Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Tak dnes když jsem se vracel z Jičína do Prahy,tak na dálnici jako od MB jsem viděl na 1000% facelift.....frčel jsem si to v klídku v necel.150km/h,z dálky vidim přes zrcátko jak se ke mě fofrem přiblďžujou nějaký Xenony...po uhnutí mu do pravýho pruhu jsem se začal blížit k pomalejším autům....tak jsem zpomaloval a čučim do zrcátka kdy se ten závodník přežene abych mohl zas do levýho a v tom jsem si přes zrcátko myslel dle vzhledu že se to řítí SII,ale velký omyl....když mě to míjelo tak čumim a ona to byla černá OII na továrních číslech.....tak jsem se dal hned do levýho s tim že ho doženu...No velký omyl...Já z SII 1.8TSI jsem mu nestačil ani omylem...

Čeho jsem si všiml:

1.Předek jsem viděl přes zrcátko tak nějaký detaily nemůžu vypsat,jen jsem si fakt v první chvíly myslel že to je SII....třeba nebude úplně nachlup stejnej,ale podobnost(přes zrcátko) velká

2.Měl již zmiňovaná zrcátka z SII(Audi)

3.Zadek až na celobarevnej zakulacenější nárazník byl stejnej(světla,víko kufru)prostě vše stejné ze současnou OII,ale to bych řekl že ty zad.světla tam zatim nechávaj ze současné OII aby to nebylo zas až tak evidentní......

4.I přes to že svítil klasicky Xenama mu nesvítily zad.světla,takže asi budou změny v komfort.funkcích alá Audi

5.Čeho jsem si všiml a co mě nejvíc zaujalo byli 4x výfuk.trubky(na každé straně dvě)..

Každopádně musel mít pod kapotou něco dost našláplýho protože jak jsem se dal do toho levýho pruhu že za nim vyrazim a pořídim pár foto,tak on akorát brzdil protože se mu tam něco připletlo,takže v ten moment tam musel mít míň než já(já 140km/h).....já už jak blbec zaměřoval mobil na foto,ale v tom co se mu uvolnila cesta,tak na to opět šlápnul a doslova i v těch +-140km/h vystřelil jak raketa......že nebyla šance na rozeznatelnou fotku......Ještě jsem to pár km zkoušel,ale i že jsem se blížil místama ke 200km/h jsem ho jen v dálce viděl jak se víc a víc vzdaluje,tak jsem rezignoval........To určitě žádnej ze současných motoru ani eresových nemohl být,protože ani jakákoliv RSka by mi tak rychle neujela,to už mám vyzkoušené.........

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to fakt možný podle toho výkonu+těch čtyřech výfuk.trubek..........Sice když jsem to někde četl v článku jako možnou úvahu,tak jsem si úpřímně myslel že to je totál.blbost,ale po tom co jsem dnes viděl na vlastní oči bych za to moc nedal že to něco takovýho bylo,protože ta akcelerace oproti mé 1.8TSI v SII byla neuvěřitelná.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba má škodovka nějaký supr špica motr, který používá jen na testy a do provozu ho nedává kvůli fotografům a jiným, ale je to asi dost nepravděpodobné. Ale člověk nikdy neví. tak ono moto o 3,2 nebo 3,6 je veliký rozdíl oproti 1,8 a sešlápnutí může znamenat velký posun vpřed. Ale jsou to fakt dekukce a možná i zbytečné, podstané je to, co jsi zažil ty. T

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to byla O2 face s motorem 3,6 litrů 191 kW 4x4 = sen každého uživatele tohoto fóra lol

Co Geroge a jeho koule (skleněná)? :D

Tak třeba můj sen to není, můj sen je si pořídit třeba jen 1.8 TFSI do octavia combi 4X4 nebo či jiné variantě 4x4. Ale je pravda, že můj sen je jiné auto a to Land Cruiser, ale to je jiná, miláček by byla ta octavia v palbě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...