Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Komu sa teda facelift páči, nech sa páči, objednať a jazdiť. Za seba vravím to, že dizajn je to, kvôli čomu by som si O2FL nekúpil. Aj keď kade chodím, tade hlásim, že auto aby sa nemalo kupovať srdcom ale rozumom, no proste tu mi rozum prestáva fungovať :ninja:

Proc by se melo kupovat rozumem? Kdyby clovek nakupoval rozumem, tak si temer nikdy ani novy auto nekoupi. Interier se mne nazivo libi mnohem vic nez u staryho provedeni. Zvenku mne prijde mnohem lepsi nez na fotkach.

Octavia se vyrazne zmenila a od doby Felicie jde o prvni FL prinasejici krom drobneho omlazeni taky zmenou stylu. Mne se treba konecne libi, dospela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

'Igor' diky moc, aj baba v skodovke mi to hovorila, ze hadam to stihnu... inak uz mam ponuku hotovu, uz len cakam na ofiko cennik aby mi to manazer mohol podpisat. farbu mam zelenu arctic a este xeny, polokozene sedacky, 17tky pallas, parovacie senzory, radio, multi volant, sklapacie zrkadla a ine "srandy" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som velmi zvedavy na RS...urcite to bude laska na prvy pohlad kol5

To určite,ja zvedavý nie som,pretože z toho face sa už pekné auto urobiť nedá,je to kórea,ako vyšitá aj keby jej dali nárazníky z Carrery.Videl som ju naživo a ako plus hodnotím akurát bočné lišty vo farbe auta.

Tak ako pohnojili auto,tak pohnojili aj striebornú farbu,ktorá teraz hádže odtien do modra a v tieni upne do siva(šeda).Diamantová bola jedna z najkrajších strieborných farieb

A ja som skôr zvedavý na RS kolá,ale asi pre istotu radšej len kúpim Zenithy.

Editováno: , autor: Nikita1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...