Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Ahojte, viete niekto aké to má OII FL xenony? Mne sa zdá, že tie moje sa nenatáčajú, len prisvecuje Corner. Ale keď naštartujem, tak si svetlá nastavia výšku, aj sa dajú k sebe a potom od seba, ale to je všetko. počas jazdy sa nenatáčajú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, viete niekto aké to má OII FL xenony? Mne sa zdá, že tie moje sa nenatáčajú, len prisvecuje Corner. Ale keď naštartujem, tak si svetlá nastavia výšku, aj sa dajú k sebe a potom od seba, ale to je všetko. počas jazdy sa nenatáčajú.

V technických údajoch píśu, že by Xenony mali byť natáčacie (AFS II) ? Ale až od rýchlosti 40 km/h ba sa mali natáčať. Ale keď sa ti pri naštartovaní nastaví výška a svetlá sa vychýlia aj do strán, tak to bude možno aj niekde v nastaveniach, ťažko povedať ... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad Classic - ja ho mam i s mlhovkama a klimou

- svetla pro denni sviceni jsem dostal automaticky s mlhovkami

- pokud neobjednas mlhovky, tak jsou tam cerne zaslepky, uz jsem to v brne na 2 faceliftech videl

- fotky na foru byli moje a byl u hned po me dalsi classic v te nove zelene metalize.... jinak na ceste jsem jich videl uz dost, ale vetsina priplatila za klimu +10 tKc a za mlhovky +5 tKc a za bocni listy +1 tKc, takze to neni tak okamzite videt (jediny viditelny rozdil zvenku jsou cerne zrcatka)

ad navod pro ty co nemaji mlhovky, tak je to v palubni literature a manipulace s levou packou tu byla jiz popsana presne dle navodu (varianta 2 je kabelem v servisu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdroj: forum-auto.com :smich: No už jsem si zvykl, že cokoliv hodím do garáže, tak se to do 20ti minut objeví na tomto fóru i s nezměněnými názvy souborů jak si to vždy pojmenuju a pak to ještě přejmenuje imageshack. lol Btw to jsou fotky z presswebu, kdyby měl někdo zájem i o ten zbytek, tak není problém stáhnout a vystavit je zde...

mediumsizergbocc1710qf8.th.jpgmediumsizergbocc1711az0.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdroj: forum-auto.com :smich: No už jsem si zvykl, že cokoliv hodím do garáže, tak se to do 20ti minut objeví na tomto fóru i s nezměněnými názvy souborů jak si to vždy pojmenuju a pak to ještě přejmenuje imageshack. lol Btw to jsou fotky z presswebu, kdyby měl někdo zájem i o ten zbytek, tak není problém stáhnout a vystavit je zde...

ach, ved to je bezna sucast internetovej kultury lol

PS:ten S2 vyzera ako keby mal flip-flop :)

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u me se svetla natacijou uz od velmi nizkych rychlpsti. 40km/h mne prijde hodne velka rychlost na nenataceni. a do ostrych zatacek by mohly svitit cornery i pri vic jak 40km/h.

to hejbnuti k sobe a od sebe je diagnostika, kontroluje to referencni body prej. v SII sem si nataceni taky nevsiml, tam to skoro nejde poznat. u me docela jo, protoze svetla maji dva vyrazne osvetlene body a ty se vlnijou, jak stetka u tyce ;)

jinak svetla se ve FII/R hlasi jako low-afs, treba to bude u OII to stejne, jenom s tim rozdilem, ze tam v tom neni bezna zarovka.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ludia, dnes som mal možnosť vyskúšať si 7°DSG-čko - OII face, 1,8 TSI Combi.

Pocity: Paráda aj sklamanie. Ale to sklamanie len z premávky v BA :aggressive:

Ale pocit z jazdy perfektný, prevodovka tichučká, hladko preraďuje, rozjazd perfektný aj keď občas toršku zmätkuje funkcia kick down (potrebuje cca 1-2 sekundy než sa spamätá)

Ale celkovo by som ju aj tak ohodnotil 1*, je to určite jedna z mála prevodoviek, ktorú by som bral a možno ju aj zoberiem. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Súhlasím s tebou, mám druhý deň 1,8TFSI DSG a samá chvála. U nás je sneh, takže veľmi to nemám kde osoliť, ale naozaj je tichá. Športový režim je dosť brutálny. určite ho cítiť viac ako diesel DSG. Mám aj páčky na volante, ale zatial som si nato nezvykol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

elektronicky asistent ktory pomaha plynulemu a co najrychlejsiemu rozjazdu

Práve v tomto vidím trocha problém, aj keď nie zásadný. Plynový pedál je dosť citlivý a najmä pri rozjazde auto často prehrabáva, aj keď je pravda, že ja som mal možnosť si to vyskúšať len na mokrej vozovke. Ale inak super ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cjoctavian - LaunchControll by mala byť funkcia na to, aby vedel človek efektne zahrabať kolesami, nie?

reprom - obávam sa, že si ani nezvykneš. Ja to mám možnosť využívať v Audi A8 a aj po pár rokoch mi to pripadá ako úplne zbytočná súčasť auta, ktorú som si pár krát vyskúšal a potom to už pokojne mohli demontovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...