Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Prosím o vypátrání, kde bych se mohl ve skutečnosti mrknout na dodávaný interiéry do nové Octavie LaK. Jsou dodávány dva - šedá kůže a černá alcantra. Prodejci, ani v Mladé B. mě nejsou schopni poradit. Prý nejsou momentálně ve výrobě - zkouším to už měsíc a stále nic nového. Myslím, že to není možné, aby nebyl ve výrobě ani kus.

Pro úplnost - chci motor 1,8TSI s DSG. Cenově se pohybuji s dovybavením dle ceníku na 723 tis. a mám nabídky od cca 660 tis.případně "předváděčka" za cca 620 tis.

Poradí někdo, kde bych ty interiéry mohl omrknout?

Jsem od Brna.

Díky moooc!

Ja som videl aj dve Octavie so šedým interiérom. Pravdu povediac, tá šedá je nádherná, ale veľmi, fakt veľmi nepraktická. Obloženie dverí je takisto svetlosivé, ako aj koža a vystavené autá, ktoré boli len vyložené z kamióna, už mali zašpinené všetky časti (ovládanie okien, klučky, atď). Tá koža je naozaj pekná, ale na údržbu veľmi náchylná. Tá čierna je podľa mňa tiž veľmi pekná, a určite je údržba pri nej omnoho jednoduchšia. V každom prípade má aj jedna aj druhá svoje plusy a mínusy. V lete sa bude príjemnejšie nasadať do svetlých sedadiel, ktoré nebudú tak prehriate ako tie čierne, na druhej strane tie čierne majú stred z alcantary, kt. je teplejšia ako čistá koža - výhoda v zime. A takisto pri daždi keď človek premočený alebo zmoknutý nasadne do tej svetlošedej sedačky, tak to tiež asi neni ono. Dá sa povedať, že je to zhruba vyrovnané skóre, ale na každý by si mal sám zvážiť, čo je preňho podstatnejšie. Videl som aj čiernu, tá vyzerá tiež slušne.

Ja osobne si tiež idem objednať OII face combi 1,8 TSI L&K, po všetkých mojich zváženiach to bude šedá anthracite (na 75%) a interiér Alcantara (na 99%). Osobne si myslím si, že farba je super, a tým čiernym interiérom nič nepokazím. Ale pravdu povediac, veľmi pekná je kombinácia Anthracite šedá + svetlošedý interiér. Tá DSG ma tiež láka, len nemám možnosť si ju vyskúšať, trošku ma to štve... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem se o tom bavil s vícero lidma, tak mě všichni ubezpečovali, že světlá kůže je mnohem lépe udržovatelná než ta samá barva u klasickýho potahu ... A měli pravdu ... Zpočátku jsem se toho taky obával, ale při normálnim fungování se to špiní úplně standardnim způsobem ... Na těch tmavších barvách spíš není to ušpinění vidět, takže potom si na to člověk sedne v čistejch montérkách a jakej byl ... :)

Editováno: , autor: rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Vam muzu rict, ze obcas ten facelift kdyz potkam tak bych blil, ale obcas to nevypada nejhur, dost zalezi na barve. Myslim, ze si zas casem zvyknem, ac ted se mi stale mnohem vic libi predfacelift.

Tiež si myslím že svetlé najviac sedia faceliftu, čierna je asi najhoršia kombinácia, hlavne kvôli veľkým predným svetlám. Svetlé farby sú fakti najlepšie, najmä strieborná, cappucino, ale aj šedá anthracite sa mi veľmi páči. Som veľmi zvedavý, ako bude vyzerať facelift s farbou rosso brunello lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si taky nezvyk a vim, ze se ani nezvyknu :) Kdyz se mi neco nelibi, ani se o to nesnazim. Prvni Fabie mi doted neprijde jako hezky auto (obzvlast zepredu), ale proti dvojce je to vrchol designu. Korejci uz delaj hezky auta, viz Pro'Ceed, Epica, atd. Ale svetla az k zrcatkum a la Pezot nebo Opel, jaj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež si myslím že svetlé najviac sedia faceliftu, čierna je asi najhoršia kombinácia, hlavne kvôli veľkým predným svetlám. Svetlé farby sú fakti najlepšie, najmä strieborná, cappucino, ale aj šedá anthracite sa mi veľmi páči. Som veľmi zvedavý, ako bude vyzerať facelift s farbou rosso brunello lol

Suhlas, videl som uz dost FL a musim uznat, ze omnoho viac sa jej hodia velmi svetle farby (arctic, striaborna). Modra ee...

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš jako zelená Island...někdo ji vidí modrou, někdo zelenou...a ve skutečnosti je škodovou definována jako šedo-modro-zelená (s čímž je problém na úřadě, protože dnešní registr vozidel je natolik vyspělý, že umí jen dvoubarevný kombinace :p ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...