Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Tak nejaké do zákulisné info priamo zo showroomov - v jednom nemenovanom showroome v meste zatiaľ zrušená 1 objednávka po tom, ako bolo potvrdené, že objednané auto už bude FL. Informovaní zákazníci reagujú na FL veľmi rozpačito, je zvýšený záujem o už vyrobené skladové predface OII...

Ztotožňujem sa s príspevkom Srankiho, zrhnul to bohužiaľ veľmi výstižne. Možno ale nie je náhoda, že na FL OII reagujú veľmi pozitívne len súčasný majitelia OII...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ten pohľad z boku,to kórea može isť do pr---e.Ani klinovitý,ani športový,ani elegantný,no proste nemám slov.

tak právě ten pohled z profilu (u toho combi) se mi zdá naprosto perfektní..jak mi ten předek jinak MB vůbec nepřipomíná, z boku jo - náhle je modernější, sportovnější...přijde mi super :) ..i zadní absence odrazky se mi líbí víc, ale to spíše než jako nápad, se mi líbí to, že to není tak okoukané - pravdou je, že kdyby udělali nová zadní světla alá předek, bylo by to lepší..navíc co mi vadí je stále laciné provedení zadních žárovek ve světlech (z dálky je to "C" pěkné, ale z blízka jsou to laciné 4 žárovky, navíc mnohdy svítící jinou intenzitou) + pořád si říkám, že kdyby namísto těch bočních sloupků s "revolučními" rádiusy, byly černé sloupky tak, jako má např. FII, bude to mnohem lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska když jsem se napojil na Čerňáku na Pražský okruh směrem na Prahu 5,tak jsem u výjezdu u Šterbohol kde jsem odbočoval míjel 2x kamióny naložený Škodovkama...kromě 3x SII byl zbytek OII-facelift.....oba kamióny měli německý čísla......

Dnes to samé mi volal jeden můj řidič......po 4h ráno u pumpy za Plzní směr D stál kamión naloženej faceliftama.......dle mého řidiče který tam okolo nich chodil prý vypadá ve skutečnosti lépe naž na fotkách..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deny neviem,či hovoríme o tom istom boku,tak ho sem hodím,čumák hore zub na nárazníku smerom dnu,to má dosť ďaleko od športoveho,ale každopádne som veľmi rád,že som stihol kúpiť súčasnu OII

occ1685lk7.jpg

no, myslel jsem hlavně takový: 02wn8.jpg

w780.png

ale jinak se mi líbí ten i ten..podle mě působí moc pěkně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Denny - sorry, prehliadol som to.

Nikita - nepochybne je dizajnovo najvydarenejšia súčastná RS-a. Ako predok, tak aj zadok. Tak som zvedavý, ako to dopadne po facelifte. Inak máš pravdu, že tá vodorovná línia je podobná ako u styling kitu.

George - znamená to, že aj v prípade Xenónov sa na diaľkové používa iba bežná halogénka? To je tak trochu nezmysel, nie? Ja som si myslel, že v základe už nebudú bežné paraboly, ale halogén so šošovku (za príplatok s natáčaním - ako napr. FII) ale že bude aj vyššia verzia s Xenónom ktorý bude slúžiť ako na diaľkové, tak aj na tlmené svetlá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidim to uplne stejne... a ten zadni s difuzorem :) ..ten zadni me prijde skoro stejny jak RS ...ale spis me pasuje ten RS ke svetlum... vzhledove je uhlazenejsi..

jj ten zadni je RSku hodne podobny, ale ten mi prave na RSku trochu vadi .. me osobne se nejako vic libi ten FL, ma i hezci ty odrazky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

beznzvurw8.png

Docela mě rozesmály Vaše teze o tom, že světlo mělo býti do špičky. I naprostýmu laikovy musí být jasné, podívá-li se na blatník Octavie, že v této kompozici je to NEVYROBITELNÉ. Vystřihnout ostrý roh do blatníku? Překalibrovat stojnu plechu v rohu? Trochu by tam chyběl materiál a vlastně je to i nemožné. Musela by se předělat kvůli jednomu světlu" celá koncepce auta. Nebylo by to jen dělení nárazníků vůči blatníku, ale i vnitřní podběh, výztuha, nosníky... sci-fi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsi dal tak tu fotku 3 a Octy vedle sebe, není až tak ostudně "levná"..vypadá náhodou dost dobře :) jinak já jsem osobně na RS zvědav jen proto, abych zjistil, zda už se konečně povedl, jako ostatní V-čkové typy škodovky..něchci se dotknout majitelů RS, ale RS OII je dle mého nejnevydařenější V-čko od škodovky, OI RS, či F RS nesahá dle mého ani po kotníky..nikdy se mi moc nelíbila, ale když si začal běžné Octavie upravovat každý druhý na RS-styl, už to vypadá přímo děsně :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela mě rozesmály Vaše teze o tom, že světlo mělo býti do špičky. I naprostýmu laikovy musí být jasné, podívá-li se na blatník Octavie, že v této kompozici je to NEVYROBITELNÉ. Vystřihnout ostrý roh do blatníku? Překalibrovat stojnu plechu v rohu? Trochu by tam chyběl materiál a vlastně je to i nemožné. Musela by se předělat kvůli jednomu světlu" celá koncepce auta. Nebylo by to jen dělení nárazníků vůči blatníku, ale i vnitřní podběh, výztuha, nosníky... sci-fi

Když by to nebyl vyloženě ostrej roh, tak by se to dalo udělat. Rádius třeba 5mm není velkej problém i menší a v tý velikosti by se to zdálo dost ostrý. A vím o čem mluvím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...