na hmyz, ale nic moc. Máte něco opravdu vyzkoušeného a účinného. :help: Věřím, že hodně z vás taky máte problém z muškama. :):palec2:-_-

Hodně účinná je coca-cola, ale nenech ji tam dlouho vyžere ti lak. Nalejt na hadr hadrem setřít mouchy a velkým množstvím vody opláchnout.

ja poradne navoskuju naraznik a listu,pak to jde lehce pri umyvani,ale pak znovu navoskovat

Máme stejnej systém... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadr,

tak mě tohle jde dolů MILITem,je to rozprašovač,lehce to postříkáš,krátce nech působit a jen prstama to rozšmydlíš a salbým proudem vody to spláchni,po té navoskuj,to je jediné krom šmirglu co pomůže.nenechávej zaschnout déle jak 2 minuty a nedělej na sluníčku.Jinak to i dobře odmaštuje kastli hlavně kolem nádrže,prahy apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V obchodech se na to prodávají takové ty tvdší houbičky a tím to jde hezky ...stačí na to potom jenom nějaký saponát. Někdo mi taky říkal ať si dávám pozor na takové ty odstraňovače hmyzu že rozežerou světla. Obsahují líh a světla jsou plastová ...víc snad dodávat nemusím. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejaka dobra dusa tu na fore kedysi radila pouzit klasicke silonky. Raz som to skusil a ostal som pri tom. Zaklad je, ze po jazde po dialnici ihned odstranujem. Staci velke vedro vody a spominane silonky. Ide to velmi z lahka a ani netreba pouzit vacsiu silu. Takto ich odstranujem aj zo skla a aj z lakovanych ploch. Silonky su dost jemne, takze poskriabanie laku nehrozi. Zamozrejme je nutne mat aj silonky a aj miesto kde su muchy poriadne navlhcene a neustale ich prepierat vo vedre. Ja to este robim tak, ze v rozprasovaci mam sampon zriedeny s vodou a predtym este lakovane plochy poriadne nastriekam a necham trochu posobit. Pokial sa muchy nechaju na laku moc dlho a slnko na ne posobi tak sa vyslovene zazeru do neho. To uz pomoze len rozlestit nejakou pastou.

Editováno: , autor: Lubo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Rocky .... zmenši rychlost, to pomáhá :palec2:

jinak já ..... teplá voda a šampon s voskem ( myslím od coyote )

Ono stačí jet 90km/h a už se rozplácnou na sklo. A nebo počkat do září nebo října kdy už nelétají ;)

Ale nejsou to jen mouchy co jsem rozmasíroval. Uz jsem knockoutoval i dvakrát nějakého ptáka na dálnici, pár koček, samozřejmě i zajíc. Jednou mi stál i v cestě jelen, ale toho jsem vytroubil fucklol:palec2: ven z cesty. Ježky objíždím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadr,

tak mě tohle jde dolů MILITem,je to rozprašovač,lehce to postříkáš,krátce nech působit a jen prstama to rozšmydlíš a salbým proudem vody to spláchni,po té navoskuj,to je jediné krom šmirglu co pomůže.nenechávej zaschnout déle jak 2 minuty a nedělej na sluníčku.Jinak to i dobře odmaštuje kastli hlavně kolem nádrže,prahy apod.

ahoj, ktory Milit pouzivas, maju tych vyrobkov viac.

MILIT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme tu na firmě jednoho obchodníka a to je střelec ....tam už nepomůže ani myčka a myslím že ani ocelovej kartáč :-) Pánové tam už se mu potom zabíjejí mušky o mušky :-) ani na zrcátku nepoznáš ze přední strany co to je za barvů auta :-)

Vám to musím vyfotit až se vrátí z Ruska :-) To by se k tomuto tématu docela hodilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem ještě jezdil autobusem, tak jsem vezl z Chorvatska studentky 16-17 let. Tu holky nadšeně vykřikli "jé hele kočička" no a hned nato to autobus zarachtal, jak mi vlítla pod kolo, dvě holky se poblili kol9 , ale když vezu lidi tak nemůžu dělat riskantní manévry a tady to stejně už nešlo. lol

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je opravdu někdy těžké uhnout a to nemusí být ani velká rychlost. Samozřejmě pokud jedu sám tak uhýbám všemu (kromě mušek, tam to opravdu nejde :) ). Horší je když není kam uhnout. V druhém pruhu auta a ve svým příkop. Co byste udělali kdyby vám tam vletěl jelen nabo kanec a vedle vás auta a u vás svodidla??? :help: Těžká volba ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je opravdu někdy těžké uhnout a to nemusí být ani velká rychlost. Samozřejmě pokud jedu sám tak uhýbám všemu (kromě mušek, tam to opravdu nejde :) ). Horší je když není kam uhnout. V druhém pruhu auta a ve svým příkop. Co byste udělali kdyby vám tam vletěl jelen nabo kanec a vedle vás auta a u vás svodidla??? :help: Těžká volba ;)

Zacal by som brzdit, :) Sused teras nabral v tatrach kanca s puntom, auto z predu cele na sracky a kanec si odkracal do lesa. Mohol byt aspon gulas, keby ho dobre trafil :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadr,

tak mě tohle jde dolů MILITem,je to rozprašovač,lehce to postříkáš,krátce nech působit a jen prstama to rozšmydlíš a salbým proudem vody to spláchni,po té navoskuj,to je jediné krom šmirglu co pomůže.nenechávej zaschnout déle jak 2 minuty a nedělej na sluníčku.Jinak to i dobře odmaštuje kastli hlavně kolem nádrže,prahy apod.

ahoj, ktory Milit pouzivas, maju tych vyrobkov viac.

MILIT

je na němvyfocené auto a je to na něm i napsané,navíc je to i na čištění špíny z motoru.stojí cca 70kč/500ml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...