Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Červenou mám rád na sport.autech..na nějakých malých autech...u OII max.na RS,ale jinak na obyč.verzi se mi to ani trochu nelíbí,to už bych radši volil bílou......

Že jsem spíš na tmavý barvy,tak u faceliftu se mi moc líbí ta zelená artic..viděl jsem jí na vlastní oči a je moc gut :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jake mate informace o verzi FL OII Scout a RS, ale me v salonu rikali ze Scout ani RS FL nebude, ze jim Skodovka rikala, ze jsou to prestizni modely u kterych nic menit nebudou, max ten interier a zrcatka. Ja jsem za to rad nebot na to salonu meli uz FL Combi, nevypada spatne, ale me se vubec nelibi hlavne ten volant a hlavne vsudepritomny chrom na kterem jsou stale videt otisky prstu. Kamarad ma noveho Superba takze muzu potvrdit ze to tam jde sakra videt. Budu totiz objednavat Scouta tak snad bude vse puvdni bez FL, tak uz se bojim jenom ty zrcatka by mohli dat ty nove :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela jsem překvapen že 1.4TSI se začne dávat do OII až po novém roce,protože jak jsem v týdnu viděl v tom německu tu řadu kamiónu které tam měli jen OII-facelift,tak na všech co jsem zahlídnul zadek bylo označení TSI .....což bych řekl že je právě označení 1.4TSI ne???....ta 1.8TSI by měla být značená TSI.....teda aspoň podle mě..

Neni to zas jen vyjebávka pro ČR a v D se už prodává nyní????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to TSI mohlo být označení RS....on to byl combík co jsem na něm viděl toto označení,tak jsem nějak v tom combiku RS nerozeznal.......ale zas na druhou stranu RS nemá vzadu označení motorizace,ale jen to V ..tak to nevim co to mělo znamenat....

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...