Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Tak ono třeba nějaký 2,0 TFSI nic neznamená... Třeba osoběn jsem zažil motor stejný, který, když byl rozjetý tak to předemnou hnal jak kráva a než by ten svůj rozhejbal tak by mě přeci jen o něco ujel................

Laufů můžeš přeci mít kolik chceš, jsou to přeci jen koncovky a nic víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele chlapi mam dozat nebo téma pro všechny. Je řeč o 2,0? jo a jeden má 110 kw, druhej 125 kw, další 147 kw, další 169 a dál 177 a dál tuší m195. Není to třeba jen jeden výrobce, který to dělá pro všechny ať je to v motorech tak třeba v oblečení, v elektronice atd... akorát má namakaný kilovaty? jako je to jen dotaz a myšlenka né odpovědi a jistoty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U tech A5, A4 jsou novinky. Myslim ze zrovna ted v A5 jsou nově.

Ja bych tam asi zadnej "brutalni" motor necekal...Je o nich zname ze jezdi jak prasata, takze tomu davaj poradnou cocku. ono ostatne staci jestli si upravili (chipem) motor ze 200K na 240K a to uz je taky znat (z vlastni zkusenosti).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim že určitě to je totožnej motor z dílny VW,akorát víc nadopovanej a řekl bych teda že s těma 195kw tam bude navíc už i kompresor jako tomu je u těch 1.4TSI...ale nevim,je to jen můj názor,protože nějaké detaily o 2.0TFSI 195kw jsem nikde zatim ani nečetl.....

Jinak z těma 110kw to si ještě určitě pleteš ze starym 1.8T 110kw......Já teda 2.0TFSI ze 110kw neznám a vlastně ani ze 125kw....to už má dnes víc i 1.4TSI(ty jsou od 90kw do 125kw)..teda co vím.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...